Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl reagálom vagy igazam van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom vagy igazam van?

Figyelt kérdés

A párommal most tervezünk házat venni.

Neki van egy 8 éves fia, aki az anyjával él.


A kisgyerek medencét szeretne otthonra, nyilván mivel nekünk még házunk nincs, ez a medence náluk lenne. A gyerek anyja szájából csak azt lehet hallani, hogy neki pénze nincs úgyhogy kérjen az apjától....


De ha venne a párom medencét a gyerekének, ami teljesen normális lenne, az Anyuka ugyanúgy beáztatná magát...

Ezért én ezt ellenzem!! Ő is simán megvehetné, ez mind arra megy ki, hogy lehúzzák a páromat, és tudják hogy ő nem 10 ezer ftos medencét venne, hanem sokkal drágábbat.

Ti mit szólnátok erre?


2020. jún. 29. 14:30
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem az ex, jobb körülmények közt van, mint ők most és a kérdező lelkét bántja, így ilyen kicsinyes marhaságokkal jön. A másik, miért kéred számon jósolgatást, miközben nekem is meglebegtetted, hogy otthagy a gyerekeim apja, ha nem vigyázok. Kettőnk közül eddig a te párod az elvált, ha egyszer megtette, megteheti mégegyszer.
2020. jún. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
85%
31 Erre próbáltam rávilágítani, hogy talán ihatna egy pohár vizet, hogy lenyugodjon. Már nekem bántotta a szemem, hogy ilyen stílusban írt vissza neked.
2020. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
58%
Mondjuk én azt a részét nem értem,hogy ha jobbak a körülmények anyukanal akkor miért nem dobják össze a pénzt felnőtt módjára? Szegény gyerek csak ennyit tudok mondani.
2020. jún. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
39%
A jobb körülmények, lehet, hogy az ex maradt a kertesházban, autó maradt stb., viszont a havi bejövő pénz nem biztos, hogy sok az exnél.
2020. jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az... Végre valaki át látja 😂😂
2020. jún. 29. 19:12
 36/41 A kérdező kommentje:
Na jó elég ebből. Többet nem írok, jó beszélgetést.
2020. jún. 29. 19:15
 37/41 anonim ***** válasza:
62%
Sztem te halálosan féltékeny vagy az exre.Nyilván jobb nő mint te,de ettől még te szánalmas vagy😂
2020. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Nyilván jobb nő, azért van velem a volt párja 😂 na aludj szépen, késő van!
2020. jún. 29. 20:22
 39/41 anonim ***** válasza:
55%
A kettő nem zárja ki egymást, de süt az írásodból a féltékenység felé.
2020. jún. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Elhiheted ,hogy csak jó leszel a gyerek szemében ha eladó a csatabardot.A gyerek két tűz között van,felette háborútól és O csak boldog lenne anyával,és külön apával és veled.Miert nem őt nezitek? Mit számít az exe?? A párod akit szeretsz annak a vére,ez a fontos nem az ex.Szerezzetek ti örömöt neki ha már az anyja nem tud ,vagy nem akar.Ha jót cselekszel attól csak jobb leszel.🙏❤️
2020. jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!