Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért én vagyok a szar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért én vagyok a szar ember?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy lánnyal, és mind a ketten komoly kapcsolatot kerestünk. Randiztunk párszor, majd lefeküdtünk egymással és a lány olyat alakított az ágyban, mint még soha senki. Viszont én nem éreztem azt, hogy vele el tudnék képzelni egy egész életet, így a szex megmaradt viszont nem szóltam neki arról, hogy nem akarok vele kapcsolatot. Ez pár hónap múlva derült ki, amikor rákérdezett, hogy mi most hogy vagyunk egymással, de mondtam, hogy nem passzolnánk hosszútávon így a lány kiadta az utam. Majd újból ráírtam, benne felcsillant a remény hátha meggondoltam magam és újból összejártunk. Végül évekig tartott ez a kapcsolat köztünk, de soha nem vállaltuk fel, közben egyéb tényezők is nehezítették a kapcsolat kialakulását. Végül a lány elküldött a francba és nem írtam neki vissza. Azt írta ő mindent megtett volna azért, hogy boldoggá tegyen engem..
2020. okt. 10. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Ki mondta, hogy szar ember vagy?
2020. okt. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagy szar, csak vesztegetted valakinek az idejét, amin ő kiakadt - jogosan.
2020. okt. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Mert pontosan tudtad, hogy ő komoly kapcsolatot akar és abban a hitben volt, hogy te is és ezt kihasználtad a szexért.
2020. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Kihasználtad őt, mivel te pontosan tudtad, hogy nem akarsz komoly kapcsolatot. Reményt adtál neki, hitegetted. szóval igen, szar ember vagy. Nincs baj azzal, ha csak szexet akarsz, de a másik féllel ezt korrekten tisztázni kell az elején, nem pedig sunnyogni évekig.
2020. okt. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha lett volna benned némi empátia, szégyenérzet, érzelmi intelligencia, akkor nem mész bele ebbe. Nem szar ember vagy, csak önző és felszínes.
2020. okt. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál valami egyenes.
2020. okt. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez teljesen rendben van.

Arra használtad, amire neked szükséged volt.

A nők is ezt csinálják, amikor barátzónáznak egy fickót, szóval nehogy emiatt lelkiismeret furdalásod legyen.

2020. okt. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!