Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kapnál egy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kapnál egy szerelmes levelet egy számodra idegentől, visszaírnál?

Figyelt kérdés
Egyszer láttam kb 10 percre, nem beszéltünk, nem ismerjük egymást, 10 évvel legalább idősebb, mint én. Nem szeretnék vele megismerkedni több okból sem. Illene írnom neki egy smst, ha megadta a számát? Végülis csak szerelmes(vagy annak állítja be magát), meg olyan mély érzésekről beszél, másrészt nem találom vonzónak és elég ijesztő is a helyzet.

2020. nov. 19. 12:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerintem se, viszont célszerű lenne vele megbeszélni, hogy ezt a folyamatot zárja szépen le, mert nem akarsz semmit sem tőle, és ő se akarjon semmit sem.
2020. nov. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Én sem reagálnék rá semmit,nem írbék,a számot gyorsan eldobnám.

Nem tartozol semmiféle magyarázattal.

2020. nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Élsz még?
2020. nov. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Nem írtam vissza neki, próbálgattam mit tudnék, de mindenre folytathatja a beszélgetést, kérdezhet, és volt már dolgom egy évig lerázhatatlan pasival.. ha összefutunk és megszólít, őszintén elmondom amit gondolok(kivéve hogy túl idősnek néz ki), aztán majd csak megérti..
2020. nov. 20. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!