Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jobb a homoszexualitás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb a homoszexualitás, biszexualitás, vagy leszbikusság mint a pedofilia, zoofilia, nekrofilia vagy a gerontofilia, vérfertőzés?

Figyelt kérdés
Manapság egy nagyon elfogadó, liberális világban élünk, aminek a szépsége az emberek közti különbségekből és változatosságokból szármmazik, ahol a szólásszabadság már alap elvárás.Akkor miért vannak ezek az emberek hátrányos megkülönböztetésben, sőt(!) gyakran még illegális is. Vegyük például a zoofíliát. Pl a mai nagyon szélsőséges vegánok azt akarják, hogy az állatokat legalábba annyira tiszteljük meg, mint az embereket. Régebben, mintegy 200 éve fehér és fekete ember sem házasodhatott össze (bizonyos országokban). Akkor miért nem lehet fajok közötti kapcsolat? Vagy például a testvéeszerelem is illegális.2020-ban(!) miért vannak még olyan emberek, akik az ilyen embereket hátrányos helyzetből nézik. Vagy más szemszögből kérdezve, ha az első három elfogadható (sőt, azok vannak lenézve, akik ellenzik) akkor az utóbbiak miért nem?

2020. dec. 7. 23:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
95%

"Pont ez a kérdés! Az egyik miért, amikor a másik nem? "

Ezt taglaljuk immár 7 oldal óta. Mert a homo és biszex két teljesjogú, felelőségvállalásra alkalmas felnőtt ember szexuális együttléte. A gyerek a kutya és a hulla se nem teljesjogú, se nem felelőségvállalásra alkalmas, se nem felnőtt. Ennél egyszerűbben nem lehet leírni.

A gyerekek egymás közti szexualitása is olyan dolog, amit én 16 éves kor alatt nem engednék, de teljesen más, mikor két tini együtt van és tesz azt amit tesz, sokszor teljesen meggondolatlanul, védekezés nélkül, vagy ilyen majd kihúzom jellegű látszat megoldással védekezve, mint mikor egy meglett felnőtt kihasználja, hogy okosabb, gazdagabb, tapasztaltabb és gyakorlatilag mindenben előnyben van. Ezért is vannak úgy megszabva a korhatárok ahogy. 12 éves kor alatt minden némi erőszak. Szerinted 10 évesen a gta mellől kikelve már hajrá.... Szóval 12-14 között (hogy konkretizáljuk ez mit jelent:általános iskolában) szabad. 14 és 18 között szintén. A 18 fölötti már jogilag felnőtt, nem nyúlhat a 18 alatti gyerekekhez. Az utolsó kör közel sem kőbe vésett. Egy 16 éves fiatalnak, már simán lehet 20 éves párja és senkit nem zavar, mert már közel egy érettségi szinten vannak. Ez nem mondható el egy 12-14 éves kisgyerekről. Akkor sem, ha fizikailag alkalmas az utódnemzésre.

"A magzatos dolog hülyeség, lehet ellene védekezni, és amúgy sem úgy kell nézni, hogy jó mert nincs magzat, vagy jó, mert van és egészséges"

Ha beteg a magzat és a majom kihordja az nekem, mint adófizetőnek, neki mint szülőnek és könnyen lehet, hogy a gyereknek is hatalmas probléma. Nehogy már ne innen kelljen nézni, mikor azért, mert aberrált és képtelen elköttetni magát a világra hoz (jó esetben csak egy) olyan plusz terhet, amivel egy egész társadalomnak számolnia kell a gyermek élete végéig. Mellesleg lehet ellene védekezni. Kérdés akar - e, fog-e, érdekli-e? Mellesleg ezen is túl jutottunk nincs 100%os védekezés és egy sérült gyerek is sokkal több mint amire szüksége van bárkinek. Ugyanakkor hányan nem vezetik el, mert gyilkosság.

