Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kapnál egy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kapnál egy szerelmes levelet egy számodra idegentől, visszaírnál?

Figyelt kérdés
Egyszer láttam kb 10 percre, nem beszéltünk, nem ismerjük egymást, 10 évvel legalább idősebb, mint én. Nem szeretnék vele megismerkedni több okból sem. Illene írnom neki egy smst, ha megadta a számát? Végülis csak szerelmes(vagy annak állítja be magát), meg olyan mély érzésekről beszél, másrészt nem találom vonzónak és elég ijesztő is a helyzet.

2020. nov. 19. 12:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
95%

Annyit írnék neki, hogy te nem érzel így iránta, és kéred, hogy a jövőben tartózkodjon a veled való találkozásoktól vagy kommunikációtól.


Lehetőség szerint sms-ben, vagy e-mailben, hogyha rendőrséghez kell fordulnod, akkor legyen bizonyítékod.


Ha a továbbiakban keres, akkor visszaírnám, hogy ahogy korábban jelezted, a közeledése nem kívánt és a következő alkalommal rendőrséghez fordulsz.


A harmadik alkalommal rendőrséghez fordulnék. Ha azt érzed, hogy követ, de nem veszi fel veled a kommunikációs szálat, akkor a második figyelmeztetést kihagynám, tehát te nem közeledsz, és egyből rendőrséghez fordulnék.

2020. nov. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
75%
Én nem válaszolnék. Honnan tudod, hogy ő volt? Ismerted a számát? Én nem reagálnék semmit.
2020. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Igen
2020. nov. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe ne jusson.


The Gift of Fear, nagyszerű könyv, ami leírja, hogy zaklatásra soha nem válaszolunk. A zaklatót ugyanis nem érdekli, hogy elutasító a válaszod, ő csak azt fogja fel, hogy beszélsz vele.


Ha ír 10 levelet, és a tizedik levél után megírod neki, hogy kopjon le, azt tanulja meg, hogy nálad 10-szer kell próbálkozni, hogy egyszer válaszolj.


Ne írj neki. Sehogy ne kommunikálj vele, és vigyázz magadra.

2020. nov. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem zaklat(vagyis nem tűnt fel), csak szerelmesnek látszik, aztán ki tudja, lehet csak ilyen romantikus lelkű félénk típus, nem valami pszichopata, szóval azért kicsit sajnálom is, lehet megérdemelne egy sajnos nemet..
2020. nov. 19. 15:26
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember nem lesz így szerelmes. Nem figyel valakit fél éven keresztül, nem lesi ki a szokásait, lakóhelyét, gyerekeit. Nem ír neki szerelmes levelet, amiben úgy beszél mély érzésekről, hogy még az életben egy szót sem váltottak egymással. Már persze ha normális felnőtt emberről beszélünk. Én nem lépnék vele kapcsolatba, csak ha már nagyon muszáj.
2020. nov. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Megnéztem Viberen, majd Facen. Csak annyira emlékeztem, hogy a kislány apja ősz és vékony. Most kiderült, hogy csak 38 éves, így is 10 évvel idősebb, de 20al néz ki többnek.
2020. nov. 19. 16:05
 18/24 anonim ***** válasza:
És ez miért lényeges? Leginkább ne nézegesd sehol, mert még rájön és nem tudod levakarni.
2020. nov. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Majd ha hirtelen nem írsz ide többet tudni fogjuk az okát
2020. nov. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Éppen azt akartam mondani, hogy ha elkap, majd írd meg utána hogy mi volt.
2020. nov. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!