Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fontosabb, hogy lehessen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb, hogy lehessen jókat enni a nővel, vagy az, hogy vékony/normál testalkatú maradjon?

Figyelt kérdés
Csak mert ahogy észrevettem, sokan vannak, akik nem értik, hogy a kettő egyszerre nem lehetséges mindenki számára, és húzzák a szájukat, ha az egyik nem valósul meg.
2020. jún. 29. 14:01
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
63%
Dagadt nő nem kéne
2020. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
79%
Én heti 4 kemény edzés mellett sem tudom magam elengedni és pizzázni, sütizni meg ilyenek. Azért nem mert evési zavarokkal küzdöttem mindig, és nálam nincs egy szelet pizza, meg egy szelet süti. Úgyhogy inkább a zéró tolerancia jön be. Így sem vagyok vékony, egészséges ételeket eszem, de nem számolom a kalóriákat. Testmagasság -100 megvan, de ennyi.
2020. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsánat, de szerintem az is fontos, hogy a férfi normál testalkatú maradjon és ne hízzon el a 'jókat evésektől', mint egy disznó.


A szótáraddal lehet valami probléma. A jókat evés nem azt jelenti, hogy minden nap teleeszed magad válogatás nélkül akármivel. El nem tudom képzelni, hogy például jól érezze magát az ember a bőrében, aki majd'kipukkad. Oké, hogy megette, amit megkívánt a szeme, de hosszú távon ez szerintem kizárja a fizikai komfortérzetet.


A kulcs valóban a minőségi táplálkozás és a mozgás egyensúlyán van. Én hiszek abban, hogy bármit meg lehet enni mértékkel.

2020. jún. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Nekem is egyrészt nehéz megállnom, hogy keveset egyek olyasvalamiből, amit imádok és amiből sokat tolnak az orrom elé, másrészt eleve endomorf alkat vagyok, elhízva is voltam már (a zsírsejtek nem tűnnek el fogyáskor, csak kiürülnek), szóval nem kell össze-vissza zabálnom rengeteget ahhoz, hogy visszaszökjenek rám a kilók.
2020. jún. 29. 14:30
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Inkább mondanám azt, hogy legyen olyan aki élvezi, érezhetően jó étvággyal eszi amit eszik. Ez lehet akár két diétás salátalevél vagy valami "keményebb" cucc - mindegy is - de ne olyan legyen, mint pl. nagymamám vagy az egyik kolléganőm aki csak azért eszik, mert "kell" és azt is csak olyan kedvtelenül, érezhetően az ízeket nem élvezve. Persze ezzel sincs baj - mindenki úgy eszik ahogy akar - csak rossz ezt látni.



És lehet úgy is jóízűen enni, hogy nem feltétlen hízol el mellé nagyon - pl. nem szabad minden nap extra zsíros húst enni, vagy tésztát tésztával, hanem több zöldséget és "rendes" húst, kevesebb tésztát és zsírparádét. Ismerek olyat aki mindent zsírral készít. Vékonynak vékony, de mellé kb. haldoklik mindenféle érrendszeri bajai miatt. Igaz erre a napi doboz cigi is rásegített.

2020. jún. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Kérdező minél többet mozogsz annál több étel mellett fogyhatsz vagy nem hízhatsz. Én javaslom a napi kettő fél órás extra intenzív mozgást ha bírod. Ha nem akkor ugyanez csak lassabban.
2020. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
58%
15# Sajnos az "enni egy jót" nálunk kb azt jelenti, hogy főzzünk valami k***a zsírosat, mert azt "úgy szokás" meg már "régen is úgy vót". Aztán mindenki telezabálja magát, mert "azt a kicsit már meg köll enni, mert már ne tárolgassuk". (Ja, hát nem kellett volna annyit főzni eleve) Ezzel szembemenni nem mindig könnyű, mert hát a hagyomány... Nálam a jóllakás a több zöldséget, változatosabb, egészségesebb étkezést jelenti. Akár egy jó húsleves, csak ne ússzon a zsírban meg a fűszerekben ("kedvencem" amikor az ecetes salátába még cukrot is teszünk, hogy ellensúlyozza azt a rengeteg ecetet. Instant szívroham...)
2020. jún. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
60%

Most nehogymár azzal magyarázd, hogy inkább kövér vagy, de a pasiknak jobb, hogy jókat eszel. Hol érdekli őket, hogy egy pizzának csak a felét, vagy az egészet eszed meg? Jobb nekik veled leülni enni, mert sokat eszel a hizlaló kajából? Most ez csak egy példa volt.

Ezen az oldalon sokan álomvilágba élnek komolyan.


Ha egyszerűen szeretsz enni, és neked jó úgy ahogy kinézel azzal nincsen semmi probléma, fogadd el, hogy kevesebb embernek fogsz tetszeni, de biztosan lesz olyan akinek fogsz.

Ha meg nem tetszik akkor változtass, ne mindenféle baromsággal magyarázd meg, hogy hát de milyen jókat lehet cserébe velem enni... nemár...

2020. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen erterembe nem tudok menni,liszterzekeny vagyok. Meg az erre szakosodott etterembe se,mert ott is hasznalnak tiltott osszetevoket. Ok divat dietazoknak nyitottak az ettermet.
2020. jún. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

#18

Pont azt írtam, hogy most átlagos a testalkatom, és ezért cserébe nem lehet velem "jókat enni" a szó hagyományos értelmében, de semmi baj.

2020. jún. 29. 14:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!