Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akarhat egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akarhat egy férfi egy nála jóval (15-20 évvel) fiatalabb lánytól komoly kapcsolatot, vagy csak ágyba akarja vinni?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel az elmúlt 1 évben elég sokat találkoztunk a véletleneknek köszönhetően és mindig sokat beszéglettünk, nagyon megkedveltem, sőt azt hiszem beleszerettem. Alig várom, hogy összefussunk, nagyon sokat nevetünk együtt és komolyan is lehet vele beszélni. Kedves, humoros, jól néz ki, de jóval idősebb nálam. A jelekből ítélve ő is vonzódik hozzám és jól érzi magát velem. Amennyire megismertem, nem hinném, hogy csak szórakozni akar. De nem tudom. Talán csak a hallottak meg az előítéletek miatt, de attól félek, hogy ilyen korkülönbségnél csak meg akar döngetni egy "friss pipihusit" és nem akar többet. Szerintetek elképzelhető, hogy komolyan érdekeljem én magam, a személyem, és ne csak egy jó éjszakát akarjon?
2020. júl. 7. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ha csak ennyit akarna tőled nem beszélgetne ennyit veled, ennyi ideje.
2020. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Ha megtörténik kiderül, mi sem látunk a fejébe.
2020. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miről beszélsz? Azt írod, csak véletlen futsz vele össze és annyi köztetek a nagy ismeretség. Akkor még megdugni sem nagyon akar. Már tett volna valamit.
2020. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És ha csak szexet akar? Akkor mi van? Az miért baj?
2020. júl. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3 Nem szándékosan, de kéthetente egyszer minimum találkoztunk az elmúlt egy évben és akkor mindig órákig beszélgettünk. Tett célzásokat arra, hogy többet akarna, de én nem enegdtem a dolgot előre haladni, ő meg nem erőltet semmit, inkább elpoénkodja, ha olyanra fordul. De tudom, hogy akarja. Én is, de mégis félek, hogy jó ötlet-e. Komolyan akarja-e vagy csak a korom miatt vonzódik hozzám.

#4 Nem akarok csak szexet. Nekem több kell.

2020. júl. 7. 22:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Nagyon naivnak tűnsz még. Aki komolyat akar, abba nem véletlen futsz bele néha. Milyen helyzet az, ahol találkozol vele? Szerintem jobban jársz, ha elkerülöd, ha tudod.

Ennek alapján megduga, ha úgy adódna, de nem dől a kardjába, ha pont te nem leszel meg neki.

2020. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én 22, ő 39. Ő többször szeretett volna találkozni szándékosan is, elhívott már ide-oda, mindig olyan helyekre, amikről tudta, engem is érdekel, mert valaha már emséltem róla, tehát figyelt rám. Én mindig nemet mondtam... de nem adta fel.
2020. júl. 8. 17:05
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyenek illuzioid, kerdezo, dugni akar es raer. Kozben huzgal masokat.
2020. júl. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!