Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak nagy többsége magasról lesz*-ja, hogy a nőknek mi a jó, vagy nem látják, hogy nem jó a nőnek?

Figyelt kérdés

Olvastam tegnap egy cikket, ahol egy rakás nőt kérdeztek meg a szexuális életéről. Egyik szarabb, volt mint a másik. Egyszerűen nem veszik észre a férfiak, egyesek nem is akarják, tudomásul venni, hogy a nőnek nincs orgazmusa. Ez csak a ti privilégiumotok? Az csak nektek jár? Egyébként a cikk olvasása után bátorodtam fel annyira, hogy írjak ide, mert dettó ez az én tapasztalatom is, sőt a barátnőimé is, de azt hittük, hogy csak velünk van így, aztán kiderül(t), hogy mégse.

Szóval, olyan nagy dolog lenne fejleszteni magatokat szex terén, hogy a nő is megkapja, ami szerintetek csak nektek jár? Aztán meg csodálkoztok, hogy keresi az asszony másban az örömöket! Persze, tudom vannak kivételek, de miért nem akartok ti a kivételek lenni? Miért van az, hogy egyeseknek olyan nagy a pofája, hogy majd én megmutatom, aztán úgy megmutatja, hogy évekig a sírás jut eszébe az embernek, ha szexről lesz/van szó. Itt a cikk, olvassatok, tanuljatok! [link]


2020. okt. 26. 12:47
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
32%

#50

En lassan egy masfel eve hasznalok vibratort kozos szex soran illetve meg szingliként elotte. Ha nincs nalam is ugyanugy elvezem a szexet csak hamarabb kifaradunk.

Ennyi eddig a teoriadrol.

Szerintem nem sokat tudhatsz a szuz nokrol meg sose hallottam olyanrol aki szuzkent/kezdokent vibratorral kezdte volna a nemi eletet. Es talan tobb szuz ismerosom/baratnom van mint neked... Ha azt erzed ugyanazokat irom le az azert van mert te ugyanazokat az erveket hozod. Sosem mondtam h baj h egy no mmegismeri magat vagy hogy nem kene kommunikálnia hogy mi jo neki. Ne allitsd hogy ezzel vitatkoztam mert pont h leirtam h ezzel egyetértek. De amit te leírtal, hogy kezdetben valaki csak vibratorra szokik ra es mar nem tudja mi a jo neki emiatt teljesen eletszerutlen. Ahogy te is mondtad a zuhanyrozsat, most aki azt kiprobalja az mar anelkul nem is tud elelvezni?

2020. okt. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:

Élvezni a szexet és elélvezni közben más és más. Hozd fel, hogy de te igen is elélvezel. Ha így van akkor már elértél valamit:)

Valamiért kétlem, hogy ha vibrátorral elélvezel mondjuk 6x akkor vibrátor nélkül is megy az a 6, de erről azt mondhatsz amit akarsz:)


"A kommenteddel az a fo gond hogy meg egy a sorban ami a nokre tolja a teljes felelosseget"

Itt mondod azt, hogy én hárítom a nőkre a felelősséget mert írom, hogy ismerje meg a testét és kommunikáljon :D

Itt is ugyan az... a kommunikáció mellett vagy, egy régebbi kommentedben itt meg én vagyok a kb hímsoviniszta, hogy kimondom, hogy kommunikáljon aki valami mást akar. De ugyanez most is."szokik ra" aztán írod "kiprobalja az mar anelkul nem is tud elelvezni?" Egymásnak ellentmond a kettő, ahogy előbb is.

"azt kiprobalja az mar anelkul nem is tud elelvezni?"

Erre már megint válaszoltam tegnap... "ehhez a stimuláláshoz van SZOKVA tehát enélkül jóval nehezebben fog elélvezni. Illetve azt sem biztos, hogy tudni fogja hogy hogyan élvezhetne el anélkül."


Én istenemre mondom nem akarlak bántani, de érettségid van? Mert konkrétan húzod jobbra balra a "beszélgetést", megpróbálsz a "számba adni" mondatokat amik visszaolvashatóak, hogy semmi ilyet nem írtam. Tehát vagy nem tudsz egy szöveget értelmezni, vagy próbálsz manipulálni.


