Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi járhatott ennek a csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi járhatott ennek a csajnak a fejében?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hosszú sztori, megpróbálom röviden:

Elkezdtem uszodába járni úszni és szaunázni, heti 2 nap, munka után ugyan abban az időben szerdán és pénteken és péntekenként, pont ugyan abban az időben jár oda egy 28-30 körüli csaj. Felfigyeltem rá, mert számomra nagyon szimpatikus kisugárzása van. Szerintem észrevette, vagy én is szimpatikus lehetek neki, mindenesetre elkezdett óvatosan felém pillantgatni, illetve két alkalommal is, mikor elmentünk egymás mellett, végig mélyen a szemembe nézett. Amikor a feleségemmel és a gyerekekkel voltam, akkor ezeket nem csinálta, legalábbis nem vettem észre.

Tudom, most jön az, h családom van, undorító vagyok h más nők után teperek, viszont ez számomra természetes h megismerkedek más emberekkel, sok régi és új nő barátom van, feleségem is tud mindegyikről, ismeri is őket. Ezt a csajt is megmutattam neki, h nézd milyen jó csaj is jár ide, mondta is a nejem, h "na, ezzel megismerkedhetsz, ezért nem fogok haragudni". Szóval ez nálunk nem titok, nem tabu, nálunk ebből nincs gond, hangozzon ez bármilyen furán is, mivel tudja, sosem fogok félredugni...és jól gondolja.

Szóval, egyik alkalommal mikor ment be a szaunába, láttam hogy feltűnően keres hogy hol vagyok. Ezt jelzésnek vettem és bementem utána, mondjuk amúgy is pont mentem volna és akkor megszólítottam. Láttam rajta, h nagyon örült neki és felszabadultan, nyíltan beszélgetett velem, olyan témákról is, amiket idegeneknek nem is szoktunk csak úgy mondani. Mikor végeztünk, azt mondta, reméli még összefutunk itt.

Következő alkalomtól kezdve viszont elkezdett kerülni. Köszönt, de láthatóan nem akarta a társaságom, sietett el.

Majd néhány ilyen alkalom után a pasijával jött és láthatóan és feltűnően rólam beszéltek, ráadsául a srácot ismertem is régről. Úgy nézett rám, mint a véres rongyra.

Aztán többé nem láttam őket az uszodában.


Nők véleményére vagyok kiváncsi, h vajon mi játszódhatott le ennek a lánynak az agyában?

40F



2020. aug. 7. 07:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem három dolog opcionálid:

1, a beszélgetésetek után jött össze a másik pasival, így téged ejtett, ezért nem kereste a kapcsolatot

2, a beszélgetésetek során mondtál valamit, amivel nem szimpatizál

3, csak udvarias akart lenni, ezért beszelt veled, és hogy többet ne forduljon elő került, és megvillantotta a pasiját miheztartás végett.


A szituációba gondolva magam, én ezek miatt kerülnélek.

30+N

2020. aug. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, szintén nő.

Intim téma alatt nem feltétlenül szexuális témát kell érteni, hanem bármit, ami túl magánjellegű egy idegenel való beszélgetéshez. Te magad írtad, hogy "beszélgetett velem, olyan témákról is, amiket idegeneknek nem is szoktunk csak úgy mondani".


Barátkozás sosem kezdődik a másik bámulásával meg szemezéssel, és olyan sincs, hogy valakit egy férfi "jó csaj"-ként aposztrofál, és ezért (?) barátkozni (?) akar vele. "De jó csaj! A barátommá teszem!" WTF? Szerintem neked nem női barátaid vannak, hanem valamiféle fura, szexmentes háremed.


Bámulás="bejössz nekem". Szemezés="flört".

Mindezek után követés, leszólítás és beszélgetés kezdeményezése, bensőséges témázgatás=ismerkedés párkapcsolat/szex céljából, felszedési kísérlet.

Fura, hogy ezt egy 40 éves férfinak magyarázni kell, mintha egy másik bolygóról jött volna.

Ha előtte nem figyeled őt napokig (ráadásul jól észrevehetően), meg nem eleve azzal jellemzed, hogy "jó csaj" (még ha ő ezt nem is hallotta), még talán elmenne barátkozásnak. De gyakorlatilag becserkészted, ez így baromi creepy.


Ha engem bámult volna egy faszi, felvonultatja előttem a családját, aztán ismét bámul, utánam jön a szaunába és leszólít, azt gondoltam volna, hogy egy gusztustalan alak, akinek az okoz izgalmat, hogy szinte a felesége szeme előtt szed fel mást, vagy valami fura pár vagytok, akik egy harmadikkal akarják feldobni a házasságukat, és azért hozta a nejét, hogy megnézzhesse, neki is jó leszek-e. Már a beszélgetésnél minimum feszengtem volna, és nagyon vártam volna, hogy mihamarabb vége legyen ennek a bizarr és kellemetlen helyzetnek.


Bár amilyen furcsán értelmezed az emberi viselkedést és a szociális interakciókat, lehet, hogy a csaj is úgy volt vele mint én, csak totál nem vetted észre, és csak szerinted volt "felszabadult és nyílt". Lehet, hogy már nézni is csak azért nézett téged, hogy "mit bámul ez", meg "úristen, mit akar?". A szaunában is csak azért nézett szét, hogy "ugye nincs itt?!". 😅

2020. aug. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, és velem is már nagyon sokszor előfordult, hogy messziről tetszett a pasi, de miután váltottunk néhány mondatot már egyáltalán nem jött be az illető.
2020. aug. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Megint 2-es vagyok. Látod: akárhány nő válaszol, a válaszaikból kitűnik, hogy a viselkedésedet ők is egyértelműen többnek látták volna barátkozásnál, úgy látták volna, hogy éppen rájuk mozdulsz. Ilyeneket írnak: "mégsem jöttél be neki", "ejtett téged", "megvillantotta a pasiját miheztartás végett".


Gondolom, ha egy férfival barátkozol, azt nem nézegeted meg szemezel vele felvezetésként.

2020. aug. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó 3 őszinte választ. Néhány megjegyzés:

1. Én csak a szunával kapcsolatban kérdeztem tőle egy kérdést, aztán ő beszélt folyamatosan, végén már ott tartott, hogy mennyiért vette az autóját és milyen hitelből. legalább 5 percig beszélt magától, mintha régi ismerősök lennénk.

2. Amikor végeztünk, azt mondta, remélem még összefutunk itt.

3. A családomat nem azért vittem oda h lássa, néha ők is jöttek velem egyébként is.

4. A jó csaj csak egy jelző, nem ez a fontos, van pl. kövér nő barátom is, tök mindegy.


Igen, lehet h félre is érthettem az egészet. Ezért is tettem fel a kérdést, mert magam nem tudhatom.

Csak szeretném jobban megimserni a női lélektant.

2020. aug. 7. 13:05
 16/17 anonim ***** válasza:
4, vagyok nő, és gyakran vagyok ilyen szituban. De leírtam a válaszom 4.
2020. aug. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Talán akkor lett pasija,és nem akarta elrontani.
2020. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!