Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkalmi kapcsolatbol nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi kapcsolatbol nálatok lett szerelem? Mármint 2 oldali?

Figyelt kérdés

Elmondtam a pasinak, hogy érzéseim vannak iránta, magam is meglepődtem, mert alkalmi kapcsolat. Heti 1x találkozunk, kicsit beszélgetni is szoktunk aztán mindneki megy a dolgára. Telefonon is beszélünk többször, de ennyi. Az utóbbi időben talán kicsit többet, de igyis elég bizarr h bele szerettem..

Nem igazán tudott mit szólni ehhez, nagyon meglepte. Azóta nem keresett, írtam neki egy üzenetet de nem válaszolt.

Innentől egy jó darabig inkább nem is keresem, mert már az üzenet után is szánalmasnak éreztem magam.


Szerintetek buktam a dolgot?

(oké, elég valószínű, de mégis h lehet h ennyire nem reagált rá?)

Mondtam, hogy nyugodtan mondja el, ha neki ez csak szex, megértem és maradhatunk ebben a felállásban,nincs elvarasom felé, csak már nagyon nem bírtam magamban tartani.

Én vagyok a nő. Bár ez gondolom, hogy a válaszadók 99%-nak leesett..

Most kicsit nekem hagyom, hátha egyáltalán át gondolja, vagy mérlegelni tud.


2020. nov. 21. 17:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező! Dehogy nem segítettem! Leírtam, hogy ő nem szerelmes csak te! És továbbra sem lesz az. Nem időt kér, hanem leépit téged. Azért nem jelentkezik! Ennyire lassú a felfogásod? Vagy csak azt akarod elfogadni válaszként, hogy igen, ő is szerelmes csak gondolkozik rajta? Ám irhatnám ezt is de akkor hazugságot írnék. És ahogy csak te is becsapnád magad és továbbra is reménykednél. Feleslegen! Engedd el.
2020. nov. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%
“... és maradhatunk ebben a felállásban...” Tehát jól értem, te azok után, hogy bevallottad neki, hogy többet érzel iránta, ő pedig látszólag nem, még továbbra is benne lennél, hogy összejártok? Ez iszonyat naív és buta dolog! Borítékolva van, hogy te fogsz sérülni. Sajnos az a helyzet, hogy ennek a srácnak annyit se érsz, hogy a szemedbe mondja, hogy nem akar tőled komolyabbat. Az lenne a lehető legjobb, ha ebből a kapcsolatból még most kiszállnál. Bármennyire is úgy érzed, hogy nem akarsz/tudsz, rosszabb lesz az a helyzet, amikor hetek/hónapok múlva dob a srác, mert talált magának barátnőt! 27N
2020. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%

Voltam reménytelenül egyoldalúan szerelmes. De fel kell fogni, el kell fogadni, hogy a másik nem érez szerelmet. Nem is fog, még ha a fejem tetejére állok is, akkor sem lesz beléd/belém szerelmes.

Engedd el mert itt csak magadat kinzod vele. Idő, de majd jobb lesz. Így csak a lehetőséget veszed/ veszi el tőled, hogy rád találjon az igazi szerelem ami kölcsönös lehet.

2020. nov. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nem hazugsagot kértem, csak undorító módon fejezte ki magad és nem értem mitől lesz ez szép és jó, hogy így írsz annak aki amúgyis ki van.. Igen, tiszteletben tartom, nem erőltetem, de a szex jó vele és igényem van rá. Persze én fogok serulni, vagyis már sérültem. Így jártam.
2020. nov. 21. 18:51
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Semmi kivetnivalót nem írtam. A lényeg benne van!
2020. nov. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindnekinek, már felfogtam a lényeget, nem szeret nem érez semmit, pont.
2020. nov. 21. 18:55
 17/21 anonim ***** válasza:
76%

#5 tipikus suttyó vagy, akik ontják magukból a felelősségtologató mágikus mondataikat:

“Lehet nyers, de legalább vállalom magam.”

Tényleg le a kalappal, hogy vállalod magad, és másra való tekintet nélkül ideböfögtèl ilyeneket agyatlanul, csak ez nem nyers, hanem bunkó, ezt is vállald.

“Ilyen maga az egèsz stílusom.”

Elég baj az. Lehet rajta változtatni, nem kènyszerít senki, hogy prosztó legyél hálistennek.

“Nem tehetek róla, ilyen vagyok.”

De, tehetsz. Csak te tehetsz róla egyedül. Nem egyedi eset, rengeteg ilyen bunkó van, mint te, aki a vállalommagamhogyőszintevagyok mögé bújik, miközben csak egy 0 EQ-val rendelkező megmondó.

Ehhez semmilyen intelligencia nem kellett. Az empátiához viszont már kellene.

2020. nov. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
70%

Uu 17-es nagyon jol megfogalmaztad, jol leoltottad a suttyovarit.

Kerdezo tenyeg el kell engedned ezt a fickot. Most talan nem hiszed, de majd elmulik. En is voltam igy, mint te.. Szerencsere mar teljesen tul vagyok rajta, teljesen erdektelenne valt a pasas szamomra. Mondjuk ő pofatlanabb volt, es volt hogy kesőbb meg irogatott, probalkozott, de akkor mar annyira nem erdekelt, hogy csak illedelemből valaszolgattam neki par szot.

2020. nov. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz
2020. nov. 21. 19:59
 20/21 anonim ***** válasza:
31%
Szia! Írj rám és én szívesen beszélgetek erről veled ha szeretnéd.
2020. nov. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!