Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség, apukám barátja rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, apukám barátja rám hajtott?!

Figyelt kérdés

Na szóval 15éves lány vagyok..apukám legjobb barátja 24-25,és az a helyzet hogy már többször észre vettem,hogy szó szerint hajt RÁM!!!

Nem vagyok egy csúnya csaj,még eddig mindenki megdícsért,alakom is rendben van.EzT nem egózásból írtam!


De térjünk a tárgyra: A csávónak mennyasszonya van és nemsokára megszületik a kislányuk.Sokszor volt úgy hogy ez a pasi hozott engem haza ( apa mondta hogy hozzon haza)

és egyszer megállt itt tőlünk 4-5háznyira és mondom neki hogy na vigyél haza.hát mondja hogy ha leszel a csajom hazaviszlek.ölelget,mondja hogy fogjam meg a kezét,kivan akadva hogyha más fiúkkal vagyok és mondja hogy megfogja verni őket meg stb. de ezt hogy leszek a csaja 2x is feltette de én mondtam neki hogy ne pedofilkodjon vagy ilyesmi és elhajtottam,de közben nekem is bejön a csávó,de én inkább nem szeretnék tőle semmit.

Volt olyan is egy időben hogy jött nálunk hozott nekem ezt azt ajándékot édességet csokit stb. anyától megkérdezi hol van a csajom??

persze anya ezt hülyeségnek veszi de én megőrülök.mondtam anyának is hogy mit mondott de ő mondja hogy kis aranyos biztosan hülyéskedik...


számba adja a kaját,ropit:)):PP


ennyit tudtam most hirtelen leírni ha valami eszembe jut még írok.kérlek válaszoljatok.mit akar TŐLEM EZ A FIÚ???


VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!!! ÜDV:15L


2010. aug. 8. 23:19
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Persze h lehet, de akkor te is cselekedj, fogdosd, flörtölj vele, csald a szád szélét, stb
2010. aug. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
Kereszthalál az egész pereputtyodnak...
2010. aug. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

'Nem vagyok egy csúnya csaj,még eddig mindenki megdícsért,alakom is rendben van.EzT nem egózásból írtam!'


Ez a mondat a történetedhez teljesen irreleváns. Mégis mi más ha nem egózás? :P

2010. aug. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
9:47!!! Képzeld ,hogy nem egózás!!!! Csak azért írtam,mert lehet ,hogy egy előnytelenebb kiscsajra rám sem nézne!!!! KÉRLEK NE FORGASD KI A SZAVAIMAT!!!!
2010. aug. 9. 10:24
 35/46 anonim ***** válasza:
Ha ez annyira zavar, akkor beszélj előbb a gyerekkel. Ha megint elkezdi a dolgait, legyen szád megmondani neki hogy ez téged zavar, pláne h van menyasszonya és lassan gyereke is, mert félreérthető. Ha van esze megérti. Ha nincs, akkor szólj apádnak, hogy miket csinál, és ha kell többször is. 3. lehetőség, pasizz be, és ha nem tetszik neki, akkor vondd kérdőre h mi a f@szt érdekli a családja mellett a te magánéleted. Ennyi...
2010. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
öld +
2010. aug. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

Fúha, hát ez látom kezd durva lenni.Mert még hogy hülyéskedik, de hogy fogd meg a kezét...:S

Én azt tanácsolom beszélj a menyasszonyával de úgy, hogy ezt ő is lássa, de nem hallja, hogy miről beszélgettek, nem muszály a dolgoról beszélni, csak lássa, hogy beszélsz vele.Befog szarni! :D

Egyébként meg olyan nagy legény, méghogy megveri a haverjaidat...na jólvanmár...xD

Beszélj a fiú barátaiddal, hogy csináljatok valamit úgy, hogy te meg vagy 10-13 fiú barátod.Mondjad nekik, megvédetek ha baj van? :)

Én biztos megtenném egy lány haveromért...

Egyébként meg kár, hogy nincs bátyád vagy öcséd(1-2 évvel fiatalabb).Ha az én nővéremmel így kikezdene egy csávó, lehet az boxoló, én porig verném, az tuti!

De ha már úgy van, tényleg a fiú barátaid csak nem olyan nyuszik...!

Ahol én lakok itt is van pár "kemény csávó" szintén 25-26 évesek.Keménykednek, hogy így megver minket, úgy megver...

Ezek általában együtéses emberek! :D

Vagy tanulj önvédelmet. :) (vagy akár gázspray, gázpisztoly :) )

Vagy nincs nagyobb unokatesód(fiú)?

Vagy akármilyen rokonod, ilyen 26-30 év körüli, azzal jólenne beszélni, hogy beszélje már meg vele a dolgot, ha már a !saját apádra! nem számíthatsz!:S

És a lényeg, ha teheted ne menj sehova egyedül. :)

Remélem nem lessz semmi bajod ebből!

De ha nem laksz messze, segítek én is...xDDD

2010. aug. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

Egyszeruen vannak olyan ferfiak, akik nem birjak hogy ne tegyek ra a "friss pipihusra" a kezuket, van akit ez nyugtat le.

Szerintem is hulyeskedik, de tenleg tulzasba viszi. Szerintem vele probald megbeszelni, hogy oke, "haverok" vagytok, meg neha hulyeskedtek hogy a szadba adja a ropit, de teged zavar ha "fogdos" vagy jobban hajt rad.

A szuleid gondolom nagyon megbiznak benne, igy megha akarna is valamit toled, nem hinnek el neked, csak kinevetnenek.

2010. aug. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

1.mondd meg neki h menjen a jo qrva anyába

2.jelentsd fel,szerezz bizonyitékot.

Am tudom mit érzel rám is sok idosebb pasi szokott. én14 éves vagyok bár azok tobbnyire vadidegenek és egy ido után lekopnak,de akk is!beteg állatok!rács mogott lenne a helye,ez már zaklatásnak is minositheto.

2010. aug. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm akik írtak!!


Nincs bátyám,unokatesóim külföldön laknak..ezért nem nagyon van kire számítani a férfiak körében,meg amugy sem merem akárkinek elmondani mert még a végén én maradnék a sz.rban ugyis letagadná ez a fiú...

egyébként most újjaban már mondja h csináljak neki enni is:S

persze nem csináltam probálok nem foglalkozni vele

2010. aug. 14. 21:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!