Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, kellene komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, kellene komoly kapcsolatra olyan lány, aki életében először egy félig arab srácba volt szerelmes?

Figyelt kérdés
Szerelmes volt belé.
2020. aug. 30. 19:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
De ne haragudj, kit erdekel, hogy te x evvel ezelott kibe voltal szerelmes annak pl. Sztalin volt az ukapja? Aki belekot az tuti csak kifogast keres, hogy miert nem akar veled osszejonni. Jartatok vagy meg csak le sem fekudtel vele, palto szerelem, most meg pironkodsz a nagy semmiert, most mar nem ertem a kerdest se komolyan. :D
2020. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
A négeres kérdés ihletett meg. :D Kíváncsi vagyok, hogy engem is lehord-e valaki akkora szutyvadéknak, és beszól-e, hogy ezek után ne akarjak tisztességes, igényes magyar férfit.
2020. aug. 30. 20:50
 13/16 anonim ***** válasza:
#11, vannak ilyen gondolkodású emberek, akikben egy világ omlik össze ilyentől, hogy az ő becsületes, rendes kis magyar asszonykájuk hogy volt ilyesmire képes.
2020. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Akkor ha jól értem most te nyiltan kinálod tálcán magad az "oroszlánoknak, hogy széttepjenek" ? Hát ha erre vágysz.

Tudod nagyon nagy álszentség uralkodik férfi oldalról, ha teszem azt ő vagy a haverja imádja a cigányokat, latinokat, szinesbőrüeket, az teljesen rendben van, de ha neked egyszer is közöd volt csak gondolati szinten egyhez is, akkor le vagy hordva mindennek. Na de nem mindenki ilyen korlátolt, szerencsére.

2020. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

"Akkor ha jól értem most te nyiltan kinálod tálcán magad az "oroszlánoknak, hogy széttepjenek" ? Hát ha erre vágysz."


Simán. Nekem nagyon szórakoztató. :D Pláne, amikor olyanokra is köpködnek, ahol nem lehet kulturális különbséggel, erőszakkal kardoskodni, mivel nyugati kultúrában szocializálódott emberről van szó. Innentől egyszerűen nincs épkézláb magyarázat.

Viszont, örömmel látom, hogy eddig ehhez a kérdéshez értelmes válaszok érkeztek.

2020. aug. 30. 22:12
 16/16 anonim ***** válasza:
Mik ezek a rasszista kérdések? Ki a t.kömet érdekli, hogy arab volt-e vagy sem. Ők is emberek. Ezen lovagolni, édes istenem....
2020. aug. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!