Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz a póthaja, smink, műköröm egy 15éves lányon? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Az a 15éves lány én lennék!! 80 cm-s póthajam,van hegyes műkörmöm,sminkelek szinte minden nap:))) imádom a ruhákat mayo,amnesia,zara,bershka,my77..stb!!!


Szerintetek ez gáz?? Minden pasinak bejövök,mindenki néz,mindenkinek tetszem..én örülök is ennek de kíváncsi vagyok ti hogyan vélekedtek rólam!!


NEM KAMU KÉRDÉS!!!!! L/15 puszi


2010. aug. 9. 13:25
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
94%
Ne legyél már annyira elszállva magadtól! Te se vagy semmivel se több, mint más. Max. kevesebb korban meg agyilag! És biztos lehetsz benne, hogy vannak nálad szebbek! Most mondtad, hogy ne olyannak képzeljünk el, erre már te vagy a legszebb a világon! :D :D Jót röhögünk rajtad! :D :D Amúgy is, mindenkinek más a szép. Ízlés kérdése.
2010. aug. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
100%

Fáj az igazság. Amúgy nem tudom hol laksz, de nekem szinte csak fiú barátaim vannak, és őszintén elbeszélgettünk a minap és megmondták minek menjenek a diszkóba, hisz a 14-17 évesekkel úgy sem tudnak mit kezdeni, maximum egy patron az egész. Hidd el, hogy pont azért néznek meg, mert az jár a fejükben, hogy egy éjszakára bevállalnám.

Nem az irigység beszél belőlem. Nekem is van körmöm.

2010. aug. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
100%
Ne magyarázkodj, csak gondolkodj logikusan. Nem tudom, hogy hogy állsz bioszból, de mit gondolsz, ha a körmödre ráragasztanak egy réteget, amitől nem kap rendesen oxigént, és tartania kell azt a súlyt (mert a legvékonyabbnak is van), akkor erősebb vagy gyengébb lesz? Természetesen utóbbi. Ne csak a körmösre hallgass, hanem gondolj a dolgok mögé, nagyobb hasznot hoz...
2010. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 A kérdező kommentje:

Na mind1 lesz.ä.rok minden ilyen p.raszt """TERMÉSZETES SZÉPSÉGET"""!!!Aki NORMÁLIS válaszokat írt NEKIK MENT A ZÖLD KEZECSKE!! Többieknek pedig a piros KEZECSKE!!


Megyek most itt vannak a barátnőim!!!Sziasztok:)))puszika

2010. aug. 9. 14:09
 45/70 A kérdező kommentje:
14:09 tényleg igazad van,ebbe belese gondoltam..:S:| Akkor lehet átbaszott a körmös csajszi..de mindegy nem érzem hogy fájna a körmöm vagy baja lenne
2010. aug. 9. 14:11
 46/70 anonim ***** válasza:
78%
Te azt honnan tudod, hogy mindenkinek tetszel? Nekem biztos, hogy nem kellenél, még arra sem, nehogy elkapjak tőled valamit! Eltudom képzelni, 5-10 év múlva, hogy fogsz kinézni, ha már most ekkora ribanc vagy.
2010. aug. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
95%
Uhh leszavaztad az embereket, most jól visszavágtál xD Ha ennyire nem viseled el az építő kritikát, és nem gondolkozol el rajta, akkor inkább ne írj ki kérdést, hanem élj a rózsaszín kis álomvilágodban, majd 30 évesen ki/elhasználtan, kopaszodva, törött körmökkel rájössz, hogy talán tényleg volt abban valami, amit tanácsoltunk...
2010. aug. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 A kérdező kommentje:
szűz vagyok s nem ribanc!!! NA DE TÉNYLEG LÉPTEM puszii
2010. aug. 9. 14:13
 49/70 anonim ***** válasza:
66%
Szerinted aki nincs "felturbózva" minden természetellenes baromsággal, az már nem is lehet szép. Szánalmas, hogy azt hiszed, az a normális, amilyen te vagy!
2010. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim válasza:
100%
Ezt én nem értem. Miért csúnya valaki aki természetes? Sokkal jobb egy természetes lány/fiú, mint egy olyan aki mindenféle mű dologra szorul....Tudom, hogy ezáltal önbizalmat akarsz szerezni, de lássuk be NEKED már van. Mert ha nem így lenne nem szólogatnál vissza. Egyáltalán nem is értem miért ír egy olyan lány ide, aki eleve el van telve magától, akkor minek kellett feltenni a kérdést?....Gondolom unalom űzésnek jó...Na pá---
2010. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!