Tehát, ha csak nincs a két fél sterilizálva, abból jó eséllyel gyerek lehet. Aki jó eséllyel sérült lesz. Ami még általános probléma és nem csak egy ilyen kapcsolat lenne, ha ez engedélyezve lenne. Bár egyébként meg ha egy testvérpár együtt akar lenni, lazán megoldhatják. Az más kérdés mit fog gondolni a köz, de ezt a melegek is elszenvedik. Ezért is nem ez a vita fő szála.

De ettől függetlenül megrántani a vállad és közölni, hogy felesleges ezzel foglalkozni, miközben azon megy a vita miért is nem lehet kutyákkal és gyerekekkel közösülni, felveti, hogy mennyire érzed át egy-egy érv súlyát.

Én gyerekekkel, sok esetben sérült gyerekekkel foglalkozom. Látom mekkora teher a szülőnek és tudom később mekkora teher lesz az államnak az a gyerek. Tudatosan megkockáztatni, úgy, hogy nagyon nagy esélyed van egy sérült gyerekre, kegyetlenség a gyerekkel szemben és hatalmas felelőtlenség önmagával, a párjával és az állammal szemben egyaránt. Majd te közlöd, hogy nem innen kell nézni. Hát akkor mégis honnan?

2020. dec. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 A kérdező kommentje:
Miért, az jobb, ha a gyereket otthon verik? Vagy az egyik szülője alkoholista? Vagy két apja van? Ezeket nem ellenőrzik (jó, ott a gyámhivatal, de nem tud ellenőrizni minden családot. Ha valaki szül, oda nem kell semmilyen vizsga, vagy teszt. Aberrált gyermek pedig a véletlen folytán, vagy öröklődő betegség miatt is lehet. Egy 12 éves gyerek együtt lehet egy gyerekkel, aki még nem töltötte be a 18-adik életévét. 14 évesen már lehet bármennyi idős. A 10 éves csak példaként hoztam fel, ennyi idős volt a magyarországon legfiatalabb szexuális aktust folytató gyerek (utólag lehet, ez kétes forrásokon nyugszik). A szerelmet eleinte nem a gyerekvállalás, hanem érzelmi szemszögből nézik. Gondolom te se úgy jöttél össze valakivel, hogy neki vannak a legjobb génjei, vele kell szaporodni, mert a magzatnak ezzel van a legnagyobb esélye a túlélésre.
2020. dec. 8. 17:17
 73/83 anonim ***** válasza:
94%
Igen, az jobb.
2020. dec. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
92%
De attól még a törvény nem engedi.
2020. dec. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:
93%

Irreleváns kérdéseket teszel fel.


Úgy tűnik, hogy csak azért vitázol, hogy vitázhass.

Ilyen emberrel nincs értelme vitázni.

2020. dec. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 A kérdező kommentje:

Jó, persze, ha valaki testi-lelki fogyatékkal él eggyütt az szörnyű, de azért amit mondtam, az se sokkal jobb, főleg ha a szülei verik is.

Mit nem enged a törvény?

Hol vitázok azért, hogy vitázhassak? Elég annyit mondani, hogy nem, nem jobb, de attól függetlenül nincs értelme illegalizàlni a gyerektartást, mert egyesek ezeket csinálják a saját gyerekeikkel. Így is úgyis lenne gyerek, de ha feketén "szülnének" a gyereknek mégroszabb lenne.

Amúgy bocsánat, ha nagyon úgy tűnik minta kioktató stílusban írám ezt le. Előben könnyebb lenne mint vitázni, mind beszélgetni.

2020. dec. 8. 17:34
 77/83 anonim ***** válasza:
93%

olyan következtetéseket hozol, amik valójában nem kapcsolódnak az íráshoz.


Kb mintha ez lenne.


Kérdező: Miért nem lehet lopni?

Válasz: Mert törvénybe ütközik.

Kérdező: Mert verni a gyereket jobb?


wtf?!

És ki mondott olyat, hogy értelme volna illegalizálni a gyerektartást? Mit értesz te a mondataink alatt? Jó ég.

2020. dec. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
94%

Valóban egy régebbi verzióra emlékeztem ami a szexet illeti.