Amúgy pedig nem tudom miről folyik még ez a téma. Ha a kommunikációval egyet értesz elméletileg és a saját tested megismerésével is. Amellett pedig mondhatod, hogy ugyan úgy élvezel el vele mint anélkül, de ez ellen 1 érvem van... Használod. Ennyi. Ha semmi különbség nem lenne nyilván nem használnád.

Itt pedig már látom is, hogy én vagyok a gonosz aki a gépek ellen van bla bla sőt nőgyülölő is vagy már biztos. Tudod mit? Ott a vibrátorod, használt tök jó. Pörög a gazdaság, jobb a szex mi kell még? Tőlem azt csinál mindenki amit akar a 4 fal között, azzal amivel/akivel akarja, de azzal azért nem fogsz tudni meggyőzni, hogy te vibrátorral 1 perc alatt élvezel el és anélkül is, vagy hogy azzal ugyan olyan az intenzitása/minősége mint anélkül mert mint mondtam ha így lenne nem használnád:) és igen van aki nehezen élvez el, főleg nőknél épp ezért nekik fontos nagyon az önismeret ilyen szempontból. Mint írtam kütyüt lehet használni ha akarod senki nem tiltja, de ha kütyü nélkül nem megy akkor másban is felesleges a hibát keresni... ugye mert ez a topik "kérdése".

2020. okt. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:

#52... Barátom, nekem van egy olyan érzésem, hogy te csak magyarázod a bizonyítványt. 😃

Nem csak nekünk mondod, jó eséllyel magadat is meggyőzted, hogy valójában nem béna vagy és nem kicsi a huszár, hanem a "zidiota" nő használt túl sokszor valami rezgő vackot vagy ló@@sz méretű dildot és ezért nem sikerül elrepíteni meseországba.

Az a rossz hírem van számodra, hogy sok barátnőmnek volt vibrátora. Volt olyan is akinek én magam vettem poénból és élvezettel használta, ennek ellenére elélvezett jó részük. A jelenlegi barátnőmnek pedig van egy kb 25 centis baszott vastag dildoja is, amivel néha egyedül, néha közösen van játék és ennek ellenére ő is szintén elélvez.

Persze van olyan nő is aki nem, és egyáltalán nem tud elélvezni hüvelyi szexre vagy nagyon nehezen. Velük sincs semmi baj, lehet más módon örömet okozni, és meg lehet neki kergetni a csiklóját nyelvvel szorgalmasan.

Talán nem kéne ártatlan nők szénné frusztrálásával levezetned a saját sikertelenséged. Sepregess a saját portádon is kicsit, mert valamiért csak a nőkről hallottam tőled érveket. Egyetlen mondatot sem szántál a pasik bénaságára. Hmm, vajon hogy lehet ez?

2020. okt. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:

Koszi uccso en mar untam ezt a vitat, jo ha van benne uj megszolalo.

#52

"Használod. Ennyi. Ha semmi különbség nem lenne nyilván nem használnád"

Tobbszor is leírtam hogy mire jo. Bar ha ennyire csolatasu vagy talan eszedbe se jut. Szegeny baratod. Pl Sok poziban a csiklo ingerlese nehézkes vagy egy kesz edzes. Ilyen pl hason, kutyában, oldalrol zart labakkal. Kezzel is meg lehet oldani csak leesik neha az ember csukloja neha meg csak kivitelezhetetlen mert ahova befer a vibrátor oda nem feltetlenul fer be a kez. Minden alkalommal elelvezek, vibratorral es anelkul is. Ez fokent a szuper es figyelmes paromnak köszönhető. Nincs különbseg az élvezetben h epp hasznalunk-e kutyut vagy nem.

2020. okt. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
Bocs *baratnod.
2020. okt. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:

53-54

Gondolkodtam rajta, hogy írok hosszabb választ, de felesleges mert nem igazán megy a szövegértés ezért pár sorban letudom.

