Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz a póthaja, smink, műköröm egy 15éves lányon? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Az a 15éves lány én lennék!! 80 cm-s póthajam,van hegyes műkörmöm,sminkelek szinte minden nap:))) imádom a ruhákat mayo,amnesia,zara,bershka,my77..stb!!!


Szerintetek ez gáz?? Minden pasinak bejövök,mindenki néz,mindenkinek tetszem..én örülök is ennek de kíváncsi vagyok ti hogyan vélekedtek rólam!!


NEM KAMU KÉRDÉS!!!!! L/15 puszi


2010. aug. 9. 13:25
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
100%
Én is megnézem a csodabogarakat, de nem azzal a gondolattal, hogy jaj de gyönyörűek...
2010. aug. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
72%

15 éves létedre, egy ostoba liba vagy ; D azt hittem ilyenkor a lányok már nem ilyen éretlenek.:S Lehet hogy szép vagy, de személyiséged 0


23/F

2010. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
77%
nyomozzuk le az ip címet..nézzük meg nézzük meg :D:D
2010. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
68%
Figyelj rakj ki képet ha olyan szép vagy és én is küldökésmajd meglátjuk melyikunk a szebb nah ?:P a természetes vagy a "mű"
2010. aug. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
0%
Tudod mit? Ne a műkörmödön veszekedj, inkább írj privit, hogy merre laksz, nekem nagyon bejössz :)
2010. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
70%

Persze hogy azt mondja, hogy milyen jó neked a műköröm, mert belőled él, te szerencsétlen.

Mégis, miért szeretnének téged az emberek? Mert az idődet a körmösnél és a fodrásznál töltöd, tökéletesen elmerülsz a külsőségekben és felszínes vagy?

A természetesség csúf? Akkor gondolom neked is az agyonzselézett, festetthajú, fültágítós, piercinges stb fiúk jönnek be, ugye?

Miért vagy te több, mint mást? Szerencséd van, ha csak beleolvadsz a többi kis tucat p*csa közé, és nem világítsz még közöttük is a butaságoddal.

Azért küzdesz, hogy olyan - sőt, még rondább - légy, mint a többiek?

Nem lenne jobb, ha másról is tudnál beszélni, nem csak a külsődről? Ennyire nem vagy jó semmi másban? Ennyire nem érdekel semmi?

Te lennél az én korosztályom?

Benned van Magyarország?

L/15

Ja... kár volt rád ennyi szót fecsérelni. Egy szánalmas kis lúzer vagy, semmi más. Úgysem érted meg.

2010. aug. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 Bozsikrisz válasza:
88%

Persze, a legtöbb férfi megfordul egy ilyen lány után az utcán.

De tapasztalatból tudom, hogy beskatulyázzák őket, és minden bizonnyal elkönyvelik őket, mint felszínes kis...akármik, akik csak a testükkel és a külsejükkel vannak elfoglalva. Nyilván a Te életed is abból áll, hogy minden nap mész valahová, vagy vásárolni, műkörmös, fodrász.

Én nem szeretnék ilyen lány lenni, sokkal jobban érzem magam "átlagosként" Vagy legalábbis semmiképp nem a külsőmmel akarok kitűnni a tömegből.


ui.: szoláriumban ne égesd magad rommá, mert egy cicababa kolléganőmnek 32 évesen már olyan a bőre az arcán, a nyakán és a dekoltázsán, mint egy 50 évesnek.

2010. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom kopasz vagy és azért kell műhaj. És azért kenceficézed magad, hogy ne látszódjon mennyire csúny@ vagy. Mi palik csak azért nézzük meg az ilyen pláza pi..ákat, mint te, mert tudjuk hogy az ilyenek csak kelletik magukat. És titeket könnyen be lehet hálózni. Egyszóval kihasználunk! 20/F
2010. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim válasza:
84%

Szerintem elgondolkozhatnál elolvasva a véleményeket...Én csak sajnállak téged mert te is a média áldozata vagy, mint sokan mások. Nem azt mondom h ne sminkelj, mert egy kis természetes smink csak dob a viselőjén, de a póthaj meg a műköröm..:S már a nevében benne van h MŰ,nem igazi, tehát akkor az így kapott "szépséged" sem igazi, ezen még nem gondolkoztál el? :D kitalálom: nem

Na mind1, nem sértegetni akarlak. Csak annyi, hogy később te is rá fogsz jönni, hogy a külső annyira de annyira nem számít a fontosabb dolgokban. Sokkal lényegesebb az, hogy belülről legyél gyönyörű és azt sugározd ki, mert a belső szépség örök, a külső viszont törékeny és múlandó...még van időd változtatni mert fiatal vagy, de ne várj vele sokáig:)

18/L

2010. aug. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:

Szádra alapozó? Jézus.

1. Kiszárítja, és olyan leszel mint a Góbi sivatag téli monszun idején. :D

2. Nagyon hülyén néz ki! Inkább labello, vagy szájfény!

Ha az én lányom lennél, páros lábbal rúgnálak ki az ajtón, és addig vissza se jöhetnél a házba, amíg mindegyik mű-plázap*csa kelléket el nem tüntetnél, a drága ruhákhoz meg csak gratulálni tudok a szüleidnek.

Én 15 évesen festettem magam először, az is csak korrektor volt a pattanásokra, meg szempillaspirál. Műhajam soha, de soha nem volt. Szerencsére nem is kellett. Műkörmöm egyszer volt, középsulis ballagáson. De utáltam..

Nemrég diplomáztam, igényesen öltözködöm és alig van pár ilyen drága ruhám. Naponta sminkelek. Persze mértékkel, és az ízlésesség határain belül.

"Minden pasinak bejövök,mindenki néz,mindenkinek tetszem."

Ja, csak jól megb*szni akarnak, és nem azért néznek, mert "szép" vagy. Hanem mert gusztustalanul feltűnési viszketegségben szenvedsz, és mert otthon kinyalják a pici popsidat a sok drága ruhával. :)

25/N

2013. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!