Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi ilyet mond,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi ilyet mond, komolyan gondolja, vagy csak próbál kedves lenni?

Figyelt kérdés

Kb 6 hétig randiztam egy férfival, viszont nagyon instabil volt végig, hol akart komoly kapcsolatot, hol nem. Végül most arra jutottunk, hogy hagyjuk inkább, mert én csak azt éreztem, hogy az időmet vesztegetem. Mielőtt köztünk elkezdődött, azelőtt ért véget egy kb 1 éves kapcsolata kb 1 hónappal előttem, mondta is, hogy nem feltétlen kész most valami újra, de azért megpróbáltuk.

Mondtam neki, hogy én hosszú ideje egyedül vagyok, így inkább továbblépek és szeretnék új embereket megismerni. Azt mondta rendben, de ha eltelik egy kis idő és még mindig egyedül vagyok, lehet újra fog próbálkozni. Erre azt válaszoltam, hogyha most nem akar, akkor később se akarjon.

Nekem ez az egész csak kifogásnak tűnik, szerintem itt inkább arról van szó, hogy mégsem fogtam meg annyira, hogy velem akarjon többet.

Egyébként az elmúlt hetekben a randijaink javarészt a lakásán zajlottak, és mondtam, hogy nekem ennél több kell, emiatt is lett elegem a várakozásból, meg hogy sehova sem halad a dolog köztünk, mindig csak szex és ennyi.

Ti hogy látjátok a helyzetet? Én semmiképpen nem várok rá, újból ismerkedek, viszont ha egyszer lezárom a történetet, akkor nem szeretném, ha újból visszajönne az életembe...


2020. szept. 17. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
Szégyell veled mutatkozni. De üríteni nyilván kell. Fogyjál le 90 kiló alá.
2020. szept. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Arról van szó, amt mondott.

Nem akar komolyabb kapcsolatot, de később, ha nem találsz párt,

laza kapcsolatra akkor is jó vagy.

2020. szept. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Később is csak szex miatt fog próbálkozni.
2020. szept. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
A helyedben találkoztam volna vele az utcán is, számtalan közös programot tudtatok volna csinálni. Ha erre nem vevő, akkor csak a szex kell neki.
2020. szept. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem se akar komolyat. Viszont azt nem tudhatjuk, hogy mire gondol.
2020. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Miért kell minden jött-menttel összefeküdni?
2020. szept. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Miért kell minden jöttmentre nyomulni?
2020. szept. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
A férfiak sosem gondolják komolyan a kedvességet.
2020. szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó ez nem igaz, olyan durván általánosítotok ti csajok néha, ráadásul a sok pasi ellenes fel is pontoz titeket. Mellesleg szerintem a hazudozásnak a nők a főnökei, kapcsolat terén meg ismerkedés terén is.
2020. szept. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%

Valószínű most éppen aktuálisan jó vagy, de azért nyitva hagyja a kaput... ha úgy van, jön jobb, megpattan.

Voltam ilyen "kapcsolatban" fél év után kiborultam, szorongtam. Hisztiztem, mint egy idióta p*csa, hogyha nem képes felvállalni, akkor többé ne keressen. Éreztem, hogy érez irántam, de valami gátolta az elköteleződésben. Egy este nálam, szex után rákérdeztem újra, hogy mi most tulajdonképpen együtt vagyunk-e. Újra jött a terelés, hárítás, miért erőltetem ezt, hát jó ez így ahogy van, stb. Fél év után nem ismertem a barátait, a szüleit, titkolt mindenki előtt. Aznap álomba pityeregtem magam és megfogadtam, hogy másnap ha kisétál az ajtón, én végleg becsukom mögötte. Őszintén szerelmes voltam belé, a szívem szakadt meg, de így lett. Ez volt a legjobb, amit magammal tehettem. Mindig "lezáratlannak" fogom érezni és értetlenül álltam nagyon sokáig a helyzet előtt, de már sosem cserélném el rá a jelenlegi életem. Ő eljátszotta a lehetőségét, végleg. Mondom mindezt azért, mert ha egy társaságban vagyunk, mindig küldi a jeleket, amiből érzem, hogy több vagyok neki barátnál és a legutóbbi találkozásunkkor (egy baráti társaságba tartozunk) félrehívott és elmondta mennyire gyerek volt még akkor, mennyire nem értékelt engem és tulajdonképpen az, hogy látja, hogy végleg elveszített és az, hogy megy az idő és egyre inkább vágyik házasságra, családra, rádöbbentette arra, hogy én voltam neki a tökéletes, szeret és nagyon sajnálja, hogy abban az életszakaszban "találkoztunk mi össze". Életemben először éreztem azt rajta, hogy őszintén mondja ki azt, ami benne van.

2020. szept. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!