Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ismerkedek egy rendőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ismerkedek egy rendőr sráccal! Iwiwről láttuk egymást! Hogyan viselkedjek vele? Lehet belőle kapcsolat? Lehetséges hogy csak kalandot szeretene? 21éves én 18

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 10:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az én barátom is rendőr.

Volt egy kis balesetem, tolatásnál meghúztam egy másik kocsit és így ismerkedtem meg vele.

Az , hogy rendőr csak egy dolog. Ők is ugyanolyan emberek mint mások. Tehát ugyanúgy viselkedj vele mint mással.

Nem értem most ezt az ügyet mért kell annyira felfújni, hogy "rendőr, hogy viselkedjek" ?!

Találkozz vele, ismerd meg azt majd kiderül mit is akar.

2010. aug. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"De most én egy eladó leszek/vagyok ő meg egy rendőr.Szerintem csak szédít.Kiakarna egy boltost?!"


Miért, egy rendőrt ki akar?

2010. aug. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Használd ki a korrupciós kapcsolatait
2010. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én jártam rendőrrel,nem volt rossz,jól nézett ki,de szerelem az nem volt....és buta mint a tök:D
2010. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

10:55

Munka közben csajoznak a rendőrök? :O Az még oké, hogy pl a villanyszerelő elkezd munka közben csajozni, de egy rendőr is?

2010. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!