Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj az itt lévő férfiakn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj az itt lévő férfiaknak, ha a nők válogatnak?

Figyelt kérdés

Rengeteg nőgyűlölő kérdés van, amin rögtön pontozzák fel egymást illetők és mindig csak a nőkre vetítik ki a sikertelenségüket. Aztán ha jön valaki aki más mond, azonnal lepontozzák vagy hirtelen hisztis p.csa lesz, ha mer válogatni.

Miért baj ha egy nő nem ismerkedik mindenkivel? Miért zavarja őket ha nem kaphatnak meg mindekit, akire csak ránéznek?

Miért csak ezen az oldalon vannak itt? Miért nem próbálkoznak az életben?


2020. aug. 22. 16:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
100%

60.


Sosem mondtam meg senkinek, hogy mi a jó neki.

2020. aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
84%
Én azt nem értem, hogy miért gondolja bárki is, nemtől függetlenül, hogy neki alanyi jogon jár párkapcsolat vagy dugás (mert sok itt rinyáló férfiról ki szokott derülni, hogy nem is barátnőt szeretne, hanem csak dugni, de úgy, hogy ne kelljen érte fizetni, és valaki lihegje közben a fülébe, hogy mekkora isten)... és hogy azért miért kellene egy egész nemet kollektíven máglyán elégetni, mert neki nem jött össze - és itt hozzátenném, hogy olyannal, aki neki tetszik... mert sok rinyáló azért nem az 50éves SPAR pénztáros, lenőtt hajfestésű, ritkás hajú, combos Rózsikánál próbálkozik azért.
2020. aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
83%
Edricus, ezt nem neked írtam, hanem a másiknak.
2020. aug. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
65%

62.


Pár primitívet leszámítva ennek oka az, hogy az emberek boldogtalanok és keresik, hogy miért azok. Nem találják a helyüket a világban. Mit mondanak mások erre? "Hát azért vagy az, mert nincs senkid" - és az illető elhiszi. Holott nem, mert akkor is boldogtalan marad, nem ez a probléma, erre csak ráfogják. A lelki üresség és a boldogság hiánya ennél jóval - JÓVAL - komolyabb dolgok miatt érződik.

2020. aug. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
9%
Érdekes, hogy az ilyen nyílvánvalóan provokatív és veszekedést generáló kérdésre mennyi válasz érkezik. Bezzeg elektronikus eszközök, fényképezőgépek kategóriájában ehhez képest alig jön válasz. Pedig azért érdekesebb téma az, hogy milyen fényképezőgépet, illetve objektívet válasszunk, mint az, hogy kit választanak a nők, hiszen erre mindenki tudja a választ, csak a jóképűeket, még akkor is, ha agyilag olyan sötétek akár az éjszaka.
2020. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
79%
Így van, a buta nők a gonosz jóképűeket választják szegény jószívű férfiak helyett. Mert minden nőnek jóképű barátja van, minden jóképű pasi szemét és minden csúnya pasinak tiszta lelke van. A világ fekete-fehér.
2020. aug. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
7%
Lepontozzák a válaszom, holott 100%-ban az igazságot tartalmazza, hát aki igazat szól azt elkell hallgattatni, ha az igazság amit mond nem épen az ínyünkre való...
2020. aug. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
62%
Edricos, azon a vlogon, ahol szó volt Ryan Gosling plasztikai műtétjeiről, egy másik bejegyzésben hangsúlyozták, hogy eme yt csatorna létrejötte többek közt pont annak köszönhető,hogy a plasztikai műtétek ára a korábbi évtizedekkel összehasonlítva a töredékére esett vissza, így egy csomó olyan ember is megengedheti magának, aki korábban nem. Acsatorna elsődleges feladatának azt tekinti, hogy az ilyen újaknak, akik fontolgatják a beavatkozást, segítsen eligazodni. Úgyhogy azért millióKAT ez ügyben szerintem hülyeség emlegetni, maximum forintban, de ott is egy számjegyű.
2020. aug. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:

68.


Természetesen Forintban értettem - ezért is éreztem rossz választásnak egy amerikai(?) példát hozni, ott egy kicsit többet ér a helyi valuta. Még reálértéken is.


De most millió vagy milliók - sajnos mindegy, a legtöbb magyar embernek nincsen se milliója, se milliói. Akinek van ők már bőven a gazdag réteget képviselik. Ez mondjuk már másik téma, ez a szomorú a leszakadó gazdasággal rendelkező országokban. Márpedig Magyarországra keserű idők várnak az elkövetkezendő gazdasági válság alatt. De ez is másik téma.

2020. aug. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:
76%
#69: Most néztem meg az orrplasztika.hu-n az árakat. Nemhogy milliókról nincs szó, de még a félmilliót sem éri el egyik beavatkozás díja sem.
2020. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!