Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzzem le magamban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem le magamban a "ha nekem rossz volt, legyen mindenkinek az" felfogást?

Figyelt kérdés

Egész tini koromban átnéztek rajtam a fiúk, nem tetszettem senkinek még barátkozni sem akartak velem a fiúk. Sokszor bántó megjegyzéseket is kaptam.

Egyszer azt hittem én is tetszem az egyik fiúnak ráírtam, de válaszra sem méltatott, meg se nézte. Az se tett jót az önbizalmamnak, megfogadtam, hogy ilyet többet nem csinálok az biztos. Nem is nagyon néztem rá a fiúkra ezek után, nem mertem már.


Aztán kb. 19 éves koromtól valami megfordult, több embernek is elkezdtem tetszeni. Folyamatosan jelölgettek be fiúk, írogattak. Még arra sem méltattam senkit, hogy visszaírjak. Kedvencem az volt, mikor egy olyan ismerős srác kezdett el írogatni, akinek régen az egyik barátnőm tetszett és mikor én is ott voltam levegőnek néztek konkrétan. Nekem köszönni sem bírt. Bevallom ezen a ponton élveztem a helyzetem.


Olyan érzésem van, hogy most elégtételt vehetek a régi sérelmek miatt. Viszont tudom, hogy ez nagyon nem helyes hozzáállás, legalább egy választ megérdemelhetnének. Hogy tüntessem el ezt az érzést? Volt valaki hasonló helyzetben?


2020. aug. 14. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Pszichológus felkeresésével.
2020. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez most divat lett, hogy mindenért pszichológust ajánlanak? Nincs szükségem rá és nem is akkora probléma ez csak most eszembe jutott..
2020. aug. 14. 22:19
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Mivel a tinikorod kezdete óta tart, ezért szerintem elég nagy probléma. Ha nem foglalkozol vele, könnyen így is maradsz, ami a párkapcsolataid rovására fog menni. Az ilyen lelki sérülésekkel jobb szakemberhez fordulni.
2020. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi tart a tini korom kezdete óta? Ez, amit leírtam hosszasan nem a tini korom óta tart, írtam, hogy 19 éves korom óta, most 21 éves vagyok. A fiúk, akik próbálkoznak nem tetszenek.
2020. aug. 14. 22:26
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
De probléma, máskülönben nem így fogalmaztál volna... Vagy megvezettél minket?
2020. aug. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Úgy fogalmaztam, hogy nem is AKKORA probléma. Nem hat ki a napjaimra, csak néha eszembe jut, hogy milyen bunkó vagyok szegényekkel. De eszem ágába sincs összejönni velük amúgy sem. Viszont, ha egy nekem tetsző fiú próbálkozna összejönnék vele.
2020. aug. 14. 22:30
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Ez az első mondatod: Egész tini koromban átnéztek rajtam a fiúk. Akkor lehet hogy csak tudat alatt, de valójában már itt (és ezért) elkezdődött ez a durcás, hisztizésed.
2020. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó dolog, hogy nem jössz össze az első szembejövővel, tartsd ezt a hozzáállást és ne add lejjebb.


Csak sejtem, hogy jó néhány próbálkozó megérdemli ezt a bánásmódot, de azért a normálisabbaknál próbálj meg finomabb lenni. Nem minden férfi olyan mint azok akik nem írtak neked vissza egykor.


Jó lenne tudni a mögöttes okokat, hogy mi változott meg 19 éves korod óta. Ebből talán önbizalmat meríthetnél.

2020. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fogadd el azt, hogy most te is szerethető vagy, rád néznek mások is, és értékeld ezt, fogadd be a szertetet. Magadat nézd, ne a másikat.
2020. aug. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hasonló volt nálam is a szitu.

Tininek hosszú és vékony voltam, sokat csúfoltak a többiek, főleg a fiúk. Mostmár eltelt azóta 10 év, ès azok a régi ismerősök, ex osztàlytàrsak csorgatják(nák) a nyálukat, én meg èlvezem a helyzetet. Akik nagyon csúnyán szívattak, azokra még direktbe rá sem bagózok, akarva-akaratlanul revansot venne az ember, tök érthető szerintem.

Ne röhögtess, ezzel nem kell pszichológushoz fordulni...😅

2020. aug. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!