Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz a póthaja, smink, műköröm egy 15éves lányon? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Az a 15éves lány én lennék!! 80 cm-s póthajam,van hegyes műkörmöm,sminkelek szinte minden nap:))) imádom a ruhákat mayo,amnesia,zara,bershka,my77..stb!!!


Szerintetek ez gáz?? Minden pasinak bejövök,mindenki néz,mindenkinek tetszem..én örülök is ennek de kíváncsi vagyok ti hogyan vélekedtek rólam!!


NEM KAMU KÉRDÉS!!!!! L/15 puszi


2010. aug. 9. 13:25
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:

Merre lax? Van pasid?

F/17

2010. aug. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
88%
Na látod, erről beszélek (13:47)
2010. aug. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
88%
vagyis 13:44
2010. aug. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nagyon gáz... A hosszú haj nagyon szép, de csak ha ápolt, és ha természetes. Én pl. 10 méterről kiszúrom, hogy eredeti, vagy pótolt. Arról nem is beszélve, hogy ilyen fiatalon nem elég erősek a hajhagymáid, hogy elviseljék az ekkora súlyt, így nagy valószínűséggel 20-30 évesen igencsak ritkulni fog, ami valljuk be, nem túl csábító egy lányon. A hosszú műköröm szintén nagyon megterhelő ilyen fiatalon, és köröm repedezéshez, gyengüléshez vezet. Szóval jó úton haladsz, hogy 30 évesen 40-50 évesnek nézz majd ki. Hidd el, a szépen ápolt természetes szépségnél nincs csábítóbb, főleg ha nem csak szexkapcsolatot akarsz.
2010. aug. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 A kérdező kommentje:

Műköröm a sajátom..csak egy véknyabb rétegvan rajta ami erősíti és védi...akinek van biztosan érti!!!!

NE OLYAN BRUTÁLISNAK KÉPZELJETEK EL!!!:d:d:d de azért köx mindenkinek! írhattok még

2010. aug. 9. 13:52
 26/70 anonim ***** válasza:
72%
Mi az, hogy természetes csúfságok? Te is az vagy csak magadra aggatsz mindent, mindenki természetesnek születik b*zd xD És miért csúf a természetes? Ha lemosod a sminked leszedeted a póthaja és melegítőben flangálnál akkor magadat is le rondázod? Megnéznélek reggel azéé' :D És én is osztom a többiek véleményét, hogy max. dugásra vagy jó még talán meg is fogtál, hogy tudsz főzni de miután leszólod, hogy a természetes az csúf :D Gondolkodj már... Testileg 28 agyilag -8 :P
2010. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 A kérdező kommentje:
Nyugodtan megnézhetsz reggel smink nélkül kócosan vagy akár melegítőben...épp tegnap jegyezték meg hogy milyen szép vagyok póthaj nélkül is.!!!!!! Nem veszekedni akarok..de légyszíves ne kritizálj!!!!! kinézek úgy mint te akárhány évesen!!!
2010. aug. 9. 13:55
 28/70 anonim ***** válasza:
75%

"Műköröm a sajátom..csak egy véknyabb rétegvan rajta ami erősíti és védi..."

Nekem is van műkörmöm (de nem ér tovább az ujjam hegyénél, sima francia, így mindenki azt hiszi, ez az eredeti körmöm), és hidd el, NINCS olyan vékony rétegű, ami erősíti és védi a természetes körmöt. Ez egy elég nagy urban legend. Ilyen fiatalon még a vékonyabb is elég ártalmas. Várj még 2-3 évet. Amúgy sem értem az anyukád, hogy engedheti meg az ilyen hosszú póthajat, és a műkörmöt egy gyereknek...

2010. aug. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 A kérdező kommentje:
Anyukám nem szereti a póthajat..mert hosszú hajszálak vannak a lakásban,de egyébként szerinte gyönyörű vagyok vele,és csak gyönyörködni tud benneM!
2010. aug. 9. 13:58
 30/70 anonim ***** válasza:
78%
b meg aki nem pláza picca az már nem,jó csaj nah idefigyeljél drága r.bancka .. Én szép vagyok smink műhaj nélkul is ..ÉSlehet h engem nem csak megdöngetni akarnak nem ugy mint téged vegyél vissza lehet azzal a kevés sminkel meg muhajjal kinézel 20 nak de éretlen p.sis vagy ha ugy gondolod aki természetes az már csunya legyél olyan mint a celebek azokra rá se lehet smink nélkul ismerni ..Ádlásom h 10 pasi b..szn meg egy éjszaka ;)
2010. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!