Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség, apukám barátja rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, apukám barátja rám hajtott?!

Figyelt kérdés

Na szóval 15éves lány vagyok..apukám legjobb barátja 24-25,és az a helyzet hogy már többször észre vettem,hogy szó szerint hajt RÁM!!!

Nem vagyok egy csúnya csaj,még eddig mindenki megdícsért,alakom is rendben van.EzT nem egózásból írtam!


De térjünk a tárgyra: A csávónak mennyasszonya van és nemsokára megszületik a kislányuk.Sokszor volt úgy hogy ez a pasi hozott engem haza ( apa mondta hogy hozzon haza)

és egyszer megállt itt tőlünk 4-5háznyira és mondom neki hogy na vigyél haza.hát mondja hogy ha leszel a csajom hazaviszlek.ölelget,mondja hogy fogjam meg a kezét,kivan akadva hogyha más fiúkkal vagyok és mondja hogy megfogja verni őket meg stb. de ezt hogy leszek a csaja 2x is feltette de én mondtam neki hogy ne pedofilkodjon vagy ilyesmi és elhajtottam,de közben nekem is bejön a csávó,de én inkább nem szeretnék tőle semmit.

Volt olyan is egy időben hogy jött nálunk hozott nekem ezt azt ajándékot édességet csokit stb. anyától megkérdezi hol van a csajom??

persze anya ezt hülyeségnek veszi de én megőrülök.mondtam anyának is hogy mit mondott de ő mondja hogy kis aranyos biztosan hülyéskedik...


számba adja a kaját,ropit:)):PP


ennyit tudtam most hirtelen leírni ha valami eszembe jut még írok.kérlek válaszoljatok.mit akar TŐLEM EZ A FIÚ???


VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!!! ÜDV:15L


2010. aug. 8. 23:19
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is hülyéskedik.
2010. aug. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
Csak dugni akar.
2010. aug. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

Idősebb barátnőim(20-25évesek) is észre vették már ezt!!!!


Múltkor példáúl:itt volt apukám egy másik barátja és én vele beszélgettem erre a csávó elkezdi lögdösni..nem tudom mért...mondja apukám másik barátja neki,mivan szerelmes vagy???? erre bazsalyog .....mire véljem???

2010. aug. 8. 23:21
 4/46 anonim ***** válasza:
37%
Pedómaci:D.Valszeg szexet de lehet nem.Ha nem akarsz tőle semmit hagyd a francba meg koptasd le magadról:)
2010. aug. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
HIBÁKÉRT bocsi nagyon siettem!!!
2010. aug. 8. 23:22
 6/46 anonim ***** válasza:

1.: Cigány?

2.: Beszélj a menyasszonyával.

3.: Beszélj apukáddal.

2010. aug. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Dehogyis színtiszta magyar!!! Most indult elnőknek..és 4év múlva polgármesternek és akkor engem szeretne titkárnőjének , már apukámnak is mondta!!:SS:
2010. aug. 8. 23:24
 8/46 anonim ***** válasza:
hülyeség csak komolyan veszed
2010. aug. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
FAKE
2010. aug. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
Innentől már tényleg kamu szaga van.
2010. aug. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!