Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi ilyet mond,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi ilyet mond, komolyan gondolja, vagy csak próbál kedves lenni?

Figyelt kérdés

Kb 6 hétig randiztam egy férfival, viszont nagyon instabil volt végig, hol akart komoly kapcsolatot, hol nem. Végül most arra jutottunk, hogy hagyjuk inkább, mert én csak azt éreztem, hogy az időmet vesztegetem. Mielőtt köztünk elkezdődött, azelőtt ért véget egy kb 1 éves kapcsolata kb 1 hónappal előttem, mondta is, hogy nem feltétlen kész most valami újra, de azért megpróbáltuk.

Mondtam neki, hogy én hosszú ideje egyedül vagyok, így inkább továbblépek és szeretnék új embereket megismerni. Azt mondta rendben, de ha eltelik egy kis idő és még mindig egyedül vagyok, lehet újra fog próbálkozni. Erre azt válaszoltam, hogyha most nem akar, akkor később se akarjon.

Nekem ez az egész csak kifogásnak tűnik, szerintem itt inkább arról van szó, hogy mégsem fogtam meg annyira, hogy velem akarjon többet.

Egyébként az elmúlt hetekben a randijaink javarészt a lakásán zajlottak, és mondtam, hogy nekem ennél több kell, emiatt is lett elegem a várakozásból, meg hogy sehova sem halad a dolog köztünk, mindig csak szex és ennyi.

Ti hogy látjátok a helyzetet? Én semmiképpen nem várok rá, újból ismerkedek, viszont ha egyszer lezárom a történetet, akkor nem szeretném, ha újból visszajönne az életembe...


2020. szept. 17. 14:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
#10 nyugi, csak azt bánja, hogy a kutyának nem kellett azóta. Persze, hogy szomorú. A nyakam rá merném tenni, hogy ha kapható lennél rá, elkezdene hülyíteni újra.
2020. szept. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!