Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz ha egy srác sír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha egy srác sír a randi után mikor elmegy a lány?

Figyelt kérdés

Randiztam egy sráccal aki tőlem 2 órányira lakik, az ő városában találkoztunk.

A randi jó volt, bár a srác kissé hallgatag volt, de ez nem volt probléma

Viszont onnantól hogy kijelentettem hogy vissza kell mennünk a vonathoz elkezdett sírni és fél órán keresztül kisebb megszakításokkal sírt


Megváltozhat még? Ez nálatok nagy probléma?


Én vagyok a lány, nagyon kínos volt, nem is tudtam szinte semmit csinálni, csak próbáltam nyugtatgatni



2021. jan. 2. 12:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
62%

Hány évesek vagytok?

Miért sírt?

Én 32 vagyok, nálam felejtős lenne, kivéve, ha pl nemrég halt meg egy családtagja vagy bármilyen fontos személy számára, ami rányomja a bélyegèt a mindennapokra.

De, ha én miattam sírt volna, akkor megkondulna a vészharang, az biztos.

2021. jan. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Én 20 vagyok ő meg 21


Azért sírt mert nem akarta hogy elmenjek, kicsit megijesztett..

2021. jan. 2. 12:44
 3/28 anonim ***** válasza:
79%
Beteges
2021. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
81%

Ok, akkor hivatalosan is gáz.

Persze, alapvetően sajnáljuk az ilyen embert, de nem kezdünk vele, mert nagyon komoly kötődési zavart mutat, és nemcsak, hogy rengeteg baj lesz vele, hanem esélytelen, hogy egészséges párkapcsolatra képes.

2021. jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
62%
nem gáz. velem is előfordult. azt hiszem 13 éves voltam
2021. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
69%
Ő viszont 21, felnőtt.
2021. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
69%
jézusom.. ez nagyon gáz!
2021. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
17%

És egy felnőttnek ugye nem lehetnek érzései? Vagy ha vannak is, nehogy kimutassa őket.

Nem mondom, hogy szokványos reakció, és kicsit tényleg túlzás, de szerintem aranyos. :)

2021. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
89%
8: felnőtt férfiként mondom, hogy képes vagyok kimutatni az érzéseim anélkül, hogy egy randin fél órát pityeregnék azért, mert el kell válni
2021. jan. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
81%

Nincs minden rendben vele, hogy finoman fogalmazzak. Az én barátom is könnyezett, amikor három hétre Ázsiába utaztam, de azért sírni, mert haza kell menned egy randi után nekem erősen túlzó reakciónak tűnik. Nem arról volt szó, hogy utoljára lát.

Szerintem mindenképp beszélj vele, hogy szerinte miért váltott ki belőle ez ilyen nagy reakciót. Talán kötődési problémái vannak vagy nemrégiben történt vele valami.

21/L

2021. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!