A többi amit írtál, szintén büntetőjogi kérdés. A bizonyítottan alkoholista szülőt, alkalmatlanná nyilvánítják és elveszik a gyereket. A bántalmazott gyerekekkel ugyan ez a helyzet.

A két apával/két anyával semmi problémám. Két azonos nemű szülő épp úgy alkalmas közösen szülőnek, mintha heterónak születnek.

A vérfertőző kapcsolatokkal a szellemisérültek hasonló kategória. Ott is nagyon nagy esély van arra, hogy a közös gyermek sérült lesz. Ez meg már elméleti szinten is veszélyeztetés.

Mindig meg van az esély arra, hogy egy gyermek sérült lesz. De aki direkt játszik a tűzzel, az egy önző, meggondolatlan, idióta. Gondolok itt a vérfertőzésen túl a terhesség alatti drog, cigaretta és alkohol fogyasztásra, arra mikor apuka jól elveri a 'zasszonyt, vagy arra mikor szellemisérültnek, vagy erősen öröklődő betegnek engedjük, hogy gyermeket vállaljon.

A világ egyik legigazságtalanabb dolga, hogy gyerekeknek alkalmatlan szülők mellett, diszfunkcionális családokban, akár érzelmileg, akár anyagilag nélkülözve kell felnőni, mert bacni volt esze a kedves szülőknek, másra nem.

Ha könnyedén megakadályozható a probléma, mint a vérfertőzés esetében, akkor akadályozzuk meg. Semmi bajom azzal, ha ők mint pár jól működnek és befogadnak egy gyereket. De amelyik akár csak megkockáztatja a fogantatást, az számomra túl megyaz ép értelem határán.

2020. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 A kérdező kommentje:

Kérdező: Miért nem lehet lopni?


Válasz: Mert törvénybe ütközik.


Kérdező: Mert verni a gyereket jobb?


Ez hol van? Nem találom, de biztos az én hibám (lehet hogy régebben volt, akkor lusta vagyok megkeresni)


A gyerektartást illegalizálását én hoztam fel példának. Abból kifolyólag, hogy a vérfertőzéses kapcsolatok azért illegálisak, mert a magzatra ez rendkívül veszélyes, az utód(ok) súlyos rendeleneségek(kel) fog(nak) születni. Erre mondtam én, hogy rendellenességek (bár sokkal kisebb eséllyel) máshogy is előfordulnak (nem rokoni kapcsolatnál is). A másik válaszomat arra mondtam, hogy ez (a rendellenességek) mind fizikailag, mind szellemileg ártanak a gyereknek. Erre jöttem azzal a példával, hogy a gyereknek sok minden más is árthat, például akár az egyik szülő által örökített betegség, vagy szellemileg/testileg sérülhet akár ha pl. az egyik szülő részeg. Mivel a rokonok közötti szexualitás (a gyermek érdekeit nézve) illegálisak, felmerődik a kérdés hogy (az előbb említett indokok miatt) a nem rokon kapcsolatok miért legálisak, ha az utódnak van esélye a rendelleneségek kialakulására? Vagy egyáltál miért lehet mindenkinek bármilyen teszt nélkül gyermeke (itt saját gyermekre gondolok) ?

2020. dec. 8. 19:11
 80/83 A kérdező kommentje:
És ahogy a 78-as is írta, az miért nem illegális (ha úgyis a gyermeket tartjuk elsőként) hogy a terhesség közbeni drog, alkohol vagy dohány fogyasztása illegális. Ja hogy mert előnyt érez az anyának a saját testéhez való joga? De két ember közötti szerelem az már tilos? Olyan furcsa ez.. És ahogy már írtam, ez elég furcsa, hogy egy gyermek örökbefogadásánál megnézik, hogy a család alkalmas a gyerek felnevelésére, ha meg te szülted a gyereket, akkor nincs ilyen felmérés (jó, ott a családsegítő, de hány gyerek él szörnyű körülmények között ebben az országban. Elég belegondolni a kissebségei gyerekek helyzetébe is.) Így a végére eléggé eltértem az alapvető kérdéstől.
2020. dec. 8. 19:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!