Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik férfi-nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik férfi-nő között barátság? Volt hogy több lett?

Figyelt kérdés
Szerintem hogyha megvan a teljes tisztelet és nincs semmilyen szexuális jellegű indítás, akkor miért ne? Van akinek van?

2020. aug. 21. 11:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
én nőként azt mondom, hogy pasik miatt ez nem betartható. Egy férfi nem barátkozik érdek nélkül, az érdek pedig az, hogy vonzódik. Még akkor is ha egyelőre nem akar semmit. A férjemnek is vannak női barátai. Kizárólag 10 évvel fiatalabb topmodell csajok, akiket amúgy bármikor meg is dugna, potenciális jelöltek. Van egy csomó öreg, dagadt csaj is a munkahelyén, azokkal érdekes, de sosem barátkozik össze.
2020. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Utolsó! Egyet értek veled.
2020. aug. 21. 13:07
 13/15 anonim ***** válasza:
3, nem, mivel utána mindnek lett barátnője (több éves kapcsolatokról van itt szó). Van aki felfogja és továbblép. 2-es voltam.
2020. aug. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszek férfi női barátságban.

Egyszerű a képlet. Mert emberek vagyunk, hormonokkal. És elvileg társas lények is. Ha sok időt töltenek el együtt egy idő után borítékolható, hogy többet fognak akarni egymástól és teljesen normális ha mindketten egyedül vannak.

Kivéve ha alapból nem jönnek be egymásnak. Úgy elképzelhető, hogy szexuális vonzalom nem alakul ki.

2020. aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintetek létezik férfi-nő között barátság? És ha igen, akkor miért nem?
2020. aug. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!