Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jobb a homoszexualitás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb a homoszexualitás, biszexualitás, vagy leszbikusság mint a pedofilia, zoofilia, nekrofilia vagy a gerontofilia, vérfertőzés?

Figyelt kérdés
Manapság egy nagyon elfogadó, liberális világban élünk, aminek a szépsége az emberek közti különbségekből és változatosságokból szármmazik, ahol a szólásszabadság már alap elvárás.Akkor miért vannak ezek az emberek hátrányos megkülönböztetésben, sőt(!) gyakran még illegális is. Vegyük például a zoofíliát. Pl a mai nagyon szélsőséges vegánok azt akarják, hogy az állatokat legalábba annyira tiszteljük meg, mint az embereket. Régebben, mintegy 200 éve fehér és fekete ember sem házasodhatott össze (bizonyos országokban). Akkor miért nem lehet fajok közötti kapcsolat? Vagy például a testvéeszerelem is illegális.2020-ban(!) miért vannak még olyan emberek, akik az ilyen embereket hátrányos helyzetből nézik. Vagy más szemszögből kérdezve, ha az első három elfogadható (sőt, azok vannak lenézve, akik ellenzik) akkor az utóbbiak miért nem?

2020. dec. 7. 23:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
97%

Annyira gáz, hogy ezt magyarázni kell.

A szexuális kapcsolat akkor egészséges ha két egymáshoz vonzódó, legális korú, saját magára vonatkozóan beleegyezési kort meghaladó személy között jön létre.

Ez kizárja a pedofíliát, mert egy kisgyereknek nincs beleegyezési joga, sem mentálisan, sem testileg nem érett a szexre. A felnőtt vagy kényszeríti vagy manipulálja a gyereket, gyakran életre szóló traumát okozva. Ha olvasgatnál a témában akko tudnád, hogy a legtöbb pedofil bűncselekményt nem olyan ember követi el aki magát pedofilbak vallja, nem olyan aki vonzódik a gyerekekhez hanem olyan ember aki a hatalmát gyerekeken gyakorolja mert őket könnyebb kihasználni. Sok magát pedofilnak valló ember nem erőszakol gyerekeket mert tisztábsn van vele hogy nem helyes.

A zoofília állatkínzás a nekrofília pedig kegyeletsértés, a halott és a hozzátartozói méltóságát sérti, gyalázza. Ráadásul ha belegondolsz, egészségügyileg milyen következményei vannak ha egy oszló, fertőző trtembe belerakod?

2020. dec. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim ***** válasza:
75%

Mind természetellenes.

A fokozatok csak abban különböznek, hogy a második felében súlyos bűncselekményeket soroltál fel.


Aki pedig az állatokhoz hasonlítja az embereket, annak a fejében nagy zűr van.

Már régen kiemelkedtünk az állatok világából, ugyanis.

Tehát nem szempont,

2020. dec. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:
84%
Neked akkor elfogadható, ha egy 40 éves férfi egy 18 cm-es péniszt beleerőltet egy 3 éves gyerek testébe? Abba belegondoltál, hogy ez a gyereknek olyan, mintha neked feltolnának a seggedbe egy 20 cm átmérőjű vascsövet 60 cm mélyen és bele dögölhetnél? Szerinted ez normális dolog lenne? Gondolkodjál már te beteg állat! Ilyen kérdésért szívesen küldenék rád rendőrt, hogy kicsit nézzenek szét a házad táján te ratyi féreg.
2020. dec. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ, milyen szempontból. Maga a hajlam semmivel sem jobb, a felsoroltak közül mind beteges és természetellenes. A következményeik között van különbség.
2020. dec. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 anonim ***** válasza:
94%

A homoszexuális kapcsolatban mindkét fél beleegyezik, egy kisgyerek, egy állat vagy egy hulla nem tud beleegyezni, tehát ez erőszak.

A vérfertőzés meg azért, mert nagyon komoly rendellenességekkel tud születni egy gyerek egy ilyen kapcsolatból. 100%os védekezés meg ugye nem létezik

2020. dec. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 A kérdező kommentje:
35-ös nem kell általánosítani, nem vagyok. Csupán kiváncsiságból kérdeztem, hogy manapság eek miért nem elfogadhatóak egy ilyen világban. Melleslges utolsó válaszomba mondtam, hogy a szekszualitástól térjünk el, tisztán a szerelemre gondoljunk.A korosztályt is megadtam 10 évnek, és nem megerőszakolást (sőt, nem is szekszuálisan) csakis érzelmileg. 32-es mind természetellenes, de ne az állatvilághoz hasonlítsuk magunkat? Akkor mihez? A középkorhoz? Vagy Ugandához? Ott jobbak lennének bármilyen szexuális kissebség helyzete. Amúgy meg az egynemű kapcsolatok is "természetellenesek" .
2020. dec. 8. 09:47
 37/83 A kérdező kommentje:
Az egészségügyi helyzetekre már írtam: tudom hogy az óvszer nem 100%-os, de ez a hetero/homoszexuális is előfordulhat nem betegségek (nem is kevés, pl.: Szifilisz, Trichomoniasis, Herpesz, HPV, HIV, bakteriális és gombás fertőzések, stb...)
2020. dec. 8. 09:53
 38/83 A kérdező kommentje:
(Bocs, nem a 35-ös neked a 37-es választ akartam írni). 33-as nem vagyok ratyi, ne személyeskedjünk. Ez a kérdés szimplán elméleti, én se mondtam hogy elfogadnám (teljes mértékben) az ilyen irányultságokat. Mellesleg ki beszélt arról, hogy egy 40 éves megerőszakol egy 3 évest? Mellesleg a "ratyi" szóra reagálva... a kérdés pont az volt, hogy ezek a szekszuális irányzatok miért nincsennek annyira elfogadva, mint pl a homoszekszuális férfit (mert ez a "ratyi" szó jelentése)
2020. dec. 8. 10:03
 39/83 anonim ***** válasza:
100%
Neked komoly problémáid vannak. Miért nem elfogadott? Na vajon? Az miért nem elfogadott, ha én kézfogás helyett orrbavágom az embereket üdvözlésképpen? Vagy miért nem elfogadott, ha a boltból fizetés nélkül hozom el a cuccokat? A te kérdésed is ilyen szinten van.
2020. dec. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 A kérdező kommentje:
100 éve ugyanezt mondták az egynemű kapcsolatokról is (sok helyen ma is). Mellesleg az első példád testi sértésnek, a második pedig lopásnak minősül. Nem tudm hogy ezek hogy kapcsolódnak az én kérdésemhez. És miért lennének komoly problémáim? (Mint ahogy már írtam) én nem támogatom egyiket sem, de például a homoszexualitás, pánszexualitás megengedett, sőt a diszkrimináció ellenük M.O.-on illegális (Mint a legtöbb Nyugati országban más szexuális kissebségeket pedig elítélnek (sőt illegális). Bár a jövőben még változhat..
2020. dec. 8. 11:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!