Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegezitek vagy magázzátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegezitek vagy magázzátok a barátotok/barátnőtök szüleit?

Figyelt kérdés
Én eddig minden exem szüleit tegeztem. Mostani barátomnak az anyukája az 50-es évei elején jár, apukája majdnem 10 évvel idősebb. Az anyukáját tegezem, az apjának viszont láthatóan nem tetszik a tegeződés. Én viszont a csendőrpertut nem tűröm el. Légyszíves életkort is íratok. Én 27 éves vagyok.

2020. aug. 23. 10:31
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Naponta találkozom különböző korú ügyféllel a munkám során, a ranézésre 50 év alattiakat tegezni szoktam (munkatátsaim tőbbsége is egyébként), senki nem mondott még olyat nekem, mint a #8. Ha ilyet hallanék biztosan azt gondolnám, hogy megérkezett egy begyepesedett ember. Sokkal gördülékenyebb a kommunikáció tegeződve.
2020. aug. 23. 10:58
 12/31 anonim ***** válasza:
59%

"Én hoztam fel nekik még a legelső találkozáskor, hogy tegeződjünk"


Hát elég nagy paraszt vagy.

2020. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Udvarias vagyok ès kedves, ezt nemcsak magázódással lehet elérni. Csúnyán mondva valakit magázodva is el lehet küldeni melegebb éghajlatra.
2020. aug. 23. 11:12
 14/31 anonim ***** válasza:
59%

Te hoztad fel az 50-es éveikben járóknak 27 évesen, hogy tegeződjetek?

Hát, jó nagy tirpák vagy, hiába te vagy a nő!


Az meg, hogy a munkahelyen tegezed az idősebb ügyfeleket is, az megint csak téged minősít!

Nem ők a begyepesedett emberek, hanem te vagy egy újgenerációs tiszteletlen hülyegyerek!

Komolyan sem venném azt az embert, ha bemennék egy bankba ügyeket intézni, és letegezne.

De ha te a mekibe dolgozol, és addig terjed a kommunikációd, hgy "Szia, segíthetek?", akkor nem szóltam.

2020. aug. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
67%
Magázom őket, mai napig mondják hogy tegezzem, egy exnél tegeztem az anyukát mert ő nagyon erőszakos volt ebben. Nekem nem megy a tegezés, szerintem is alapvető tisztelet megadás a magázódás az felé aki felé kell. Ha felajánlják és úgy tegezed, oké, de magadtól letegezni bárkit is, az tiszteletlenség. És nem, nem vagyok 40-en túl... Csak tisztában vagyok azzal hogy ez illetlen dolog.
2020. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
75%
Alapból magáznod kell, ha a szülő kéri hogy tegeződjetek akkor is dönthetsz úgy hogy magázod. Én magázom a párom szüleit és a párom is magázza az én szüleimet.
2020. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Számomra alap, hogy az idősebbet magázom amíg nem mondja, hogy tegezhetem, de vannak olyan munkahelyek ahol meg alap, hogy mindenki tegez mindenkit. Volt élettársam szülei úgy 2-3 hónap után szóltak hogy tegezzem őket, de pl az én szüleim meg 10 év után engedték meg az exnek, hogy tegezzék, igaz akkor már én szóltam, hogy talán ideje volna, de apám még akkor sem engedte meg. Viszont apám az anyukáját is magázta. Náluk ez volt a szokás, tehát ezért nem lehet őket bántani.

Mostani barátnőm szülei is megengedték nekem a tegezést, de az én szüleim részéről ugyanúgy magázás van.

45F

2020. aug. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Szerinted a McDonald's-ban vannak ügyfeleim? Elárulom neked, ott vásárlók (vevők) vannak. Modernebb, felvilágosult gondolkodású ember vagyok, a világ is a tegeződés felé halad. Elég csak megnézni az internetes kommunikációt.
2020. aug. 23. 12:32
 19/31 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőlük, hogy mit szólnának ahhoz, hogy innetől fogva tegeződjünk. Erre az volt a válaszuk, hogy rendben, de apuja testbeszédéből látom, hogy furcsállja vagy idegenkedik még kicsit tőle.
2020. aug. 23. 12:35
 20/31 anonim ***** válasza:
85%

Én annó 1996-ban mentem az akkor Ford hungaria, később Visteon nevű céghez, fénykorában 1500-an dolgoztak a cégnél, és ott amolyan céges dolog volt a tegezés. Ezt azzal magyarázták, hogy az amerikaikanál nincs magázás a nyelvezetben. Sőt a mostani cégemnél is mindenki tegez mindenkit. Az első munkahelyemen , 17 évesen nem tegezthettem senkit. 1x próbáltam, de egyből megkaptam, hogy a gyereke lehetnék.... De magánéletben, és itt még nem illik kapásból letegezni a láthatóan jóval idősebbet. A szülők joga, hogy kásőbb megengedik-e vagy sem.

üdv:17

2020. aug. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!