Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai pasik miért döntenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai pasik miért döntenek úgy, hogy csak szexkapcsolatot akarnak?

Figyelt kérdés

Csak ilyen pasikba botlok, annyira bosszantó, mert nőként vágynék a szerelemre, gyengédségre, arra hogy egymás támaszai legyünk, hogy sok jó élménnyel gazdagodjunk.

Ennek ellenére nekik csak a dugás kell és köszönik szépen így jó nekik.


2020. aug. 10. 09:27
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

A 29-es válasz tökéletesen leírja a lényeget. Olvasd el párszor.


És amit én is kiemelnék:

Mert vannak nők (nem is kevesen), akik partnerek ebben.


Ezen a dolgon leginkább pont a nők tudnának változtatni. Ha nem mennének bele alkalmi kapcsolatokba, ha valóban negatív véleménnyel lennének a kalandozó férfiakról, ha ténylegesen is kiemelnék a megbízhatóság és a hűség fontosságát.


Ekkor a férfiak úgy értékelnék, hogy megéri áldozni a komoly kapcsolatok oltárán.


De amíg a nők olyanok, amilyenek... Nem lesz változás.

2020. aug. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
0%
Ha neked is havi 80ezred elmenne a barátnődre te se akarnál fix kapcsolatot. Ha meg nem fizetném a programokat úgy néznének rám mint a véres rongyra...
2020. aug. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
56%

#29 vagyok. Azért minden rosszban van valami jó, legalább így, hogy megtehetik (vagy legalábbis nyíltan keresik), könnyebben kiszűrhetőek azok, akik tényleg komoly kapcsolatot keresnek. Ha nem lenne ekkora kultúrája, akkor akik most nyíltan vállalják, hogy szexkapcsolatot keresnek, azok is behazudnák azt, hogy komolyat keresnek és még inkább hűtlenkednének mellette titokban, vagy lelépnének pár hét udvarlás után. Bár sajnos ez most sem kizárt. Illetve vannak, akik nem olyan jó pasik, hogy őszintén belevihessék a lányt ebbe, ezért ők is hazudnak, vagy kényszerből keresnek komolyat.

Az is érdekes kérdés, miért mennek ennyien bele ebbe a nők közül. Egyrészt elfogadottá vált (én magam sem ítélkezem), másrészt szeretnénk szerintem hinni benne, hogy nekünk is megy ez, mint a férfiaknak. Hát, jó lenne, de nekem legalábbis nem megy.

Igen, természetesen ki lehet kényszeríteni a férfiakból a monogám, komoly kapcsolatot kereső viselkedést azzal, hogy a nők nem mennek ebbe bele, de ha ez csak kényszerhatás, attól az alaptermészet még marad. Jobban örülnék, ha olyannal lehetnék együtt, akinek ez saját választása, s ha az evolúció nem is írja felül, de az érzelmi érettség legyőzi ezt az ösztönt.

2020. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

#32, te is úgy nézed a kapcsolatot, hogy pénzért szex...

Valójában egy jól működő komoly kapcsolatban nincs anyagi kihasználás, rég nem a pénz és szex dimenziókban folyik az üzletelés, mert nem üzlet. Egy kapcsolat nem erről szól, hanem az érzelmi oldalról, közös fejlődésről. Na ezért mondtam, hogy nem tartanak sokan ott, hogy értsék, egyáltalán mi is az, és mire jó. Akkor persze hogy csak a szexet látják az egészben, s nem értik, miben más ahhoz képest a haverságtól. És menekülnek a kötelezettségektől, mert jaj, időt kell szánni rá, költeni kell rá. De nem is erről szól, ennél sokkal több. Persze, idő és energia, de közösen tesztek bele, hogy épüljön. Egy normális kapcsolatban a lehetőségekhez mérten szerveznek a felek programokat és az anyagiakat közösen állják, nem a kihasználásról szól. De azt aláírom, hogy ehhez meg kell választani a partnert, akivel érdemes ebbe befektetni, és ő is tesz, nem csak kihasznál. Hát ehhez kell egy önismeret és emberismeret, érzelmekbe beletanulni, és ehhez is kell érettség.

2020. aug. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!