Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl reagálom vagy igazam van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom vagy igazam van?

Figyelt kérdés

A párommal most tervezünk házat venni.

Neki van egy 8 éves fia, aki az anyjával él.


A kisgyerek medencét szeretne otthonra, nyilván mivel nekünk még házunk nincs, ez a medence náluk lenne. A gyerek anyja szájából csak azt lehet hallani, hogy neki pénze nincs úgyhogy kérjen az apjától....


De ha venne a párom medencét a gyerekének, ami teljesen normális lenne, az Anyuka ugyanúgy beáztatná magát...

Ezért én ezt ellenzem!! Ő is simán megvehetné, ez mind arra megy ki, hogy lehúzzák a páromat, és tudják hogy ő nem 10 ezer ftos medencét venne, hanem sokkal drágábbat.

Ti mit szólnátok erre?


2020. jún. 29. 14:30
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

19

Igen mondtam is. És egyetértett, sok puszi és vigyázz a gyerekeid apjára mert sajnos nemigen tudjátok megbecsülni a férfit gyerek születése után 😂

2020. jún. 29. 17:24
 22/41 anonim ***** válasza:
59%
Hozzád hasonlóra biztos nem cserélne le, mert írtózik az ilyen proliktól és szerencsére ő se olyan mentalitású, mint a párod.
2020. jún. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
75%

Itt a gyereket kell nézni nem az anyját...Nálunk is én vagyok az új feleség,és sok bosszúságot okozott,de mindig kettőt nyelunk mert tudjuk,hogy a gyerek szívna meg ha mi nem úgy állunk hozzá .Az apuka vegye meg a medencét persze olyat ami nektek is belefér anyagilag.A gyerek ettől szeretni fogja,de ha az anyukám így akartok bosszút állni az csak ellenetek sül el.Mert megtomi a gyerek fejét ,hogy na látod apád n veszi meg mert ott az új családja....Esetleg kossetek valamihez az ajándékot

,Eloszulinap vagy bármi.

2020. jún. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
61%

Szegeny gyerek :( Orulok, hogy az en elvalt szuleim nem ilyenek voltak. Nem tudom, anyukamnak milyen volt az anyagi helyzete akkoriban, nem voltunk szerencsere csorok, annyit azert erzekeltem, de apa soha nem hazsartoskodott, ha szerettem volna valamit es neki “kellett” megvennie.

Van kulonbseg akozott, hogy valaki nem szegeny, meg akozott hogy valaki szinte meg sem erez egy kozepes kiadast.

Gaz, hogy nem a gyereket figyelik a szulok, hanem inkabb egymas tarcajaban turkalnak.

2020. jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

22

Te csak ne legyél olyan biztos benne, nehogy koppanj a végén.

2020. jún. 29. 17:37
 26/41 A kérdező kommentje:
Ideig óráig rendben van az, hogy megvesz a gyereknek mindent. De aztán már erre rá utazik sajnos a gyerek is. Nem szabad elkényesztetni a gyereket olyan szinten. A közös gyerekünk sem kap meg mindent amit csak kiejt a száján és ez így van rendjén!!
2020. jún. 29. 17:40
 27/41 anonim ***** válasza:
72%
Nem fogok koppani, hidd el, szerintem utánam el nem tudna viselni egy ilyen nőt, aki így gondolkodik és mivel már 20 éve együtt vagyunk 2 azép gyereket nevelve, egy jó egzisztenciát felépítve, nem hiszem, hogy megbolondulna és úgy járnék, mint te, hogy fúrjak egy kiafiút az apján keresztűl.
2020. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
69%
Itt egy hülye van, az te magad vagy, kérdező. Egy igazi frusztrált kis görcs vagy. Ha nem írod, hogy van gyereked, a stílusod alapján te magad is annak tűnnél. Nem veszed észre, hogy mindenki szerint te vagy itt a probléma? Nem baj, majd hamarosan téged is dob apu, a te gyerekedhez is így fog viszonyulni az új "asszony".
2020. jún. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

28

Nekem te ne jósolgass, ki vagy te hogy megmond hogy engem is elhagy apu?

Soha ilyen szeretetben és törődésben nem volt része. Fogalmad nincs, mennyi mindent adtam én már meg az ő gyerekének az elmúlt 5 évben.

Te ne vádaskodj!!

2020. jún. 29. 18:13
 30/41 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező az irasodbol az jön le ,hogy az exel nem jöttök ki,vagy van valami baj.Maskepp biztosan nem zavarna.Nekem is nehéz volt ,mert folyton bántotta a mi közös gyerekunket,de én mindig úgy láttam jónak,ha nem sullyedek az o szintjére.A gyerek nem tehet soha semmiről.
2020. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!