Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak nagy többsége magasról lesz*-ja, hogy a nőknek mi a jó, vagy nem látják, hogy nem jó a nőnek?

Figyelt kérdés

Olvastam tegnap egy cikket, ahol egy rakás nőt kérdeztek meg a szexuális életéről. Egyik szarabb, volt mint a másik. Egyszerűen nem veszik észre a férfiak, egyesek nem is akarják, tudomásul venni, hogy a nőnek nincs orgazmusa. Ez csak a ti privilégiumotok? Az csak nektek jár? Egyébként a cikk olvasása után bátorodtam fel annyira, hogy írjak ide, mert dettó ez az én tapasztalatom is, sőt a barátnőimé is, de azt hittük, hogy csak velünk van így, aztán kiderül(t), hogy mégse.

Szóval, olyan nagy dolog lenne fejleszteni magatokat szex terén, hogy a nő is megkapja, ami szerintetek csak nektek jár? Aztán meg csodálkoztok, hogy keresi az asszony másban az örömöket! Persze, tudom vannak kivételek, de miért nem akartok ti a kivételek lenni? Miért van az, hogy egyeseknek olyan nagy a pofája, hogy majd én megmutatom, aztán úgy megmutatja, hogy évekig a sírás jut eszébe az embernek, ha szexről lesz/van szó. Itt a cikk, olvassatok, tanuljatok! [link]


2020. okt. 26. 12:47
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:

Pedig szepen megvalaszolja a kerdesedet. Latod mindig lesznek ferfiak akik radtoljak vagy valami kulso okra h miert nem elvezed nokent a szexet. Tisztelet a kivetelnek de eleg gyakori. Par baratnomet frigidnek belyegezte a pasija,vagy ha kertek tole valamit azzal jöttek h de a volt baratnoknek jo volt igy...

A masik oldalrol valoban keves szo esett, vagyis a no felelossegerol (pl megismeri onmagat es kommunikacio) de ez nem az a poszt ahol ezt kell kifejteni hisz a kerdes nem erre vonatkozott, es csak megint a noi oldal hibaztatasanak hat (ha ezt nem latjaa kerdeses hozzaszolo az mar az o baja, szerintem ebbol mostmar buszkesegi kerdest csinalt.)

Részemről befejeztem a kommentelst, notarsaimnak meg javaslom hogy igenis! Fektessenek bele idot, energiat hogy elvezzek a szexet es h a parjuknak is ezt kommunikaljak hogy marpedig a szex nem akkor er véget amikor a pasi elelvez es h nem normalis ha a no csak fajdalmat es kellemetlenseget el at. Ha ez mar megvan akkor van egy problema amot kozosen meg lehet oldani ugy h minden oldal beleteszi a magaet

2020. okt. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!