Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetértetek azzal a kijelenté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek azzal a kijelentéssel, hogy a férfi a nagy pénisztől érzi magát férfiasnak, a nő pedig a nagy mellektől érzi magát nőiesnek?

Figyelt kérdés

2020. aug. 21. 15:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%
Milyen implantátumot? Serdülő lányok voltak, te idióta.
2020. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
92%
Mell téren el vagyok eresztve rendesen, mégsem mondanám, hogy én most ilyen hipoerszupernemtommilyen alfa nőstény vagyok :DDDDD Egy nagyfarkú férfi hiába rendelkezik nagy doronggal, ha randa és gyökér is, népiesen szólva, cseszheti...
2020. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a nagymellű lányok nem megerősítést kapnak serdülő koruk óta hanem undorító ajánlatokat egyes férfiaktól, tévedésben leledzel.


Remélem neked is fogdosták már a mellkasodat utcán és cuppogtak nyilvánosan a formás... hát nem is tudom midre.

2020. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező nekem most 85D a mellem. Fiatalon 75c volt. Az egész fiatalságomat végig szenvedtem vele, és mindig le akartam kicsinyíttetni, de sosem volt rá pénzem, illetve ekkora összeget nem szívesen költenék rá. A volt férjemet nem érdekelte, nem volt oda érte. Ennyit az önbizalmamról.


Most szülés után pedig csúnyán meg is ereszkedett és már nem rugalmas a bőr rajta. A kismellű barátnőimen nem hagyott olyan mély nyomot a kor meg a szülés, szoptatás sem, mint rajtam.


A férfiak meg attól érzik jól magukat ha ki tudnak elégíteni egy nőt, nem attól, hogy hány centis a farkuk, amennyiben van egy kicsi eszük.

2020. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, én mi vagyok, de mikor egy kicsit felszedtem a kifejezetten vékony alakomra és C-s mellem lett a B-s alja helyett, öklendezni tudtam volna magamtól.
2020. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

#15

Engem is zavar ha növekszik a mellem hízás miatt, szerintem sok nőnek inkább kényelmetlen ez.

Van néhány nagymellimádó férfi ők találnak megfelelő partnert, és ennyi.

2020. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem.

Átlagos a méretem, és férfinek néznek.

Ráadásul nem szeretem a nagy tőgyeket.A nő nem lesz tőle mégtöbb nő a szememben!

2020. aug. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
57%
Én kis mellel is nőiesnek érzem magam. Nem a méret, a forma a lényeg!
2020. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Bődületes baromság. Kisebb méretű, kerek, formás, szerintem esztétikus melleim vannak, szeretem őket. Így 28 évesen az a tapasztalat, hogy a férfiak sem ettől a testrésztől teszik függővé a nőiességet, a komplett "csomagot" nézik, az összképet, az arcot és az alakot egyben. Nőiesnek érzem magamat és közel sincs nagy mellem, inkább tenyérbe való, kicsi.:)
2020. aug. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
83%
Szeretem, hogy elfér tenyérben a mellem és unom, hogy minden gyökér azt hiszi, hogy a lófaxtól jó lesz a szex. Nem, nem lesz. Nem akarok dorongokat látni, amiket természetesen mindenki tövig akar tolni az átlagban kb 15 centisre elegendő vaginában, hogy utálja az ember a szexet...
2020. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!