Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Étkezési zavarral küzdök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Étkezési zavarral küzdök, elmondjam kezdődő párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Már kezelik, járok rendszeresen terápiára.

Nem anorexia és nem hánytatom magam, de nem szeretnék erről bővebben mesélni. Ha szeretném el tudom rejteni mások elől.

Még az elején vagyunk, 2 hónapja vagyunk együtt. Nem tudom, hogy elmondjam vagy hagyjam, hogy rendeződjön a dolog, aztán hátha nem esek vissza.


2020. szept. 29. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Neked kell tudnod, hogy a párod mennyire megértő. Viszont szerintem érdemes lehet elmondanod neki, több okból is. Egyrészt ha később visszatér a probléma, meg is haragudhat rád azért, mert nem mondtad el neki korábban. Másrészt a problémákat nem eltitkolni kell, hanem megbeszélni. Gondolom, te sem örülnél annak, ha ő is titkolna előled bizonyos dolgokat. Harmadrészt meg feltehetően nem szeretnél egész életedben rejtőzködni, azért csak jó, ha van valaki, akire támaszkodhatsz.
2020. szept. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kezdődő párkapcsolatban nem mondtam el soha.

Hosszabb távon észrevehető, de nem mindenkinek jön le.

Van akinek elmondtam, de nem váltott ki belőle különösebb hatást.

2020. okt. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Két hónap alatt azért már kellett volna alkalmat találnod rá. Mikor azt mondtad, hogy nem régen, akkor arra gondoltam, hogy 1-2 hete.
2020. okt. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!