Nem magyarázok semmit, lóphasz méretű dildóról szó sem volt:)

"Egyetlen mondatot sem szántál a pasik bénaságára. Hmm, vajon hogy lehet ez?" Úgy hogy nem megy a szövegértés. PISA teszt amúgy mutat valamit ilyen téren mert erre is írtam csak érteni kéne a szöveget nem csak elolvasni:"a a partner nem hajlandó próbálkozni, úgy ahogy a nő igényli ki a hibás? A férfi."

"Persze van olyan nő is aki nem, és egyáltalán nem tud elélvezni hüvelyi szexre vagy nagyon nehezen." Oké, ha ezt nem tudatja a főhős akkor honnan tudja mi a helyzet? Vagy ha ő szerelmeskedni szeret a másik pedig reszel vagy fordítva. Ilyenkor mi van?

Senkit nem frusztrálok szét, csak érteni kéne a szöveget:)

Béna attól valaki, mert nem tudja mit szeret a másik vagy mert nem képes teljesíteni a tudás birtokában sem? Ezen is rágódhatsz:)


53 pedig leírja, hogy élvez. Ehhez megint gratulálok mint fentebb is tettem. Minden megszólalásodra ott van a válasz a kb 50-70 sorban.

Én a kommunikációt emeltem ki és az önismeretet sőt, mondtam, hogy a gépekkel sincs semmi baj:) Kardoskodhatsz még, hogy elélvezel amit egyszer sem írtam, hogy lehetetlen, fentebb is az intenzitást írtam illetve a mennyiséget. Ha ez a két fogalom ismeretlen akkor googlezd ki.


Azért jó látni, hogy megértitek egymást. Mondjuk ugyan úgy próbáljátok csavarni a szöveget, tehát nem is lepődök meg, ahogy azon se hogy egyből jön a "sarazás". Szerintem beszélgessetek mert hátha még ebből egy barátság is kialakul, tekintve, hogy jellemre nagyban hasonlítotok illetve kicsavarásban is.

2020. okt. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:

#56 Semmi baj. Alacsony a bohóc, van ilyen. Éltek már így emberek le boldog életeket is. Nem kell itt mindenkit lehülyézni, aki nem ért veled egyet, meg vissza küldeni őket az iskolába.

Volt szó ló***szokról is. :D

"sokan hozzászoknak a rezgő játékszerekhez vagy ilyen olyan méretű "játékszerekhez" amit ha a valóságban nem üt meg a másik úgy elég nehéz bármit is elérni".

De mindegy, én sem akarok veled vitatkozni, mert fölösleges. Csak azért írtam választ neked, hogy még véletlen se érezze úgy bármelyik nő, aki téged olvas, hogy minden férfi így gondolkozik mint te, vagy ez lenne a férfiak véleménye általában. Szerencsére kevesebb ilyen kisebbségi komplexusos, teljesítmény kényszeres faszi van és több normális.

2020. okt. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:

"sokan hozzászoknak a rezgő játékszerekhez vagy ilyen olyan méretű "játékszerekhez" amit ha a valóságban nem üt meg a másik úgy elég nehéz bármit is elérni" Folytatás: "utóbbi még teljesíthető, de rezegni senki nem tud"

Ergó méretben még lehet ott, de rezegni ettől függetlenül nem fogsz tudni:)

"Semmi baj. Alacsony a bohóc, van ilyen" Köszönöm megint a megerősítést a sarazás tekintetében. Igen kész szerencse, hogy vannak ilyen férfiak mint te. A balszerencse, hogy neked is vannak korlátaid, így téged se kaphat meg egyszerre 100 nő, de ha a génsebészet elér oda 10-20 év múlva szorgalmazom, hogy minden nő mellé te kerülj és legalább az ilyen bepunnyad phaszok mint én kihalnak:)

2020. okt. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
#58 Magadra cáfoltál. Ez egy egész vicces kontra volt. :D
2020. okt. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 A kérdező kommentje:
Ennek a párbeszédnek már nincs értelme, fejezzük be,jó?! Köszönöm
2020. okt. 28. 11:47
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!