Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek mennyire normális dolgok egy felnőtt párkapcsolatban? Megbolondult?

Figyelt kérdés

Igazából rettenetesen kellemetlen erről írni,mert próbálom magamban is elfojtani,de rettenetesen bánt a dolog,és nem is igazán tudom hová tenni.


Több mint 2 éve vagyunk együtt a párommal,a szexuális életünkkel semmi baj nincsen az égvilágon,viszont most elkezdett olyan dolgokat csinálni,amit eddig nem,és elég kiábrándító számomra. Próbáltam vele megbeszélni,hogy zavar,de annyival válaszolt,hogy "ezek olyan férfi dolgok". Mégsem hagy nyugodni a dolog.

Potencianövelőt rendelt,fogalmam sincs,hogy miért,ő azt mondja,ki akarja próbálni,hogy milyen. Egészséges fiatal felnőtt (28 éves),tényleg semmi oka nincs arra,hogy ilyenhez nyúljon.... A másik: állandóan nézegeti magát a tükörben,teljesen váratlan időpontokban elkezdi magát mutogatni,és azt gondolja,hogy ez számomra vonzó,pedig ebben a formában nagyon visszataszító. Próbáltam neki elmagyarázni,de olyan mintha a falnak mondanám. Pl: feküdtem a kanapén,olvastam,és odajön,előveszi,és mosolyog,mintha ez vonzó lenne. Nekem sokkal jobban esne,ha odajönne,megcsókolna vagy valami....de nem így...

Bocsi,nagyon hülyén fogalmazok,de nagyon meg vagyok ijedve,hogy ez vajon mi lehet nála?!

Normális,egészséges a kapcsolatunk,minden van rendszeresen,nem is értem ezt az egészet,és régebben nem volt ilyen.


Nagyon bánt engem,de félek,ha kicsit jobban odaszólok megharagszik rám.


Szerintetek?


Köszönöm,ha valaki normális választ tud adni erre!



2020. júl. 6. 09:14
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

20-as válaszoló,reméljük nem így lesz,mert most állunk életünk egyik legfontosabb döntése előtt.


De nem értem mi ütött belé,komolyan.


Én meg folyamatosan kattogok rajta.

2020. júl. 6. 10:43
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Fura válaszok..

Ez a mutogatás pl nekem új..,hogy gyakori lenne..

Nem tudom. Persze ritkán poénból..

A másik, hogy elutasítod a 3.lehetőségét..

Pedig majd mindenkiben ez merült fel elsőként.

Azért 100%-ban ne vesd el!

Akkor sem,ha úgy gondolod,hogy nem férne bele az idejébe és ha mindig tudod is hogy merre jár.

Valójában lehet egy haver vagy kolléga hatása is.A hülyeség ragadós.

2020. júl. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

"mert most állunk életünk egyik legfontosabb döntése előtt."

Hát akkor ez az!

Ez ütött belé, süsd meg!

2020. júl. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
23-as válaszoló,konkrétan esküvő előtt állunk,erre értettem a dolgot.
2020. júl. 6. 12:17
 25/26 anonim ***** válasza:
24: Igen, hát ez az...
2020. júl. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!


Remélem megérti, hogy zavar. Néha-néha elmegy poénból, de amúgy rettenetesen idegesítő, mert mondom, nem vagyok prűd, meg semmi, de ez már a jó kapcsolat rovására megy. :(

2020. júl. 6. 15:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!