Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség, apukám barátja rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, apukám barátja rám hajtott?!

Figyelt kérdés

Na szóval 15éves lány vagyok..apukám legjobb barátja 24-25,és az a helyzet hogy már többször észre vettem,hogy szó szerint hajt RÁM!!!

Nem vagyok egy csúnya csaj,még eddig mindenki megdícsért,alakom is rendben van.EzT nem egózásból írtam!


De térjünk a tárgyra: A csávónak mennyasszonya van és nemsokára megszületik a kislányuk.Sokszor volt úgy hogy ez a pasi hozott engem haza ( apa mondta hogy hozzon haza)

és egyszer megállt itt tőlünk 4-5háznyira és mondom neki hogy na vigyél haza.hát mondja hogy ha leszel a csajom hazaviszlek.ölelget,mondja hogy fogjam meg a kezét,kivan akadva hogyha más fiúkkal vagyok és mondja hogy megfogja verni őket meg stb. de ezt hogy leszek a csaja 2x is feltette de én mondtam neki hogy ne pedofilkodjon vagy ilyesmi és elhajtottam,de közben nekem is bejön a csávó,de én inkább nem szeretnék tőle semmit.

Volt olyan is egy időben hogy jött nálunk hozott nekem ezt azt ajándékot édességet csokit stb. anyától megkérdezi hol van a csajom??

persze anya ezt hülyeségnek veszi de én megőrülök.mondtam anyának is hogy mit mondott de ő mondja hogy kis aranyos biztosan hülyéskedik...


számba adja a kaját,ropit:)):PP


ennyit tudtam most hirtelen leírni ha valami eszembe jut még írok.kérlek válaszoljatok.mit akar TŐLEM EZ A FIÚ???


VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!!! ÜDV:15L


2010. aug. 8. 23:19
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

Nem fake !!!! Segítséget kértem nem ilyen hülyeséget,ha nem tudsz normálisan válaszolni a kérdésemre akkor inkább ne írj semmit sem!!!



Köszönöm a többieknek!!!


Szerintetek tényleg csak hülyéskedik??? ez 1éve megy már!!

2010. aug. 8. 23:25
 12/46 anonim ***** válasza:
100%

Nagyrésze hülyéskedés, de kicsit túlzás.

Ha zavar akkor beszélj vele h kicsit téged kezd zavarni, és legyen kedves az ilyen hülyéskedéseket visszafogni. Ha nem pedofil akkor majd bocsánatot kér és leáll, ha meg pedó/elmbeteg akkor majd elrabol téged h te csak az ő csaja vagy és megdug.

2010. aug. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:

Nem KAMU értsétekmár meg!!! nagyon jó családból származik ő is,2008as bmwje van!!!!


És miis elég jó anyagi helyzetben vagyunk...mert én egy kisfaluból írok...és itt körülbelül apukám is benne van a vezetőségben,meg ez a fiú is(akiről szó van)!!

2010. aug. 8. 23:28
 14/46 A kérdező kommentje:
23:27:))) nagyon szépen köszönöm.rendes vagy!!!
2010. aug. 8. 23:29
 15/46 A kérdező kommentje:
egyébként nem ő az első apukám baráti társaságából..többiek is,csak ők azért kicsit lightosabban!!
2010. aug. 8. 23:31
 16/46 anonim ***** válasza:

Nekemi is bejössz.

16/F

2010. aug. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
88%
Nekem meg 2008-as hereműtétem van.
2010. aug. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom,hogy már itt sincsenek normális emberek!!! Tisztelet a kivételnek!! Légyszíves ilyen hülyeségekkel ne fárassz!! ha nem tudsz a kérdésemre válaszolni akkor ne írj semmit inkább neked is jobb,és nekem is!!mert tuti hogy pontozok lefelé minden hülyét!!
2010. aug. 8. 23:37
 19/46 anonim ***** válasza:

Akkor mit tehetnél, őszintén? Én kívülről látom a dolgot, nagyjából szerintem helyesen, mert egy ismerősöm is elmenekült egy hasonló helyzetből a szülőfalujából a városunkba a családja és az ottani élete elől.

Helyzet a következő: Apja jólmenő vállalkozó, helyi képviselő, akinek van egy vele egykorú barátja. Már 17 éves korától a lány körül legyeskedik, miközben otthon már elvált, de azért tart két szeretőt is. A cégéhez szerette volna titkárnőnek a lányt, de emellé még a szeretőjének is. Gondosan távoltarotta a lánytól a fiúkat akár fenyegetéssel akár fizikai erőszakkal annyira, hogy még 21 éves korában is szűz volt, neki meg az volt a rögeszméje hogy majd neki kell elvenni a lány szüzességét. A lány szerencsére eljött még időben, felmondott, otthagyta a családját és az egész korábbi életét és új életet kezdett máshol.


Szóval ha jól látom, ez már egy rég lerendezett üzlet az apád és a barátja közt, pont olyan mint amilyenek a középkorban is voltak, hogy az egyik földesúr felajánlotta a másiknak a lányát, és te csak egy eszköz vagy a kezükben, hogy az egymással való érdekkapcsolatukat erősítsék.


Lehet hogy már mindenki tud róla rajtad kívül (szüleid, ő), hogy te leszel majd a szeretője, és ez már jó előre el lett tervezve, pedig én ezt úgy mondom hogy nem vagyok az összeesküvéselméletek híve.


Azt tudom tanácsolni, hogy tanulj ameddig csak tudsz, szerezz minél több képesítést és tudást önerődből, és hagyd ott az egész kócerájt és a családod amíg tudod, és nem leszel a következő 10-20 évben annak a férfinak a szeretője, aki majd 50 éves korában megint keres magának egy másik 15 éves lányt.

Szóval fuss majd, szerezz egy másik városban albérletet, munkát, barátokat, különben beszippant ez az élet, amit leírtam.

2010. aug. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:

Utolsó köszönöm szépen!!!

Hát nem tudom ezt amit írtál,ilyen nem nagyon felételeznék a szüleimről..én vagyok az egyedüli lányuk...de hát kitudja..

így van minden erőmmel a tanuláson leszek és remélem elérem a célom:)

2010. aug. 8. 23:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!