Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz a póthaja, smink, műköröm egy 15éves lányon? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Az a 15éves lány én lennék!! 80 cm-s póthajam,van hegyes műkörmöm,sminkelek szinte minden nap:))) imádom a ruhákat mayo,amnesia,zara,bershka,my77..stb!!!


Szerintetek ez gáz?? Minden pasinak bejövök,mindenki néz,mindenkinek tetszem..én örülök is ennek de kíváncsi vagyok ti hogyan vélekedtek rólam!!


NEM KAMU KÉRDÉS!!!!! L/15 puszi


2010. aug. 9. 13:25
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
0%
Szívesen megismernélek, írj privit! Ciaa
2010. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
80%

"Minden pasinak bejövök,mindenki néz,mindenkinek tetszem.."

Aha, max mucsfalván, ahol élsz, de megnézném én, hogy egy normális srác megfordulna-e utánad.


Nekem nem tetszenél, az biztos. Hányingerem van az ilyen lányoktól. Szerencsére magaménak tudhatok egy gyönyörű, hibátlan bőrű, csodaszép arcú lányt, akit tényleg MINDEN fiú megnéz és nincs szüksége póthajra, mert van neki nagyon szép, hosszú, természetes. Undorodom a hozzád hasonló kis p.icsáktól, akik rondák, mint a bűn és lenézik a természetes szépségeket, mert annyira féltékenyek rájuk. Még jó, hogy nem lány vagyok, mert szerintem megtépnélek, ha a környezetemben tennéd az agyad. Olcsó kis cafka.

22/F

2010. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
95%

A kérdező kommentje:

Hát nem tudom ti honnan írtok,de mifelénk inkább az ilyen csajokat kedvelik...jó nem sok van belőlük..itt ahol én lakom 2-3-4 csajnak van kb póthaj...többiek természetes csúfságok!!!



"természetes csúfságok"

szóval aki természetes az csúfság? akkor igen csak csúf vagy te is ha levesszük a hajad körmöd sminked azt álítod anélkül is szép vagy de hogy lehetnél anélkül szép mikor álításod szerint a természetes az csúf???

magad ellen beszélsz ..

2010. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
100%
Ráérsz még a mesterséges külsővel, ha nem akarsz lestrapált hajat és bőrt húszéves korodra.
2010. aug. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
82%
Te is olyan vagy mint a többi...elsőnek írtad hogy milyen kedves és milyen jó vagy most meg ,, Én vagyok a legszebb a legtökéletesebb " Tudod mi vagy ?:D Egy hülye kis vakarcs xD Se okos , Se szép...a pasik úgynevezett ,, álma " ( már a hülyébbeknek ) A normálisaknak meg az úgynevezett ,, rémálma " . Te nem érsz annyit mint egy természetes szépségű lány..sőt...te semmit sem érsz . Szépnek hiszed magad?Hát nem nem vagy az...egy mű baba vagy.Aki ráadásul egoista és ostoba is.Ha nem kennél már 15 évesen mindent magadra akkor talán lennél valaki, mert IGEN, A TERMÉSZETES SZÉPSÉGŰ LÁNYOK SOKKAL SZEBBEK !!!!!És most mehet az úgy nevezett , piros kezecske " Nem érdekel,az igazat írtam és a saját személyes véleményem...UT: Büszke lehetsz magadra...15 évesen nem csak ostoba...de ribi is vagy !
2010. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
85%

Basszus ez alapozoval keni a szajat=))=))

eltudom kepzelni micsoda szepseg lehetsz, es ezt meg az oriasi hujeseged es egod tetozi.Egy termeszetesen szep lany, nah puszcsi, lawcsi -.-"

2010. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
85%

pfff. Nem tudok mit írni neked. Szimpatikus nem vagy az biztos.., érdekes stílussal áldott meg az Isten. :D Elég lenézővel.

Nem hiszem, hogy olyan szép lennél. Mégis mi a szép egy agyonvakolt arcban? A fiúk téged akarnának látni, nem azt amit magadra festettél, magadra aggattál. Persze, h megnéz minden pasi, mert egyből az jut eszükbe, h egy éjszakára ez is elmenne, biztos könnyn kapható ha így néz ki. Azért megnézném, h ha együtt elmennék valahova, melyikünket nézne meg több pasi(de szerintem nem csak velem, hanem itt több hölgy válaszadóval). ;) Csak sajnos nem vagyunk egy korosztály.

22/L

2010. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
100%
Am porcelán olyan amit fest vághat nem tom mi de akk a kiirásba mért azt írta h hegyes és hegyesbe csak zseléset láttammég porcelánt nem:$XD
2010. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
75%

"

Nekem nem tetszenél, az biztos. Hányingerem van az ilyen lányoktól. Szerencsére magaménak tudhatok egy gyönyörű, hibátlan bőrű, csodaszép arcú lányt, akit tényleg MINDEN fiú megnéz és nincs szüksége póthajra, mert van neki nagyon szép, hosszú, természetes. Undorodom a hozzád hasonló kis p.icsáktól, akik rondák, mint a bűn és lenézik a természetes szépségeket, mert annyira féltékenyek rájuk. Még jó, hogy nem lány vagyok, mert szerintem megtépnélek, ha a környezetemben tennéd az agyad. Olcsó kis cafka.

22/F"


Jól megmondtad neki!!!!

2010. aug. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
82%

Én is egyetértek az előttem szólókkal, gusztustalan vagy.

20F

2010. aug. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!