Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj az itt lévő férfiakn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj az itt lévő férfiaknak, ha a nők válogatnak?

Figyelt kérdés

Rengeteg nőgyűlölő kérdés van, amin rögtön pontozzák fel egymást illetők és mindig csak a nőkre vetítik ki a sikertelenségüket. Aztán ha jön valaki aki más mond, azonnal lepontozzák vagy hirtelen hisztis p.csa lesz, ha mer válogatni.

Miért baj ha egy nő nem ismerkedik mindenkivel? Miért zavarja őket ha nem kaphatnak meg mindekit, akire csak ránéznek?

Miért csak ezen az oldalon vannak itt? Miért nem próbálkoznak az életben?


2020. aug. 22. 16:24
A kérdező szavazást indított:
Mert könnyebb kifogást keresni, mint cselekedni
Mert szeretnek rinyálni
Mert csak itt találnak azonos véleménnyel rendelkezőket
MeRt MiNdEn Nő EgY hAzUg P.cSa
40 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
8%
A probléma az, hogy a nők külsőre alsó 50 %-a is csak olyan pasit akar magának, aki külsőre a felső 50 %-ba tartozik. A saját szintjükön lévő, alsó 50 %-os külsejű pasikat meg lerázzák.
2020. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
85%

Én azt nem értem, hogy miért érzik azt hogy mindenhez hozzá kell szólniuk😂

Kiírok egy kérdést és ahelyett hogy nem válaszolnának, mert nem tudnának semmi értelmeset mondani, inkább írnak valamit, hogy biztos nem veszek észre senkit csak a felső 10%-ot😂😂

(Amikor hangsúlyozom hogy nem olyanokról van szó, csak hogy nem szeretem ha valaki negativitása lehoz az életről...😒)

2020. aug. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
88%
1-es, és ki dönti el, hogy ki a nő szintje? Nekem rendszeresen nálam sokkal jóképűbb párjaim voltak, legalábbis én így éreztem. Ezek szerint ők nem, mert ők velem akartak összejönni. Tehát ők engem tartottak a kategóriájuknak.
2020. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
28%

A sima való életben kit érdekel kategória ez, hogy ki miért válogat.



Egyedül gyakorin téma ez, kettő okból, az egyik problémát a férfiak jelentik - lásd a szavazásnál az első három válaszlehetőség, a másik pedig a női válaszolók gyakran tetten érhető álszentsége, magas lóról történő okoskodása, amivel alapvetően nem lenne baj, csak jajj, az az arrogáns körítés ne lenne. Bár itt a férfi válaszolók IS arrogánsak, szóval úgy tűnik ez amolyan "gyakoris jelenség".

2020. aug. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
20%

3-as. 1-es vagyok.


Lehet, hogy kissé önbizalomhiányos férfiak voltak és nem nagyon mertek nyitni az igazán szép nők felé.


Vagy lehet, hogy nem tartod magad elég jó nőnek, de mégis viszonylag jó nő vagy.

2020. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
18%
Nem az fáj, h a nők választanak, mert ez köztudott tény. Az a baj, h a mostani átlagos nők már szóba sem állnak az átlagos férfiakkal. A média olyan szinten égette beléjük, h különleges hópihék, h a teszkós terikék is rájen goszlingról álmodoznak, és a valóban hozzájuk való raktáros lacikat észre sem veszik. Így az átlagos férfiak tömegei maradnak egyedül, bárhogy próbálkoznak, bármit is tesznek.
2020. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
10%

A kérdést feltehetnénk úgy is, hogy ahol "férfit" írtál, oda írnál "nőt" és fordítva: ahová "nőt" írtál a kérdésedben, oda írj "férfit".

Egyébként nagyon-nagyon általánosítasz! Nem minden férfi ilyen és nem minden nő sem olyan!

Egy régi vicc az internetről: "Ha a nő azt mondja, hogy MINDEN FÉRFI "OLYAN" - ezt vajon honnan tudja...???

2020. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
85%

Katasztrofa az itteni felhozatal. Mindenért a nőket hibáztatják. Szintezés, meg százalékok ember...normálisak vagytok? Ki gondolkodik ilyen sémákban?

Még egy valódi aranyásó nő sem áll neki számolgatni, hogy ő hányas szintű, meg mekkora százalékba tartozik. Bár itt már az is aranyásás, ha a nő hagyja magát meghívni két gombóc fagyira.

A férfiak valamiért azt képzelik, hogy a nők.élete csak körülöttük forog, ők főnyeremények és minden nőnek el kéne dobni az agyát, ha odamegy hozzá egy pasi. Mert mi az, hogy elutasítja? Mit képzel? Nagyképű, pénzéhes r*banc, más oka nem lehet. Örülnie kéne.

De az sem jó, aki nem válogat, az meg megint r*banc. Ha nem azt az egy pasit imádja elvakultan egész életében, bármit csinál, akkor r*banc.

2020. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
12%
Nekem nem fáj, válogassanak csak, én már évek óta nem próbálkoztam egyetlen egy nőnél sem. Hallottam az összes létező betanult elutasitó szöveget, elég volt.
2020. aug. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
17%

Leírom sokadjára is.

Tegnap is voltam közösségben, buliban. A nők kivétel nélkül kizárólag a jóképű srácokkal álltak szóba... ja és még a nők mentek oda hozzá ráadásul, először csak az egyiket ölelgette, aztán a kettő közé ült, és mindkettőt átkarolta... na ezért... ők elvisznek 2-3 nőt is, másnak meg egy sem jut.

Mert átlagos külsővel csak a flegmázást kapod. Odamentem tök normálisan, igazából csak beszélgetni akartam, és köszönni nem tudnak, egyszavas válaszokat adnak maximum, majd utána szó nélkül lelépnek. Ezért.

Az életben próbálkoztam eddig is sokat, mindig ezt kapom.

Pedig most kifejezetten minden szempontból igényesen öltöztem fel, jó illatom volt stb. stb. tök normálisan megyek oda, még ha beszélgetnének, nekem már az is jól esne. De már ahhoz is kiváltságosnak kell lenni...

Cselekedtem, és nem számoltam hány ilyet kaptam, mentem tovább sok éven keresztül úgy, hogy egyetlen pozitívat nem kaptam igazából. Nőt átkarolni nem volt lehetőségem, sőt még randizni sem. Mert nem adnak esélyt sem, ha nem vagy jóképű. Ez a gond.

Nos leírtam én cselekedtem, és mit értem el vele valójában? semmit, csak az időmet, pénzemet pazaroltam el nem is keveset...

29/F

2020. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!