Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én reagálom nagyon túl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én reagálom nagyon túl a dolgot, vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés

Még a kapcsolatunk elején járunk friss 2 hónapos. Párom mondta hogy egy másik nő kikezdett vele, de ne idegeskedjem mert csak beszélgetnek, ő nem viszonozza. Egyik alkalommal lemondtam a találkozonkat,mert közbe jött valami. Erre a párom elment a másik csajjal meginni egy üditőt, meg beszélgetni. Majd mint a világ legtermészetesebb dolgát közölte ezt velem.

Én nagyon kibuktam rajta és nem érti hogy mi a bajom, mondván hogy semmit nem csináltak csak elmentek csavarogni. Engem ez akkor is bánt.


2019. ápr. 6. 08:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki kikezd velem és nem akarok tőle semmit, azt leépítem, nem cseverészem vele semlegesen sem. Úgyis nyomulni fog tovább. Az meg csak a hab a tortán, hogy tudja, hogy téged bosszant és csak azért is lóg vele, adva a másik alá a lovat.
2019. ápr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen érthető a kibukásod, hiszen a csaj akar tőle valamit. Nyilván ez neki imponál. És mivel semmivel sem bizonyította még hűségét, meg titokban “randizgat”, az szerintem - vagy nálam nem elfogadható. Ez a pasi még baromi tapasztalatlan. Fingja simcs még a nőkről. :D de majd kapja az ívet és akkor megtanulja hogyanis kell ezt...

2 hónap? Nos ennyi idő után én is jeleztem dolgokat mi nem fér bele nekem. Változtatott. 7 év az eredmènye. Tehát bizonyította hogy meg lehet benne bízni. Ha 2 honap után nem is, de mostmár bőven azzal barátkozhat nyíltan akivel akar... de 2 hónap?

Ez a csávó nem fél, hogy elveszít? Ha már másért nem is de az egómnak ez akkor is fájna...

2019. ápr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Csavarogni, aha. Hülyének néz téged, tedd lapátra.
2019. ápr. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Fektesd le az alapokat, hogy mik a határok. Ha fontos vagy neki, akkor tenni is fog érte.
2019. ápr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kezdek megnyugodni hogy nem én reagáltam túl, mert ő még mindig nem érti hogy nekem ezzel mi is a bajom. Pedig nem is fiatal egy 32 éves férfi.
2019. ápr. 6. 09:03
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Tudasd vele, hogy van egy pasi aki nyomul rád. Majd másnap szólj, hogy megbeszélted a pasival mentek beülni valahová egy jót dumálni.

Meglátjuk mennyire lesz ez neki természetes

2019. ápr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
6osnál a pont!
2019. ápr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet:) kiváncsi vagyok mit fog hozzá szólni.
2019. ápr. 6. 10:01
 9/13 Izabella220 ***** válasza:
42%
Nyugodtan közöld vele,hogy mivel ő eselyt ad másnak hogy akár egymással kialakuljon szimpátia,így ez neked nem fér bele,mert nem várod meg,hohy belőled házisarkány váljon ők belőlük meg áldozat.
2019. ápr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
En nem jatszmaznek, meg talalnek ki meseket nem letezo faszikrol. Tisztel teged ez a pasas? Nem. Gyakorlatilag randizik melletted? Igen. Ennyit kell atgondolni, aztan engedni utjara. Ilyen faszival bajlodna a halal bele meg komolyabb kapcsolatba.
2019. ápr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!