Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jobb a homoszexualitás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb a homoszexualitás, biszexualitás, vagy leszbikusság mint a pedofilia, zoofilia, nekrofilia vagy a gerontofilia, vérfertőzés?

Figyelt kérdés
Manapság egy nagyon elfogadó, liberális világban élünk, aminek a szépsége az emberek közti különbségekből és változatosságokból szármmazik, ahol a szólásszabadság már alap elvárás.Akkor miért vannak ezek az emberek hátrányos megkülönböztetésben, sőt(!) gyakran még illegális is. Vegyük például a zoofíliát. Pl a mai nagyon szélsőséges vegánok azt akarják, hogy az állatokat legalábba annyira tiszteljük meg, mint az embereket. Régebben, mintegy 200 éve fehér és fekete ember sem házasodhatott össze (bizonyos országokban). Akkor miért nem lehet fajok közötti kapcsolat? Vagy például a testvéeszerelem is illegális.2020-ban(!) miért vannak még olyan emberek, akik az ilyen embereket hátrányos helyzetből nézik. Vagy más szemszögből kérdezve, ha az első három elfogadható (sőt, azok vannak lenézve, akik ellenzik) akkor az utóbbiak miért nem?

2020. dec. 7. 23:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 A kérdező kommentje:

#6-os nagy arc vagy:D

De pl. Láttad már mikor egy transznrmű nö és egy transznemű férfi szexuális kapcsolatot létesít? Az nem ponz olyan mint 2 pin-up girl:)

2020. dec. 8. 00:11
 12/83 anonim ***** válasza:
97%

Egyes fajok élvezik. De gondolod, hogy a magyar zoofil majd beszerez egy csimpánzt, vagy orángutánt, esetleg delfint azért, hogy kefélgesse? Vagy elkapja a kutyát, kecskét, vagy ami nem fut elég gyorsan?

A legtöbb állat párosodási céllal kerül össze. Ezt nagyon jól bizonyítja, hogy a hecc kedvéért nem párzanak, csak mikor itt az ideje. Emellett a macskák és kutyák egyértelműen nem azért párosodnak mert az akkora élvezet. Olvass utána náluk pontosan hogy működik. A többi állat esetében nem tudok nyilatkozni, mert csak a fent említett állatokról van elég infóm, ahhoz, hogy véleményt alkossak.

Ha a 7es válaszod nekem szólt, (5ös vagyok) kiemelném, hogy két férfinak, vagy két nőnek biológiai úton együtt nem lesz gyereke. Innentől nem lehet súlyosan sérült, szemben a testvérek, apa-lánya, anya-fia kapcsolatokkal. Én erre utaltam elsősorban.

Ami a külön faju állatok szaporodását illeti, az utód nemző képtelen ezekben az esetekben. Valóban előfordul, bár jellemzően művi környezetben és nem a vadvilágban.

A pedofília pedig nem csak (sőt a legtöbb esetben egyáltalán nem) a 13-14 éves lány és a 18 éves pasija kapcsolatát takarja, bár ami engem illet már ez is határmezsgye.

2020. dec. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 A kérdező kommentje:
A 7-es válaszom leginkább a 3-asnak szólt,de igen, bizonyos válaszokkal (inkább kérdésekkel) a te (5.) válaszodra is akartam válaszolni (bocsi a szóismétléssel)
2020. dec. 8. 00:22
 14/83 A kérdező kommentje:
Igen, (felltehetőleg az állatok többsége) nem élvezetből szaporodnak, bár több faj szaporodik élvezetből, mint ahogy jelenleg azt hiszik. Mármint az orgazmust az izomuat önkéntelen ritmikus összehúzódása okozza. Ez a többi emlősfajnál is így van. A macskáknál is csak az eggyik félnek "kellemetlen" a másik élvezheti. Az hogy nem szaporodnak máskor, az a belső biológiai órájuk miatt van, hogy ne hozzon akkor utódot a világra (mármint a nőstény) mikor az utód nagyobb eséllyél meghal. Mellesleg a fajok közötti szaporodás annyira nem ritka (keress pár videót). P er ldául az öszvér is egy keverék állat (bár a ló és a sz@már viszonylag közrl állnak egymáshoz rendszertanilag)
2020. dec. 8. 00:33
 15/83 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a helyesírásomért, telefonról vagyok.
2020. dec. 8. 00:34
 16/83 anonim ***** válasza:
98%

Zoofília: Biztos vagyok, hogy rengeteg nemi betegség melegágya lenne PLUSZ állat kínzás. Még akkor is, ha bonobóval meg delfinnel csinálja az ember.


Pedofília: Nem két felnőtt ember tudatos és felelősség teljes döntéséből fakad az ilyen szexuális együtt lét.


Nekrofília: Biztos, hogy sok betegség lenne belőle, és egyébként hulla gyalázás. Meg az egész... komolyan. miért érdekel ez téged?


Gerontofília... hát nem tiltott amúgy.


Testvér szerelem: A gyerek fogyatékkal születik nagy eséllyel. Szándékosan ilyenre kárhoztatni egy embert... ?

2020. dec. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 anonim ***** válasza:
97%

Két felnőtt, józan ítélőképességű, önrendelkezésre alkalmas ember között az történik, amit csak akarnak. Nekem ilyen szempontból gerontofilia és a vérfertőzés belefér, amíg nem lesz belőle gyerek és amíg kölcsönösen rendben vannak ezzel a felek.


Ha viszont valaki dugásra egy önrendelkezésre és tudatos dömtéshozásra vélhetően nem alkalmas élőlényt (vagy annak testét) használja eszköznek, azt meg egyszerűen kasztrálni kellene. Akkor is, ha gyereket dug, akkor is, ha állatot, akkor is, ha hullát, akkor is, ha egy másik felnőttet, aki ebbe nem egyezett bele. Az ilyen emberekben nincs szeretet, üres a lelkük, fölösleges a nemiszervük is.

2020. dec. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 anonim ***** válasza:
78%

Plusz én nem értem, hogy miért egy elfogadott és rendszeres érv az, hogy "az állatvilágban is természetes, hogy ha ... ez meg az. "


Az állatvilágban az is természetes, hogy megeszik egymást, aztán mégsem csinálják az emberek.

Vagy hogy megerőszakolják egymást (macska? ). De az embereknél nem elfogadott.


Miért lenne releváns, hogy az állatok hogyan csinálják és náluk mi a természetes? wtf?


Akkor másszál fára és éljél ott, mert az állatvilágban az természetes.

Erre az érvelésre kb bármit rá lehet húzni. Még azt is, hogy az állatvilágban nem természetes, hogy ezeket az érveket elfogadják, mert ott nem szokták elfogadni, és ezért én sem fogadom el.

2020. dec. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 A kérdező kommentje:
Amit leírtál, abból 3 óvszerrel kivédhető. Nem beszélve arról, hogy hetero/homoszekszuális viszonynál is lehetnek nemibetegségek (HIV vírus, szifilisz) és fogyatékkal született gyermek (azonos nemű pároknál utóbbi kisebb eséllyel). A nekrofilitást meg nem úgy kell elkébzelni hogy mész, és random kiásol sírokat és meg.... Inkább nem írom le. Homoszekszuálisoknál sem úgyvan hogy mennek és megerőszakolnak mimdem férfit akit látnak.
2020. dec. 8. 00:40
 20/83 A kérdező kommentje:
Amúgy meg van abortusz is (ezzel és az előzővel a 17-esre válaszoltam)
2020. dec. 8. 00:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!