Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkalmi kapcsolatbol nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi kapcsolatbol nálatok lett szerelem? Mármint 2 oldali?

Figyelt kérdés

Elmondtam a pasinak, hogy érzéseim vannak iránta, magam is meglepődtem, mert alkalmi kapcsolat. Heti 1x találkozunk, kicsit beszélgetni is szoktunk aztán mindneki megy a dolgára. Telefonon is beszélünk többször, de ennyi. Az utóbbi időben talán kicsit többet, de igyis elég bizarr h bele szerettem..

Nem igazán tudott mit szólni ehhez, nagyon meglepte. Azóta nem keresett, írtam neki egy üzenetet de nem válaszolt.

Innentől egy jó darabig inkább nem is keresem, mert már az üzenet után is szánalmasnak éreztem magam.


Szerintetek buktam a dolgot?

(oké, elég valószínű, de mégis h lehet h ennyire nem reagált rá?)

Mondtam, hogy nyugodtan mondja el, ha neki ez csak szex, megértem és maradhatunk ebben a felállásban,nincs elvarasom felé, csak már nagyon nem bírtam magamban tartani.

Én vagyok a nő. Bár ez gondolom, hogy a válaszadók 99%-nak leesett..

Most kicsit nekem hagyom, hátha egyáltalán át gondolja, vagy mérlegelni tud.


2020. nov. 21. 17:14
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
39%

Sajnálom a sok rossz tapasztalatot. Érdekes, nekem mást dobott a gép valahogy. Mikor életemben első alkalommal belementem egy szexkapcsolatba, abból házasság lett. Az exem elém állt pár hónap után, és azt mondta, belém szeretett, velem akar élni. 16 év után elváltam tőle. Aztán mikor még le sem zajlott a válás, megismertem valakit és abban maradtunk, hogy szexkapcsolatot tartunk fenn egymással. Azóta ebből kapcsolat lett, több mint egy éve tart. Bár nem élünk együtt, de teljesen egymás életének részei vagyunk.

Nem tudom, kedves kérdező, nálatok mi a helyzet, de az biztos, hogy mindkét pasi nálam nehezen hozta meg a döntést, mindkét esetben az elköteleződés előtt egy rövid szakítás lett. Én emiatt azt gondolom, hogy lehet a szexkapcsolatból szerelem, és hogy a férfiaknak több idő kell ennek kialakulásához. Én örülök, hogy kitartottam mellettük, mikor vívódtak és távolodtak. Azután nagyon elmélyült a kapcsolat.

De mondom még egyszer, ez az én tapasztalatom. De azért azt mutatja szerintem, hogy nem lehetetlen vagy esélytelen a te helyzeted sem.

2020. nov. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!