Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj az itt lévő férfiakn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj az itt lévő férfiaknak, ha a nők válogatnak?

Figyelt kérdés

Rengeteg nőgyűlölő kérdés van, amin rögtön pontozzák fel egymást illetők és mindig csak a nőkre vetítik ki a sikertelenségüket. Aztán ha jön valaki aki más mond, azonnal lepontozzák vagy hirtelen hisztis p.csa lesz, ha mer válogatni.

Miért baj ha egy nő nem ismerkedik mindenkivel? Miért zavarja őket ha nem kaphatnak meg mindekit, akire csak ránéznek?

Miért csak ezen az oldalon vannak itt? Miért nem próbálkoznak az életben?


2020. aug. 22. 16:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:

70.


Ezt csak orr, nem egész arc. És sajnos az oldalakon nem mindig a valóságot írják, vannak rejtett költségek. És még a többszázer Forint összekuporgatása se olyan könnyű feladat, sajnos.

2020. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
Ha megnézted volna, akkor látnád, hogy ott - az oldal nevével ellentétben - szinte mindenféle testtáji műtét árait is kiírták. Egyébként meg felsorolnád, hogy pontosan miféle beavatkozásokat értesz "egész arc" alatt?
2020. aug. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:

72.


Nem néztem meg, de az orrplasztika domain-névről feltételeztem, hogy orrplasztikával foglalkoznak. Ezek szerint nem.



Sajnos nem vagyok, orvos, így nem igazán tudom, de a lényeg az lenne, hogyha utána meglátják valahol az adott ember ne tartsák rondának, vagy lúzernek. Én személy szerint csak zsírleszívást kérnék, de azt jó sokat (annak árát tippelni sem tudom (meg nem is akarom, mert biztos rosszul tippelnék), majd egyszer rákeresek). Más bajom alapvetően nincs. Meg orr, de akkor az nem olyan drága, csak kicsit. A fogaimmal szopok csak jóideje de már az is nagyon soknak tűnik végösszegben.

2020. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
84%

En atlag vagyok es 30 feletti.

Nekem azért nem kellenél mert egy kis rinyagép vagy 😀

Annyira nem lehetsz csúnya amennyit itt nyavalyogsz

2020. aug. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:

74.


Mármint én?

2020. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
38%

Nem nem te.

Az egyik anonim valaszolo aki minden ilyen kérdésnél rinyál

2020. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!