Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ismerkedek egy rendőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ismerkedek egy rendőr sráccal! Iwiwről láttuk egymást! Hogyan viselkedjek vele? Lehet belőle kapcsolat? Lehetséges hogy csak kalandot szeretene? 21éves én 18

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 10:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A sünök is emberek bármilyen hihetetlen.

egyén válogatja hogy mit akar tőled.

22F

2010. aug. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

semmiképp ne mondj olyan dolgokat neki a baráti köröddel kapcsolatban, amit felhasználhatnak ellenük.

légy nagyon gyanakvó! egy rendőr otthon is rendőr! az nem szakma, hivatás.

pláne, ha az iwiwről ismerkedtetek meg, akkor már feltérképezte a kapcsolatrendszeredet és a Mossad segítségével már azt is tudja milyen a ruhatárad!

2010. aug. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

utolso :'DDDDDDDDDDDDDDDD


Ne nyiss olyan mondattal, hogy a barataimmal most szivtunk el 4 biocigit, es elszivtunk egy doboz teknokolt :)

2010. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De most én egy eladó leszek/vagyok ő meg egy rendőr.Szerintem csak szédít.Kiakarna egy boltost?!
2010. aug. 6. 10:35
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá sose lesz pasid....
2010. aug. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Második ez tetszett :D


A rendőrök is emberek (és még szexik is az egyenruhában) :D szóval miért ne lehetne belőle kapcsolat? Ugyanúgy viselkedj vele mint egy bármilyen más foglalkozású emberrel. Amúgy pedig nem azon múlik, hogy kalandot akar-e vagy kapcsolatot, hogy rendőr vagy sem.


21/L

2010. aug. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"De most én egy eladó leszek/vagyok ő meg egy rendőr.Szerintem csak szédít.Kiakarna egy boltost?!"


Ki akarna egy sünt?

2010. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy viselkedj vele, mint mással is. De ha tényleg ilyen a hozzáállásod.. miért, szerinted az összes boltos magányosan él egész életében? :)
2010. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is eladó vagyok...ettöl még van pasim,családom....miért szted a rendörök csak rendőrcsajoka buknak???
2010. aug. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Lehetséges hogy csak kalandot szeretene? 21éves "


Biztos, hogy kalandot szeretne. De lehet, hogy egy életre szólót. Sok sikert!

2010. aug. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!