Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az instagram lányokhoz képest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az instagram lányokhoz képest egy krumplinak látom magam. A férfiaknak tényleg az ilyen nők kellenek?

Figyelt kérdés

A barátom sokszor elmondja hogy mennyire szépnek tart, de van egy erős megérzésem hogy csak a kedvemben akar járni vele. Vékony vagyok, kis mellekkel és kis fenékkel, arcra meg... hát van akinek tetszik, de igazából sosem dícsérnek meg közvetlenül emberek. Volt rá példa, de nagyon ritkán.

Tényleg bárki lecserélhető egy instagram lányért, akit a férfiak követnek tipikusan..? Ha nem vagyok olyan, akkor eldobható vagyok?

22L


2020. okt. 8. 17:55
1 2
 11/19 acelsziv ***** válasza:
81%

Tehát vannak agyonplasztikácott banyák, akik mutogatják a pluszban még szétretudálst képeiket és te ezekhez hasonlítgatod magad? Ne már.

Ha a barátod szépnek tart téged akkor szép is vagy.

2020. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
68%

Hú, itt durva önbizalomhiányt látok.


Ha van egy szerető párod, miért a beállított, átszerkesztett cicákhoz hasonlítod magad?

2020. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#12 Hát látod jó kérdés. :)

Valamiért szorongok ettől, tulajdonképp nézegetnem se kéne azt a alkalmazást, mert az ábra szerint semmi értelme. Egyszerűen úgy érzem kevésbé vagyok értékes.

2020. okt. 8. 20:59
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Kapaszkodjatok meg, én is sokat teszek a külsőmért, mégsem nézek ki úgy, mint ők. Egy anyagi szint alatt nem lehet úgy kinézni (és itt kiemelném, a magyar átlag fölött keresek, minőségi kozmetikumokra költök, foglalkozom tudományos szinten bőr és hajápolással, rendszeresen edzek és odafigyelek az étrendemre is), egy anyagi szint fölött meg effektek is kellenek hozzá.


Sokáig nézegettem ezeket a nőket, volt tapló kretén párom (már exem), aki folyamatosan tolta nekik a lájkokat, szerintem el kell engedni ezt a kérdést... Akkor is más kategória leszel, ha odateszed magad szerintem. Én is más kategória maradtam, nem az a bársonybőrű, tűorrú, dagadtszájú csaj kategória. De belegondolva nekem sem szerethető ennek a férfi verziója. Nem kellene egy 10% testzsíros, miliméter pontosan leigazított szakállú, tökéletesen beállított hajú férfi. Szép-szép, de a párommal több közös van bennünk és ez teszi vonzóvá, nem csak a küllem.


Apropó küllem, így is megfordulnak sokan utánam, egy szint fölött nem számít. Nem tetszhetsz mindenkinek. És nálam, illetve valószínűleg nálad is gyengébb csajok (kívül - belül) szarát is sokan felennék rajongásból, már bocs a kifejezésért.

2020. okt. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, van egy ilyen insta lány, aki ugyanabban a vidéki városban lakik, mint en. A képei alatt mindig megy a nyálcsorgatás férfiak részéről...aztán megláttam egy áruházban és valami iszonyú lapos s**e volt. Élőben nagyon nem úgy néz ki, mint képeken. Egyszerűen csak nagyon fotogén. De ha hiszed ha nem, ezek a lányok is ugyanolyan “hétköznapiak” mint te, csak jobb a csomagolás meg az önmarketing. Na persze van olyan aki többet melózik az alakján, hogy úgy nézzen ki, ezt nem vitatom. De van egy csomó lány ismerős aki hihetetlen bomba formában van, még nőként is dobok tőle egy hátast. Neki egy darab képe nincs instán, mert nem magamutogató. A lényege ennek a se füle-se farka írásomnak, hogy van az instagram, meg a való élet. Előbbi esetben az egy 2D-s világ, pusztán vizuális inger, az semelyik férfinak nem elég, amit ott lát. Egy 3D-s barátnő a maga személyiségével és tökéletlenségeivel együtt szerintem mindenkinek többet jelent, még annak is, aki csorgatja a nyálát az insta lányokra. És amúgy az insta lányok pasijai is lehet, hogy megnéznek mást ugyanúgy, valakit meg is csalnak 🤷‍♀️. Rengeteg példa van erre is.
2020. okt. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
16%
Nem szeretjük a kismellű meg a deszkaseggű nőket. Ennyike.
2020. okt. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne hatagudj, 16-os, véletlenül felpontoztalak 😂😂😂. Az egy dolog, hogy ki mit szeret, kinek mi tetszik. De a kérdező leírta, hogy párja van. A párjának ő nyilván tetszik, különben nem lenne vele. Attól fél, hogy otthagyja egy insta lányert.

Ami fura, mert ha ilyen tipusu lányok tetszenek neki, akkor nem a kérdezővel jön össze, hanem egy insta lánnyal. 🤷‍♀️

De persze szerinted teljesen jogos dolog egy lapos lányt megalázni. Közlöm, hogy aki görény, az megteszi egy bomba csajjal is, aki nem görény az nem teszi meg a lapos csajjal sem.

2020. okt. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az instás influenszer cicák 90%a photoshoppol és feltölteti magát néha itt-ott, illetve hidd el, ha neked is abból állna az egész életed, hogy a külsőddel foglalkozol, te is úgy néznél ki.
2020. okt. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Azok a libák abból élnek, hogy a foglalkozásuk ők maguk! De megfordítva és pozitív, valós teljesítményre: vannak ezek a hivatásos sportoló, eléggé pénzes, atomjó kiállású, igazi bugyinedvesítő fickók. Azok a férfiak, akik nem pont olyanok, a nők szemében rondák meg senkik? Ugye, hogy nem. :) Te is biztosan szuper vagy a párodnak, neki Te kellesz. Ha neki teszel, hol a probléma?
2020. okt. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!