Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz a póthaja, smink, műköröm egy 15éves lányon? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Az a 15éves lány én lennék!! 80 cm-s póthajam,van hegyes műkörmöm,sminkelek szinte minden nap:))) imádom a ruhákat mayo,amnesia,zara,bershka,my77..stb!!!


Szerintetek ez gáz?? Minden pasinak bejövök,mindenki néz,mindenkinek tetszem..én örülök is ennek de kíváncsi vagyok ti hogyan vélekedtek rólam!!


NEM KAMU KÉRDÉS!!!!! L/15 puszi


2010. aug. 9. 13:25
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
52%
Remélem a kopaszodó foltokban is fog 10 év múlva....
2010. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 A kérdező kommentje:
Nem védi,csak erősíti...porcelánból készül nem tudom mi a pontos neve ,,, előtte zselés volt..és most elég nyenge lett alatta szegénykém..!! Ha nem hiszed kérdezd meg a körmösödtől vagy akárkitől!!!!!!
2010. aug. 9. 14:00
 33/70 anonim ***** válasza:
75%

ma 14:00

körmös anyukám:S ésmindegyik ami műköröm az roncsolja sose lesz az már az igazi gyenge repedezet körmeidlesznek ..van ez így és majd 30 évesen te leszel a rondaság;)

2010. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 A kérdező kommentje:

b meg aki nem pláza picca az már nem,jó csaj nah idefigyeljél drága r.bancka .. Én szép vagyok smink műhaj nélkul is ..ÉSlehet h engem nem csak megdöngetni akarnak nem ugy mint téged vegyél vissza lehet azzal a kevés sminkel meg muhajjal kinézel 20 nak de éretlen p.sis vagy ha ugy gondolod aki természetes az már csunya legyél olyan mint a celebek azokra rá se lehet smink nélkul ismerni ..Ádlásom h 10 pasi b..szn meg egy éjszaka ;)



Tudod mit nyuszika? Biztosan nem fogok lesüllyedni a te szintedre!!felőlem lehetsz akármilyen szép,akármilyen csúnya ... nem érdekel..Melettem úgyis senki leszel!!! Ennyit akartam puszi:)

2010. aug. 9. 14:02
 35/70 anonim ***** válasza:
95%
És neked tényleg ezt mondta a műkörmösöd, hogy van olyan réteg, ami erősíti? És te elhitted? :D Máskor menj egy normálisabbhoz, aki nem csak pénzzel akar lehúzni...
2010. aug. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
94%

Te írtad, hogy védi! döntsd már el, mit akarsz! Mindjárt kiderül, hogy a póthaj is sajátod, csak lecsatolható :D :D

Műköröm -- mostmár csak egy vékony erősítő, védő réteg.

Mostmár nem is védő, csak erősít. Ne kamuzz már, vagy gondolkozz, mielőtt írsz!

2010. aug. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy milyen körmös anyukád..de ez egy vékony porcelán réteg..amit ugyan-úgy kezelek minta sajátomat..festhetem reszelhetem bármi!
2010. aug. 9. 14:04
 38/70 anonim ***** válasza:
70%

ma 14:02

Melleted senki többen szeretenek szerintem mint téged mert benned csak egy k.rhato csaj vagy aki még teszi a szépet és lehet h nem is olyan szép mert a pasik az olyan csajokan mint neked addig mondják huu de szép vagy amig meg nem kapják meg gondolkodj el h rolad mit beszélnek a hátad mögöt ;) Nem tom hogy hol élsz te ahol a természetes csúnya sztem extra szép ha valaki smink nélkul is akár ha kevés is a smink szép természetes :)

2010. aug. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 A kérdező kommentje:
ÉN A KÖRmösömmel úgy beszéltem meg..hogy miután a zseléset leszedjük húz rá egy nagyon vékony porcelán réteget ami erősít!!! aztán ezt ugyan úgy festhetem ahogy a sajátomat..majd lenő vagy ledobja magát nem tudom!!!Ha meg nem hiszitek sajnálom biztos ,hogy nem fogok magyarázkodni senkinek!
2010. aug. 9. 14:06
 40/70 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:04

Mirről beszélsz ilyet még nem találtak ki igen vana porcelán de az még károsabb mert anyum ugy tudja és azért elég jó körmös :@

2010. aug. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!