Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj az itt lévő férfiakn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj az itt lévő férfiaknak, ha a nők válogatnak?

Figyelt kérdés

Rengeteg nőgyűlölő kérdés van, amin rögtön pontozzák fel egymást illetők és mindig csak a nőkre vetítik ki a sikertelenségüket. Aztán ha jön valaki aki más mond, azonnal lepontozzák vagy hirtelen hisztis p.csa lesz, ha mer válogatni.

Miért baj ha egy nő nem ismerkedik mindenkivel? Miért zavarja őket ha nem kaphatnak meg mindekit, akire csak ránéznek?

Miért csak ezen az oldalon vannak itt? Miért nem próbálkoznak az életben?


2020. aug. 22. 16:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
89%

50.


Te is, amit én.

2020. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
10%

"40-es: Te és az emberi értékeid, sírok... XD"

Sírhatsz is kiscsillag, mert egyáltalán nem ismersz. Tudod én az a fajta ember vagyok, akire bármikor számíthatnak a szerettei, barátai, nem csak akkor amikor szorakozni kell, hanem akkor is, amikor segítségre szorulnak. Ha hajnali kettőkor fog csörögni a telefonom, hogy gyere ide vagy ide mert bajban vagyok, akkor fogom magam és elmegyek minden szó nélkül. Bennem meglehet bízni, megmarad bennem a szó, tehát nem pletykálom el, amit elmondanak nekem. Barátokat, haverokat eddig mindig tudtam szerezni, akárhol, akármerre jártam, legyen az iskola, munkahely, vagy szorakozóhely. Egyedül a nőkkel nem jövök ki jól, ami ugye a külsőm miatt van.

2020. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
89%
#52 és egy jóképű férfi biztos cserbenhagyja a barátnőjét, bezzeg te...hát ezek a felszínes buta nők nem adnak számot neked, mit merészelnek csinálni...
2020. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
90%
#51 pont azt írtam hogy NEM kell milliókat költeni, erre te elkezded felsorolni a költségeket.. nem. Ez csak egy gyenge kifogás arra, miért nem tesz magáért a pasi.
2020. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:
10%
Magasról teszek rá, hogy egy jóképű férfi cserben hagyja e a barátnőjét vagy nem, én a tényeket irtam le csupán. Jó, hogy ebből is az lett kihozva, hogy "bezzeg miért nem engem válaztanak a nők" holott erröl szó nem volt okoska, de mindegy. Azt írtam, hogy a barátaim és szeretteim számíthatnak rám.
2020. aug. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
22%

54.


Valamelyikőtök még az elején arcplasztikázásokról írt ezzel az emberrel kapcsolatban - na ezért írom én a milliókat, mert az annyiba kerül. Vagy az ott csak úgy megemlítve volt? Vagy félreolvastam?


Viszont értem én mire gondolsz és részben igazat is adok neked, de sajnos van az a rondaság amit egy "jó frizura" és egy szebb ing nem tud kompenzálni. És még így is sokba kerül. Én a fogaimmal harcolok jelenleg, már benne van egy százas, és még mindig nem értem a végére. És ezek csak a fogak. Emiatt most minden más sztornó, nincs futópadozás a "konditeremben", nincsenek új ruhák, bár októberben szereznek kell egy új munkavédelmi bőrcipőt, mert a régi már nagyon kopott, de ezek se sokat javítanak. Annyit nem, mint kellene.

2020. aug. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
87%

#55 a stílusoddal nem is értem, miért nem rohannak utánad a nők...

#56 van, amit nehezebb kompenzálni, de ez mindkét nemre érvényes. Volt itt egy kérdés arról, hogy a plasztikázott nők mind büdös r...ncok. Nőként még az is bűn, ha javítani akarsz magadon.

2020. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
100%

57.


Jó, akik szerint ez bűn, azok általában minden mást is hibának rónak fel a nőknek. Ennek ellentettje is elérhető az oldalon a "minden IS a férfiak hibája" női válaszoló képében, aki mindig férgez minden férfit. Akik megérdemlik, ott nincs gond, csak a többi esetben.


És igen, mindkét nemre érvényes, pontosan. És ez az ami... nagyon szomorú dolog. És mindkét nemnek el kell viselnie a saját nemének arrogáns "szép" tagjait, és a saját maguk mellőzöttségének érzését. Ez emberenként változó eredménnyel jár, a szenvedélybetegtől kezdve a gyógyszerfüggőn keresztül a valamilyen témában mindig kardoskodón át egészen az őrültig.


Egyszerűbb lenne a világ, ha nem lenne külseje az embereknek, vagy mindenki teljesen egyforma lenne. Akkor nem lenne ez a dolog. De hát, az élet nem erről szól.

2020. aug. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
10%

"#55 a stílusoddal nem is értem, miért nem rohannak utánad a nők..."

Azért nem rohannak utánam a nők mert nem vagyok jóképű, ennyi az egész, nem a stílusom az oka. Normális stílusom van. Érdekes, hogy az ilyen, "He dikk, tesó adj már egy cigit" stílusú akárkiknek vannak nőik, ja tudom miért: Jól néznek ki.

2020. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
78%
Talán ha változtatnál azon, hogy meg akard mondani a nőnek, mi a jó neki...
2020. aug. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!