Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbánnám ha lefeküdnék vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbánnám ha lefeküdnék vele?

Figyelt kérdés

Én Nagykanizsán, Ő Debrecenben él. Esélytelen hogy egy éven belült összeköltözzünk mert most kezdtem az egyetemet. 1 éve ismertem meg egy rendezvényen, azóta tartjuk a kapcsolatot, rengeteget flörtölünk, vonzódunk egymáshoz. Egyelőre nem tudom ő mit érez, hogy szeretne többet vagy csak szexet, de nagyon rendes velem mióta megismert és mintha érdekelném komolyabban is. Csakhogy a távolság miatt alig tudnánk találkozni, én mesterre is szeretnék menni így fogalmam sincs hogy lehetne megoldani. Az hogy havi egyszer-kétszer szexelünk neki nem lenne elegendő. Nagyon kívánom, de komoly kapcsolatot keresek és nem arra vágyom hogy megcsaljanak.


20/L/szűz



2020. szept. 28. 06:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez egy semmi,az h obline dumalgattok em jelent semmi. A tavkapcsolatok nem mukodnek inkabb keress magadnak valakit helyben a kornyeken. Mert csak vagyodsz es gyotrodsz ahelyett elvezdned az eletet, ameddig nem jartok es toltotok sok idot egyutt szemelyesen nem tudhatod milyen valojaban. Nem h osszekoltozes meg komoly kapcsolat a tavkapcsolat egy fajta szexkapcsolat, nem rendes kapcsolat plane h csak online flortolgettek. Szuz vagy es naiv mar bocs, almodozol de sajnos a vilag nem ilyen jo egyszeru byilt es tiszta. Ido kell neked is h megnyilj es biztonsagban elveszitsd nem az h egyszer jon gyorsan beteszi szenvedsz mert nem is olyan mint amilyen, neki csak egy dugas neked meg az elso es utana erre asszocialsz. Ez kuka, csak rosszul jarsz vele ha ebbe bele mesz.
2020. szept. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen azt nem írtad hogy találkoztatok azóta, csak azt hogy tartjátok a kapcsolatot. :D

Működni működhet, ez inkább a Ti személyiségetektől függ.

2020. szept. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha csak egy éve ismered, még várhattok pár évet a kapcsolat fordításával. Ő soha nem írta, hogy milyen kár, hogy ennyire távol vagytok egymástól? Ha írt ilyesmit, akkor többet szeretne tőled. Viszont addig is ne csak flörtöljetek, hanem komolyabb témákról is beszélgessetek levélben, családi ügyek, világnézet, olvasmányok, egyetem stb., hogy jobban megismerhessed. Aztán ha megmarad ez a beszélgetős kapcsolat, több is lehet belőle. Puhatold ki, milyen kapcsolatai vannak - (és mivel egyetemre jársz, jobban kellene figyelni a vesszőkre is, amelyek hiányoznak a leveledből, legalábbis sok helyen).
2020. szept. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
41%
Annyi fiú van, mint égen a csillag! Mért ont a világ végéről valakivel akarsz összefeküdni?
2020. szept. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy sok fiú van a világon, de egyik sem egyforma.

Neki ő az aki kell. Nem bonyi.

2020. szept. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!