Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Elkövettem egy hibát, felnéztem a társkeresőre, mert kiváncsi voltam mikor lépett be a barátnőm utoljára. Mikor beléptem észrevettem, hogy a barátnőm legjobb barátnőjének vőlegénye frissen regisztrált. Elvileg az esküvőre készülődnek, szóval nagyon nincs rendjén a dolog. Ha szólok a barátnőmnek róla, akkor kiderül, hogy nem bíztam meg benne. Egyik ismerősöm beszélt rá, hogy csekkoljam a profilját, nagy hiba volt részemről. Szerintem muszáj lenne a csajnak tudnia a vőlegényéről, de félek, hogy a barátnőm szakít velem a bizalmatlanságom miatt. Mit tegyek? Arra gondoltam, hogy a csajnak névtelenül elküldöm a vőlegénye profiljának linkjét, de félek, hogy kiderül, hogy én voltam. Vagy őszintén elmondjam a barátnőmnek?

2020. júl. 30. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Én a fazont kapnám el először.
2020. júl. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

A tinipárkapcsolatok szekció nem itt van. Ha már regisztráltál varrj le néhány csajt:)


A társkeresőn vajon hogyan lehet észrevenni, hogy ki mikor regisztrált? A férfiakat eleve nem mutatja férfiaknak vagy nőként regisztráltál? Akkor meg a barátnődet nem láthatnád vagy melyik társkereső ez?


Ki vagy te, hogy nyomozgatsz? És ki az az illető, akinek ezt el kell tűrnie részedről? Létezik a világon kamuprofil is... nem is kevés.

2020. júl. 31. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-es!

Nem fogom megcsalni a barátnőmet. Sajnálom azokat a lányokat, akik ilyen hűtlen alakokkal kevernek mint te is vagy.

Ezen a társkeresőn a főoldalon látszanak az új regisztrálók, de ez a kérdés szempontjából lényegtelen.

2020. júl. 31. 07:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy nem folysz bele,

vagy azt mondod a barátnődnek, törölni akartad magad, és úgy láttad meg.


De talán jobb lenne az első verzió. Hisz nem tudhatod ő miért regisztrált. Mi van ha ő is csak esküvő előtt a barátnőjét akarta lecsekkolni, fel szokott-e még nézni...

2020. júl. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!