Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, miért gondoljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért gondoljátok meg magatokat?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó férfi barátom. Annak idején szerettem volna tőle valamit, de ő kategorikusan kijelentette, hogy nem akar tőlem semmit. Akkor ért véget nemrég egy kapcsolata, én meg teljesen letettem róla.

Viszont egy hónapja rákapcsolt, bókol, célozgat dolgokra, úgy érezteti, mintha akarna valamit.

Létezhet, hogy valaki első körben elutasit valakit, és valaminek a hatására rájön, hogy mégis akarja a másikat?

Ezt ti mire vélnétek?



2020. nov. 29. 20:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
36%
Lezárta az előző kapcsolatat hogy tisztán kezdhessen ujra. Mi ezzel a baj? Azzal hogy itt gyűjtöd a véleményeket csupan olyan gondolatokat vetitesz ra amiket lehet soha nem gondolt. Ismerkedj vele es majd meglatod mire hajt.
2020. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy neki az a bizonyos szamár a ló helyett. Én kihasználnám csontig, aztán kidobnám a francba. Mit képzel ez magáról?! Nehogy dícsérd, nem kell hízlalni az egóját.
2020. nov. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%

Ne vedd komolyan.

Ha talál egy nálad jobb nőt aknél esélye van, megint azzal fog jönnni hogy csak barátként tekint ràd nem akarja elrontani a barátságot meg hogy tisztel tèged ..... bla bla bla

2020. nov. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, eben az esetben még a barátságot is átértékelném vele. Szerintem csak dugni akar, ismerkedési körök nélkül. Veled meg azt már nem kell letudni. Aztán mehetsz, ha jön olyan csaj, akit kapcsolatra is vállalna. Szép barát.
2020. nov. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!