Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai pasik miért döntenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai pasik miért döntenek úgy, hogy csak szexkapcsolatot akarnak?

Figyelt kérdés

Csak ilyen pasikba botlok, annyira bosszantó, mert nőként vágynék a szerelemre, gyengédségre, arra hogy egymás támaszai legyünk, hogy sok jó élménnyel gazdagodjunk.

Ennek ellenére nekik csak a dugás kell és köszönik szépen így jó nekik.


2020. aug. 10. 09:27
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Én tegnapi vagyok..., írj!
2020. aug. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

"Csak ilyen pasikba botlok"


Na ez egy fontos félmondat. Mindenki szexet akar vagy csak TE botlasz folyton olyanokba akik csak azt? Mert nagyon nem mindegy

2020. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként az egy nagyon rossz felfogás, hogy aki nem néz ki jól az szexre jó...


Szerintem ha csak szexről van szó akkor egy dolog van ami számít az a külső, nézzen ki jól legyen szexi. Hogy belül rohad e vagy osotba kretén vagy retardált a csaj az nem számít.


Persze nyilván van akiknek mindegy csak punci legyen, mindegy milyen csomagolásban.


Mindenkinek más a tapasztalata nyilván...


Aki viszont nekem csak szexre kéne, az 2 okból kell arra!

1. belül egy nulla, kapcsolatra felejtős, totál más az életcél, vagy pénzéhes, vagy retardált a csaj stb stb.

2. nem akarok komoly kapcsolatot abszolút senkivel. De ez a ritkábbik.


Viszont a másik....

Ha valaki mondjuk 25-30 éves koráig csak olyan pasikat fog ki legyen az kb 10 pasi, akinek csak szexre kell, na ott egész biztos, hogy a csajjal van a probléma.

2020. aug. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

"Hogy belül rohad e vagy osotba kretén vagy retardált a csaj az nem számít."


Szerintem szexnél is rengeteget számít, de egyénfüggő, ki mit keres.

2020. aug. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
2%
Mert görény mind
2020. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szerencse hogy mai pasiként egy egybefüggő massza vagyunk. :D
2020. aug. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Én totál nem ilyen vagyok, én is vágynék a kölcsönös elfogadásra, mégsem talál be egy nő sem...
2020. aug. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Azért vágynak szexkapcsolatra mert ehhez - is- találnak partnert.Kötelezettség-problémamentes, függetlenek maradhatnak, bármikor, magyarázat nélkül is kiléphetnek.
2020. aug. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Egyrészt evolúció. Ajánlom Az önző gén című könyvet, sok mindenre rávilágít a férfi-női viselkedéssel, szerepekkel, taktikázással kapcsolatban. Lényeg, hogy a férfiakba bele van kódolva, hogy minél több nőnek gyereket csináljanak, átadják a génjeiket. De persze felnevelni már fáradság, főleg sokat, szóval a kötöttségek nem kellenek. Ezért a társadalom beszabályozta az utódkérdést (mármint hogy házasság, gyerektartás stb), ezért volt viszonylag egyensúly és monogámia, de most már a gyerek is minimális kockázat megfelelő védekezés mellett, szóval mehetnek szabadon az ösztöneik után. No de ez csak a biológia az ösztönök mögött, hogy miért kell sok szex és sok különböző nő, az újdonság varázsa, kötöttségmentesség.


Viszont ha azt nézzük, az ember társas lény, és egy érett felnőttnek is van vágya társra, szerettekre, netán családra is. Szerintem az is benne van tehát, hogy az ilyen pasik vagy megkapják azt a feltétel nélküli szeretetet és elfogadást máshonnan - tipikusan a Mamától -, vagy egyszerűen még nem értek meg arra, hogy értékeljék ezt a mélységet és lelki intimitást, egyáltalán, hogy érezzék a hiányát. Valószínűleg elég materialisták az ilyen szexkapcsolatot kereső férfiak, nem sokat törődnek az érzelmi, lelki világgal, helyette inkább csak az érzékekkel.

Illetve sok gyks kérdésnél olvasni, hogy nem elég szép a csaj, de dugni azért jó lenne. Szerintem ez ugyanaz a hatás, mint a lányoknál a tökéletes férfi keresése. Szerintem ez a média hatása, hogy ott a sok "tökéletes" sztár, meg a neten keresztül elérhető több tízezer ember a környezetünkben lévő párszáz helyett. Emiatt pörgött fel az a jelenség, hogy a nők Tinderen elérhetőnek látják a felső 10%-ot és be is célozzák, ők meg dúskálnak a lehetőségekben. Illetve a filmek meg egyéb kulturális termékek is elfogadottként, tetszetősként állítják be ezt a fajta kapcsolatot, nem övezi már a korábbi elítélés.


De persze azért teszik meg, mert megtehetik (és mert akarják, lásd feljebb), mert vannak nők, akik ebbe belemennek (most az mindegy hogy ezt akarják vagy sem, de belemennek, és ezzel megteremtik a kínálatot). Nem keresne sok férfi ilyen kapcsolatot, ha nem lenne semmi esély rá, hogy talál hozzá partnert.


Persze ez csak a lehetőséget nyitja meg a férfiak számára, az már érzelmi, lelki érettség kérdése, hogy milyen kapcsolatokat alakítanak ki. Szerencsére akadnak rendes, valódi komoly kapcsolatot kereső férfiak is. Szerintem meg kell érni ehhez, hogy a sok lehetőség, test mögött szánjunk figyelmet a lélekre, a másik ember megtapasztalására. Hogy legyen egyáltalán igény erre, ne csak az érzéki örömökre.

2020. aug. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Valószínűleg köze van a fogyasztói társadalom alap mentalitásához. Eldobható kapcsolatok. Félnek a kötelezettségektől (pedig az a felnőtt élet alapja lenne), és egyszerűen a felületes, hamar jutalmazó élményekre vágynak, mint a szex. Ez pont olyan, mint átpörgetni az instát egy könyv helyett. Sokkal tartalmasabb és gazdagabb egy kapcsolat, mert együtt lehet fejlődni, élményekkel gazdagodni, érzelmeket átélni, rengeteget tanulni önmagunkról és a világról egy másik ember szemén keresztül. De ez hosszú, energiaigényes folyamat. Sokkal mélyebb és maradandóbb, de energiát kell belefektetni ahelyett, hogy rögtön megkapnák a szexszel járó élvezetet. Akik ezt keresik, valószínűleg a kapcsolathoz is úgy állnak hozzá, hogy sok cécó pár dugásért egyetlen partnerrel. Holott az a sok cécó az igazán érdekes és fejlesztő, a szex csak hab a tortán (mondom ezt úgy, hogy minden nap csinálnám).
2020. aug. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!