Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség, apukám barátja rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, apukám barátja rám hajtott?!

Figyelt kérdés

Na szóval 15éves lány vagyok..apukám legjobb barátja 24-25,és az a helyzet hogy már többször észre vettem,hogy szó szerint hajt RÁM!!!

Nem vagyok egy csúnya csaj,még eddig mindenki megdícsért,alakom is rendben van.EzT nem egózásból írtam!


De térjünk a tárgyra: A csávónak mennyasszonya van és nemsokára megszületik a kislányuk.Sokszor volt úgy hogy ez a pasi hozott engem haza ( apa mondta hogy hozzon haza)

és egyszer megállt itt tőlünk 4-5háznyira és mondom neki hogy na vigyél haza.hát mondja hogy ha leszel a csajom hazaviszlek.ölelget,mondja hogy fogjam meg a kezét,kivan akadva hogyha más fiúkkal vagyok és mondja hogy megfogja verni őket meg stb. de ezt hogy leszek a csaja 2x is feltette de én mondtam neki hogy ne pedofilkodjon vagy ilyesmi és elhajtottam,de közben nekem is bejön a csávó,de én inkább nem szeretnék tőle semmit.

Volt olyan is egy időben hogy jött nálunk hozott nekem ezt azt ajándékot édességet csokit stb. anyától megkérdezi hol van a csajom??

persze anya ezt hülyeségnek veszi de én megőrülök.mondtam anyának is hogy mit mondott de ő mondja hogy kis aranyos biztosan hülyéskedik...


számba adja a kaját,ropit:)):PP


ennyit tudtam most hirtelen leírni ha valami eszembe jut még írok.kérlek válaszoljatok.mit akar TŐLEM EZ A FIÚ???


VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!!! ÜDV:15L


2010. aug. 8. 23:19
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Ajjajj.Ha enni akar menjen haza zabálni, van menyasszonya.Rohadtul nem értem az ilyen pedofil állatokat.:@@@

Az ilyeneknek verném be a pofáját!:S :/ :@

Hol élsz?Meg tudhatom? :)))

Vagy egy nagy város, hogy annak a közelében?

Fúú, velem ezt csinálná egy 25 éves nő...xD (15 éves fiúra..)xD

Fúú.Én elküldeném, főleg mert akkor férje is lenne.xD

Na de visszatérve a csávóra.

Én drasztikusabb módszert ajánlok neked.xD

Vagy furkáld meg a menyasszonyával.:DDD

2010. aug. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Most megmenekülni akarsz vagy elcsábítani?
2010. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
Inkabb elcsabitani egy kis ebben abban benne lennek.de nem ertem akkor mert nem mondja meg nyiltan mit akar nagyon idegesit...:@:@ vagy legyen koztunk valami vagy hagyjon a f.szba:S:D
2010. aug. 14. 23:34
 44/46 A kérdező kommentje:
Szabolcs megyei vagyok Nyíregyháza közelében
2010. aug. 14. 23:51
 45/46 anonim ***** válasza:
Akkor már mindent értek...cigányok!
2010. aug. 15. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Ha elcsábítani akarod, akkor mi a baj?

De látom te is eléggé szíveden viseled a menyasszonyát.

Tudod, hogy van neki, nem az hogy meg mondanád, hogy haggyál békén, nem, te hajtani akarsz rá.Szépdolog!

Lehet, hogy így teszel tönkre egy "családot". :S

Szállj magadba először, szerintem, és keress inkább egy olyan fiút akinek nincsen félig családja.

Egy kis ebbe, abba...csináld, ha megtudja a menyasszonya olyat kapsz a fejedre...!xD

2010. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!