Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj az itt lévő férfiakn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj az itt lévő férfiaknak, ha a nők válogatnak?

Figyelt kérdés

Rengeteg nőgyűlölő kérdés van, amin rögtön pontozzák fel egymást illetők és mindig csak a nőkre vetítik ki a sikertelenségüket. Aztán ha jön valaki aki más mond, azonnal lepontozzák vagy hirtelen hisztis p.csa lesz, ha mer válogatni.

Miért baj ha egy nő nem ismerkedik mindenkivel? Miért zavarja őket ha nem kaphatnak meg mindekit, akire csak ránéznek?

Miért csak ezen az oldalon vannak itt? Miért nem próbálkoznak az életben?


2020. aug. 22. 16:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
26%

29 - 0%


Kicsit érdekesek a pontozások itt.

2020. aug. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
26%

Azért nem kellene elhajtanod, mert azt hangoztatjátok, hogy nem minden a külső, a belső a fontosabb. Akkor hajrá, lehet bizonyítani, hogy így gondoljátok! Az a baj, hogy a nem palvinbarbi féle, átlagos vagy átlag alatti nőknek is a f..om jóképű latin Rodrigo kell. Csupán ennyi a baj veletek, mondtok mindent, hazudtok össze-vissza, csak hogy jó színben tűnjeket fel, aztán homlok egyenest másképp viselkedtek. Régen mennyi ilyen képmutató üzenetet lehetett olvasni facebookon is pl. persze a nőktől, hogy "Nem a külső a fontos, hiszen a kincses láda sem kívülről ragyog"

Jó volt ezt olvasni olyan nőtől, akiről pontosan tudtam, hogy valójában hogy is áll hozzá ezekhez a dolgokhoz. Nevetséges.

2020. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
91%

#32

A "a belső fontosabb, mint a külső" és a "külső egyáltalán nem számít" egyáltalán nem ugyanazt jelenti. Igen, a belső fontosabb, de nyilván azt a férfit választom, aki emellett még szerintem (!) jól is néz ki.

2020. aug. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
11%
Nem te is csak azt a férfit választod aki jól néz ki, mindegy milyen belső tulajdonságokkal rendelkezik.
2020. aug. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
50%
Az evolúció lényege, hogy a nők válogatnak. Az élővilágban ez már csak így működik. Jó, vannak esetek, amikor ezt a kiválasztódást a kanokra bízzák. Lásd a szarvasbikák küzdelmét, vagy a hímoroszlánokét.
2020. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
88%

#34

Hű, ennyire ismersz engem és a barátomat? Nahát.

2020. aug. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 Ollókezű Edward ***** válasza:
87%
A túlnyomó többsége az itt síró inceleknek, neckbeardeknek mindkét fronton elbukik, lásd "kövér vagyok, de palvinbarbi nő kell" típusú kérdéseket, meg a tegnapi díszhímet is, aki a buliban leitta magát, és egy másik pasi leszhopta, erre ő nem érti, hogy a nője miért szakított vele.
2020. aug. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
35%
Hát nem tudom, de én ezeket egyáltalán nem látom felpontozva, csak azokat, hogy "mInDeN LúZErNek CSaK aZ InsTa RiBIk KelLeneK, nE cSoDáLKozzAnaK, hA nEm kElLenEk senKInEk/mEgCSalJáK őKeT"
2020. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
71%
Miért kéritek számon a nőn, kit választott? Nem téged és? Ettől gonosz? Ha valaki jobban néz ki nálad, az biztos egy rohadék, bezzeg a te lelki értékeid...
2020. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
7%
Én is inkább néznék valami filmet, ahelyett, hogy itt pazarlom az időmet, hiszen köztudott, hogy a nők csak is a külsöt nézik, le se szarják a személyiséget. Ezt megtapasztaltam már elég sokszor. F..om fog többet valamit is elhinni egy nőnek, még ha kérdez valamit, azt sem. Nem is szabad.
2020. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!