Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek mennyire normális dolgok egy felnőtt párkapcsolatban? Megbolondult?

Figyelt kérdés

Igazából rettenetesen kellemetlen erről írni,mert próbálom magamban is elfojtani,de rettenetesen bánt a dolog,és nem is igazán tudom hová tenni.


Több mint 2 éve vagyunk együtt a párommal,a szexuális életünkkel semmi baj nincsen az égvilágon,viszont most elkezdett olyan dolgokat csinálni,amit eddig nem,és elég kiábrándító számomra. Próbáltam vele megbeszélni,hogy zavar,de annyival válaszolt,hogy "ezek olyan férfi dolgok". Mégsem hagy nyugodni a dolog.

Potencianövelőt rendelt,fogalmam sincs,hogy miért,ő azt mondja,ki akarja próbálni,hogy milyen. Egészséges fiatal felnőtt (28 éves),tényleg semmi oka nincs arra,hogy ilyenhez nyúljon.... A másik: állandóan nézegeti magát a tükörben,teljesen váratlan időpontokban elkezdi magát mutogatni,és azt gondolja,hogy ez számomra vonzó,pedig ebben a formában nagyon visszataszító. Próbáltam neki elmagyarázni,de olyan mintha a falnak mondanám. Pl: feküdtem a kanapén,olvastam,és odajön,előveszi,és mosolyog,mintha ez vonzó lenne. Nekem sokkal jobban esne,ha odajönne,megcsókolna vagy valami....de nem így...

Bocsi,nagyon hülyén fogalmazok,de nagyon meg vagyok ijedve,hogy ez vajon mi lehet nála?!

Normális,egészséges a kapcsolatunk,minden van rendszeresen,nem is értem ezt az egészet,és régebben nem volt ilyen.


Nagyon bánt engem,de félek,ha kicsit jobban odaszólok megharagszik rám.


Szerintetek?


Köszönöm,ha valaki normális választ tud adni erre!



2020. júl. 6. 09:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

6os vagyok

Komolyan ezt csinálta... poénra vettem így röhögött mindig ő is..

Ja ilyen gelt egyszer próbáltunk mindketten, pont semmi ertelme nem volt.

De ahogy eszébe jut az fura.. lehet hallotta egy havertól, hogy ez jó?

2020. júl. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Annyit mondott nekem,hogy zavarja,hogy túl hamar megy el. Én azt hiszem teljesen normálisan állok hozzá ehhez a témához is,és próbálok segíteni neki. Más egyéb nincs.
2020. júl. 6. 10:12
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki, ha ezt nem hagyja abba, akkor tönkreteszi a kapcsolatotokat. Röhejes ez az egész, ő nem érzi?

Még jó, hogy nem ballonkabátban csinálja, odaáll eléd és széttárja. :D Bocsi, de ez jutott eszembe.

2020. júl. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

6-os,11-es :) , szerintem az idióta kollégáitól. Van 1-2 aki elég beteg ilyen szempontból.


Sajnos én meg magamra veszem,hogy velem van valami baj,amiért ezt csinálja.


Szimplán érdekel,hogy mással is előfordult-e már ilyesmi,de ezek szerint igen. Ez a mutogatás,meg kezd visszataszítóvá válni. Ha akar valamit,akkor ne ez legyen már a módja,mert elmegy a kedvem az egésztől. De ezt el is mondtam neki szépen,kedvesen,nem fennhangon.

2020. júl. 6. 10:16
 15/26 A kérdező kommentje:
13-as válaszoló,igen,ez már nekem is megfordult a fejemben. Így kívülről nevetséges,de belülről rettenetesen rosszul esik,hogy miért kell ezt csinálni.
2020. júl. 6. 10:20
 16/26 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is 3. fél. A potencianövelő azért kell, h bírja mind2tökkel a tempót. Ezt az előkapósat sokan csinálják. Annyira gáz. Egy fasra nem indulok be köszi.
2020. júl. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

16-os válaszoló,tuti nem 3. Ebben az egyben biztos vagyok. Se ideje,se lehetősége,se kedve nem lenne hozzá. Tudjuk mindig,hogy ki hol van,meddig,hívjuk egymást,szóval nem hinném,és egyébként bízom benne.


Ez most komoly,hogy sokan csinálják? Számomra hihetetlen. :O

2020. júl. 6. 10:24
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb pasi ilyen f..z-központú, fel sem fogják, hogy a nőknek ez nem az első helyen szerepel és mennyire kiábrándító. Az ilyenek szoktak a társkeresőkön a "csodás" nemi szervükről fotókat küldeni a nőknek és csodálkoznak, ha nem pörög minden nő a végén, mert ugye milyen remekbe szabott példány. Szánalmasak!
2020. júl. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
92%
18: Nem azért csinálják, hogy a nőt nyűgözzék le, a saját szexualitásukat élik így meg, önző üzemmódban.
2020. júl. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit nárcisztikus személyiség. Előbb-utóbb dobni fog egy kicsit kurvásabb csajért, aki tudja imádni a farkát.
2020. júl. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!