Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jobb a homoszexualitás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb a homoszexualitás, biszexualitás, vagy leszbikusság mint a pedofilia, zoofilia, nekrofilia vagy a gerontofilia, vérfertőzés?

Figyelt kérdés
Manapság egy nagyon elfogadó, liberális világban élünk, aminek a szépsége az emberek közti különbségekből és változatosságokból szármmazik, ahol a szólásszabadság már alap elvárás.Akkor miért vannak ezek az emberek hátrányos megkülönböztetésben, sőt(!) gyakran még illegális is. Vegyük például a zoofíliát. Pl a mai nagyon szélsőséges vegánok azt akarják, hogy az állatokat legalábba annyira tiszteljük meg, mint az embereket. Régebben, mintegy 200 éve fehér és fekete ember sem házasodhatott össze (bizonyos országokban). Akkor miért nem lehet fajok közötti kapcsolat? Vagy például a testvéeszerelem is illegális.2020-ban(!) miért vannak még olyan emberek, akik az ilyen embereket hátrányos helyzetből nézik. Vagy más szemszögből kérdezve, ha az első három elfogadható (sőt, azok vannak lenézve, akik ellenzik) akkor az utóbbiak miért nem?

2020. dec. 7. 23:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy legyen a heteroszexualitás is legyen illegális.

Nem mindenki akarja, hogy egy vele egynemű közösüljön vele, erről GYK-n is lehet olvasni. Az 50-edik komment 1. részével (egy-két megjegyzéssel, pl eg kiskorú bizonyos kor felett már fel tudja mérni, hogy akarja vagy nem; az állatvilágban a brutalitás ígyis mindennapos [mint például ahogy írtad, a macskáknál, a nekrofíliánál nem egyből egy rothadó hullára kell gondolni, egy nemrég elhunyt ember ugyany annyira lehet fertőző mint akár egy élő) részben egyetértek. A 2. részével egyetértek, egy ember azért több (ha több) mint egy állat, mert az ösztönein túl tud nőni. És ahogy már írtam a "deviáns" egyedek csoportja tág, emberek szerint különböző lehet. Főleg, hogy a mai társadalom pont azt preferálja, ha merünk szólni, az érzéseinket kimutatni, megmondani amit gondolunk.


ui.: "ha nem nézzük, hogy veszélyesek a társadalomra". Ha csak magát a máságot nézzük, azt, hogy mit "csinálnak" azt nem.


(elnézést, ha rosszul fogalmaztam)

2020. dec. 8. 14:21
 52/83 anonim ***** válasza:
95%

"Nem mindenki akarja, hogy egy vele egynemű közösüljön vele"

Ha egy homoszexuális férfi megerőszakol egy hetero vagy bármilyen irányultságú férfit, az is pontosan ugyanúgy büntetendő és illegális, mint ha egy hetero férfi erőszakol meg egy nőt. Vagy a kutyáját. Vagy egy kisgyereket.

A lényeg a kölcsönös beleegyezés, pontosabban ezekben az esetekben annak hiánya. Mit olyan nehéz ezen felfogni?

2020. dec. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 A kérdező kommentje:
Igen, csak példának hoztam fel, előtte heteroszexuális példát (is) hoztam fel. Az utolsó bekezdéssel is egyet érzek (bár ez a gerontofíliát vagy a férfertőzést nem érinti) . Amúgy szerintem egy guminő vagy egy műpénisz sem egyezik bele szexuális aktus előtt)..
2020. dec. 8. 15:14
 54/83 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom te valamelyik aberrált fajtába tartozol, azért erősködsz itt. Nem csodálkoznék azon sem, ha kiderülne, hogy apád és anyád testvérek. Egy értelmi fogyatékos hülye vagy. A műanyagnak nincsenek érzései, az élőlényeknek vannak. Nem vagy véletlenül szociopata, ha ennyire nem értesz meg semmit az érzelmekről?
2020. dec. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:
100%
"Amúgy szerintem egy guminő vagy egy műpénisz sem egyezik bele szexuális aktus előtt).." És ezeknek is annyi érzése van, mint egy embernek vagy állatnak ugye?
2020. dec. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
94%

#54 Volt egy ismerősöm aki diagnosztizált szociopata, tehát van róla papírja. Hozzá hasonló jellemvonásokat figyeltem meg a kérdezőnél is.🤔

Valami tényleg nincs rendbe nála, vagy egy troll.

2020. dec. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 A kérdező kommentje:

Nem az előlényekre gondoltam, hanem a már nem élőkről (csak gondoltam ezt az ember magától is kitudja következtetni). Persze ettől még hullagyalázás. Az élőlényeknek vannak érzelmeik. A növényeknek is? Amúgy az állatokat is megeszik, vagy csak élve ledarálják, megölik;mert már nem kellenek nekik. (sőt, egyik pap ismerősöm szerint az állatoknak nincs lelkük... Hogy ez mennyire igaz, azt már nem én döntöm el)

A személyeskedésről, a káromkodástól és egymás ledegradálásáról pedig mint már ahogy leírtam, szíveskedjenek felhagyni. Köszönöm:)!

2020. dec. 8. 15:33
 58/83 A kérdező kommentje:
56-os,vagy egy kicsit mindkettő:D. Amúgy ezt a guminős-hullás hasonlatot egy másik GYK-s kérdésben találtam (ahol ironikusnak találtam, mert ha az ember nagyon belegondol részbe igaz)
2020. dec. 8. 15:36
 59/83 A kérdező kommentje:
Amúgy miért lennék szociopata? Mert egy szubjektív, valóságtól (részben) elrugaszkodott (pl. Mi lenne ha az nem lenne illegális, stb.) kérdésre más a válaszom mint a nagy áagnak? Vagy mert (különböző erősségű) érveket hozok fel olyan dolgok melett (amiket amúgy nem is támogatok) amelyeknél megoszlanak a vélemények? Ha igen, akkor az vagyok. Taszítson ki a társadalom ha nem értek vele egyet, vagy ha csak megkérdőjelezem azt. Szép példa, mondhatom.
2020. dec. 8. 15:46
 60/83 anonim ***** válasza:
92%

Láthatóan nem érted az érzelmek és érzések működését.


Az állatok és hullák szexuális bántalmazásának illegalitását azzal akarod ellenérvelni, hogy a műbroki és a guminő se egyezik bele a szexbe, de olyat is csinálnak az emberek...


Kb annyi logikus köze van, mint ahhoz, hogy ha egy gyerek a Balatonban úszik, akkor miért nem szabad horgászbottal kifogni és a szájába akasztott horoggal kihúzni, aztán megölni, kifilézni és megenni?

Hiszen a halakkal is ezt csinálják, amik a Balatonban úszkálnak. Akkor a gyerekkel miért nem lehet, ami a Balatonban úszkál?

Ezt egy 5 éves megérti anélkül, hogy napokon keresztül kéne vitázni vele.


Ha Te már írni és olvasni tudsz (Tehát elég idős vagy), de képtelen vagy ilyen összefüggéseket megérteni és működéseket, akkor valami el van csúszva a fejedben, és ehhez bizony szakember szükséges. Ezt érted?

2020. dec. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!